0

@Janiama albo dla sędziów, w Turynie jaja

0

@Bykunn oczywiście że nie. Tu inne epitety idą

3

@MichalZZZ Marcelina Zawadzka

1

@damianex10 kibice od siedmiu boleści. Ter Stegen rękawice ściągnął i już poznać nie mogą

0

@Hiacynk czy dobre to się jeszcze okaże.

0

@karci0 jesteśmy odmieńcami i tyle w temacie

0

Jest na pokładzie ktoś pokręcony tak, że słucha kapeli Leningrad? @Colon może Ty? Każdy znajomy gdy puszcze ich piosenki mówi żeby to wyłączyć

1

@Chwytliwy naruszenie nietykalności cielesnej sędziego. Ale już kara minęła

1

@MichalZZZ Ursula "Tokyo" Corbero

1

@Chwytliwy ja za to dostałem 8 meczów zawieszenia. Koleś wjechał koledze tak. Połamany ochraniacz i zdarda skóra a sędzia nie chciał faulu gwizdnąć. Dopiero po naszych protestach gwizdnął a mi dał żółtą kartkę a wcześniej mówiłem mu żeby się nie wygłupiał i musi się jeszcze dużo uczyć. Po pchnięciu go związek dał mi 8 meczy kary

0

@TheGoldenEleven LoCelso mi tutaj brakuje

2

@MichalZZZ dr Queen

1

@pauletaa mam iko i też nie mogę. Tak jak wyżej

0

@NeroTFP każdy ma inaczej w głowie poukładane i nic z tym nie zrobimy.

0

@Avada Kedavra niekiedy ograniczenia do 30 km/h są ustawiane w takich miejscach żeby mandat złapać. Koło Łańcuta masz ograniczenie do 50 km/h, przejeżdżasz 100 m i stoi znak z ograniczeniem 70 km/h no i po następnych 100 m dalej ograniczenie do 50 km/h. Są tam przejścia dla pieszych ale gdy z daleka widać, że nie ma pieszych ani policji to po co zwalniać jak jest droga 4 -pasmowa?

0

@Avada Kedavra coś mi się wydaję, że Ty również do tych debili należysz. Nie da się jeździć zgodnie z przepisami

0

Zobaczymy czy to nie będzie 1-4-3-1-2 albo 1-4-3-2-1

0

@ViscaBarca123 Moriba jest zawodnikiem aż tak ofensywnym, że wystawiasz go jako najbardziej wyciśniętego pomocnika

0

@Messinio82 jednak oby nie.

1

@DonMatteo901 a Stanisław Żółtek powinien się nazywać Stanisław Azjata

2

@adrix8 w Łańcucie to raczej ciężko coś znaleźć, ewentualnie Piktonówka albo Vis a vis. Jeszcze spacer w parku wchodzi w grę. Jak coś to pisz, coś może jeszcze wymyślę

0

@ROBSSSON tak ale reszta to już moja robota

7

Dzisiaj pierwszy mecz i pierwsza noc w nowym domu. Oby były dobre wspomnienia

0

@Chakalaka w punkt xd

0

@Janiama w jego miejsce gra Roberto i teraz ruszył z piłką. Coś jak rotację też są w sezonie a po za tym widzisz ich na treningach?

0

Man City miało teraz rzut wolny i jakoś sędzia nie dał rzutu wolnego dla przeciwnika z tego powodu, że zawodnik City stał mniej niż jeden metr od muru. W przypadku VARu anuloał by bramkę? Ktoś widział podobną sytuację kiedyś?

0

@BarcaInfo yes yes yes tak jak kiedyś jeden z wybitnych polskich politykierów

0

Karny dzisiaj z dupy czy prawidłowy?

0

@Patrykl145 widzę, że nie tylko ja to podłapałem

4

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?