0

@Colon raczej dla następcy Bartomeu

0

@patry295 inny świat i potop

0

@Janiama piszesz to co zwykle. Oczywista oczywistość, po za tym kilku użytkowników pisało o tym niejednokrotnie

0

@Pawlak1992 proponuję wszystko co tutaj piszą brać z dystansem.

0

@Moderacja przy składach warto by wpisać zmiany. W artykule jest napisane, kto wszedł ale nie ma już za kogo, wyjątek to Pedri i Coutinho

8

@G9 - brak opozycji przez co robią co chcą

0

@Tomason też mam citreona i to już trzeciego i nic po za zwykłymi olejami, rozrządami nie trzeba robić

0

@lucca87 volkswagen, opel, ford

1

@Elosek ja bym chciał zobaczyć Christiana Bale'a.

1

@PatrychoO albo Quiqe Setiena i Valverde

1

Rodzina, jego historia w klubie i życie w tym mieście przesądziły o decyzji Leo Messiego. [TyC Sports]
Większość z Was panie i panowie pisaliście o tym, jeszcze o barierze językowej a on się tyle zastanawiał.

0

@Colon biorąc pod uwagę projekt sportowy ManCity czyli odpadanie na wiosnę z lm i bez solidnego obrońcy jest dla mnie na równi albo jeszcze gorzej niż u nas

1

@JimMorrisonFCB ja Rejsu nie oglądałem i ciężko się za to zabrać

0

@SeeleyBooth wiem, że to normalne ale żeby prasa już pisała o szczegółach kontraktu z drugim klubem a z pierwszego słychać że zrobią wszystko żeby go zatrzymać

0

Jeżeli Barcelona nie wyraziła zgody to jakim prawem City rozmawia z otoczeniem Messiego? Wiem, że takie rozmowy to coś nirmalnego ale oni się nawet z tym nie kryją

0

@BarcaInfo Emerson ława czy rotacje?

0

@Kuczek ale tu nie chodzi o to, czy ktoś da te 5, 8 czy 20 mln tylko o ich pensje

0

@Grubson06 ostatnie zdjęcie nadaje się do memów

0

@draxidox jak piątek to pierogi

0

@Janiama ciekawe ile wody w Wiśle przepłynie kiedy dodasz jakiś komentarz na temat polityki a później, że muzyka łączy. Każdy myśli inaczej i trzeba to szanować

0

@Kuracjusz po Edgara Davidsa i Jaapa Stama również

9

Bartomeu to jest mistrz. Powiedział, że klub ma pieniądze, zapomniał dodać, że do oddania.

0

@Janiama z drugiej strony dwie drużyny"kopciuszki" zostawiające wielkich. Dla mnie jeszcze piękniejsze

0

@Janiama dlaczego najlepsze? Teraz to najlepszy finał to Lyon- Lipsk

1

@Danny Gaucho tak na serio ja bym się zastanowił nad tym Dembele, może nie jako pierwsza 9 ale tymczasowo zmiennik czemu nie. Oczywiście w zależności od wydarzeń w klubie.

0

@DonMatteo901 to już przestaje robić się śmieszne, ale niektórzy mało myślący użytkownicy tutaj problemu nie widzą

0

@Tekeruto samsung xpress m2675fn

0

@Tekeruto tylko laser

3

Kto wymyślił taką ankietę?

0

Potrzebny prawnik. Chodzi o dojazd do działki budowlanej i problem z "ludźmi", którzy myślą, że droga jest ich. Ktoś coś pomoże?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?