domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama albo dla sędziów, w Turynie jaja
0
@Bykunn oczywiście że nie. Tu inne epitety idą
3
@MichalZZZ Marcelina Zawadzka
1
@damianex10 kibice od siedmiu boleści. Ter Stegen rękawice ściągnął i już poznać nie mogą
0
@Hiacynk czy dobre to się jeszcze okaże.
0
@karci0 jesteśmy odmieńcami i tyle w temacie
0
Jest na pokładzie ktoś pokręcony tak, że słucha kapeli Leningrad? @Colon może Ty? Każdy znajomy gdy puszcze ich piosenki mówi żeby to wyłączyć
1
@Chwytliwy naruszenie nietykalności cielesnej sędziego. Ale już kara minęła
1
@MichalZZZ Ursula "Tokyo" Corbero
1
@Chwytliwy ja za to dostałem 8 meczów zawieszenia. Koleś wjechał koledze tak. Połamany ochraniacz i zdarda skóra a sędzia nie chciał faulu gwizdnąć. Dopiero po naszych protestach gwizdnął a mi dał żółtą kartkę a wcześniej mówiłem mu żeby się nie wygłupiał i musi się jeszcze dużo uczyć. Po pchnięciu go związek dał mi 8 meczy kary
0
@TheGoldenEleven LoCelso mi tutaj brakuje
2
@MichalZZZ dr Queen
1
@pauletaa mam iko i też nie mogę. Tak jak wyżej
0
@NeroTFP każdy ma inaczej w głowie poukładane i nic z tym nie zrobimy.
0
@Avada Kedavra niekiedy ograniczenia do 30 km/h są ustawiane w takich miejscach żeby mandat złapać. Koło Łańcuta masz ograniczenie do 50 km/h, przejeżdżasz 100 m i stoi znak z ograniczeniem 70 km/h no i po następnych 100 m dalej ograniczenie do 50 km/h. Są tam przejścia dla pieszych ale gdy z daleka widać, że nie ma pieszych ani policji to po co zwalniać jak jest droga 4 -pasmowa?
0
@Avada Kedavra coś mi się wydaję, że Ty również do tych debili należysz. Nie da się jeździć zgodnie z przepisami
0
Zobaczymy czy to nie będzie 1-4-3-1-2 albo 1-4-3-2-1
0
@ViscaBarca123 Moriba jest zawodnikiem aż tak ofensywnym, że wystawiasz go jako najbardziej wyciśniętego pomocnika
0
@Messinio82 jednak oby nie.
1
@DonMatteo901 a Stanisław Żółtek powinien się nazywać Stanisław Azjata
2
@adrix8 w Łańcucie to raczej ciężko coś znaleźć, ewentualnie Piktonówka albo Vis a vis. Jeszcze spacer w parku wchodzi w grę. Jak coś to pisz, coś może jeszcze wymyślę
0
@ROBSSSON tak ale reszta to już moja robota
7
Dzisiaj pierwszy mecz i pierwsza noc w nowym domu. Oby były dobre wspomnienia
0
@Chakalaka w punkt xd
0
@Janiama w jego miejsce gra Roberto i teraz ruszył z piłką. Coś jak rotację też są w sezonie a po za tym widzisz ich na treningach?
0
Man City miało teraz rzut wolny i jakoś sędzia nie dał rzutu wolnego dla przeciwnika z tego powodu, że zawodnik City stał mniej niż jeden metr od muru. W przypadku VARu anuloał by bramkę? Ktoś widział podobną sytuację kiedyś?
0
@BarcaInfo yes yes yes tak jak kiedyś jeden z wybitnych polskich politykierów
0
Karny dzisiaj z dupy czy prawidłowy?
0
@Patrykl145 widzę, że nie tylko ja to podłapałem
4
Komentarz usunięty