domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon raczej dla następcy Bartomeu
0
@patry295 inny świat i potop
0
@Janiama piszesz to co zwykle. Oczywista oczywistość, po za tym kilku użytkowników pisało o tym niejednokrotnie
0
@Pawlak1992 proponuję wszystko co tutaj piszą brać z dystansem.
0
@Moderacja przy składach warto by wpisać zmiany. W artykule jest napisane, kto wszedł ale nie ma już za kogo, wyjątek to Pedri i Coutinho
8
@G9 - brak opozycji przez co robią co chcą
0
@Tomason też mam citreona i to już trzeciego i nic po za zwykłymi olejami, rozrządami nie trzeba robić
0
@lucca87 volkswagen, opel, ford
1
@Elosek ja bym chciał zobaczyć Christiana Bale'a.
1
@PatrychoO albo Quiqe Setiena i Valverde
1
Rodzina, jego historia w klubie i życie w tym mieście przesądziły o decyzji Leo Messiego. [TyC Sports]
Większość z Was panie i panowie pisaliście o tym, jeszcze o barierze językowej a on się tyle zastanawiał.
0
@Colon biorąc pod uwagę projekt sportowy ManCity czyli odpadanie na wiosnę z lm i bez solidnego obrońcy jest dla mnie na równi albo jeszcze gorzej niż u nas
1
@JimMorrisonFCB ja Rejsu nie oglądałem i ciężko się za to zabrać
0
@SeeleyBooth wiem, że to normalne ale żeby prasa już pisała o szczegółach kontraktu z drugim klubem a z pierwszego słychać że zrobią wszystko żeby go zatrzymać
0
Jeżeli Barcelona nie wyraziła zgody to jakim prawem City rozmawia z otoczeniem Messiego? Wiem, że takie rozmowy to coś nirmalnego ale oni się nawet z tym nie kryją
0
@BarcaInfo Emerson ława czy rotacje?
0
@Kuczek ale tu nie chodzi o to, czy ktoś da te 5, 8 czy 20 mln tylko o ich pensje
0
@Grubson06 ostatnie zdjęcie nadaje się do memów
0
@draxidox jak piątek to pierogi
0
@Janiama ciekawe ile wody w Wiśle przepłynie kiedy dodasz jakiś komentarz na temat polityki a później, że muzyka łączy. Każdy myśli inaczej i trzeba to szanować
0
@Kuracjusz po Edgara Davidsa i Jaapa Stama również
9
Bartomeu to jest mistrz. Powiedział, że klub ma pieniądze, zapomniał dodać, że do oddania.
0
@Janiama z drugiej strony dwie drużyny"kopciuszki" zostawiające wielkich. Dla mnie jeszcze piękniejsze
0
@Janiama dlaczego najlepsze? Teraz to najlepszy finał to Lyon- Lipsk
1
@Danny Gaucho tak na serio ja bym się zastanowił nad tym Dembele, może nie jako pierwsza 9 ale tymczasowo zmiennik czemu nie. Oczywiście w zależności od wydarzeń w klubie.
0
@DonMatteo901 to już przestaje robić się śmieszne, ale niektórzy mało myślący użytkownicy tutaj problemu nie widzą
0
@Tekeruto samsung xpress m2675fn
0
@Tekeruto tylko laser
3
Kto wymyślił taką ankietę?
0
Potrzebny prawnik. Chodzi o dojazd do działki budowlanej i problem z "ludźmi", którzy myślą, że droga jest ich. Ktoś coś pomoże?