domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin Ty sam malujesz czy tylko interesujesz się sztuką?
2
@NaFazieHitman do samych płatków może i tak ale to jest sprzęt do użytku codziennego
1
@TheNekro94 thermomix
4
@ronni37 w punkt. Najlepiej żeby dziadek babci założył chomąto i nią orał pole
0
@Katalończyk 99 ogólnie to chodzi mi o to, że ludzie narzekają na wszystko a sami wydają na rzeczy mało potrzebne
0
@Barca1992 nie kupuję coli codziennie tylko kiedy mam ochotę
0
@bartekvisca można ale po co?
3
Możecie mi powiedzieć jak to jest, że macie kasę na telefony za 3-4 tys i laptopy nawet za 5-6 tys a nie stać Was na coca colę czy pepsi za 10 zł? Ja mam telefon za tysiąca i kupuję te napoje kiedy mi pasuje
2
@Kow_aLL tak jak pisze @Bocheno1 , chleb, obiady na parze, drinki, ciastka, majonez, mielenie mięsa, z suchego chleba zrobisz sobie bułkę tartą, różne zdrowe napoje (moje dzieci uwielbiają napój z pietruszki), bardzo dobry żurek i inne zupy
0
@SiSenior może i są ale często są poparte rzeczywiście kiepskim sędziowaniem
0
@avanes dramat dla nich, dla nas całkiem spoko
5
Ale oni nam zazdroszczą młodych piłkarzy a zapomnieli o swoich Reinerach, Rodrygach i Tsubasie z Japonii
0
Jest na pokładzie jakiś prawnik czy osoba mająca pojęcie o sprawie z niebieską kartą?
1
@NaFazieHitman City zapłaciło to i Psg zapłaci
1
@Don Lucas z Realem chyba zremisowali czyli swoje zrobili
1
Wam to chyba pokory brakuje
0
@Bykunn niby się mówi zło dobrem zwyciężaj, podobny przypadek bym zastosował u pedofili
0
@tomek8756 brawo jedni i drudzy. Niestety nikt inny władzy nie przejmie tylko peło
0
@Janiama przewiduję dużo nieporozumień w linii pomocy
0
@Boro79 nie odpowiem Ci bo nie śledzę aż tak jego kariery
1
@Herato Nuno Mendes ale o nim więcej powinien wiedzieć @ViscaBarca123
11
@monsterrize no to będziesz oglądał Psg, albo najlepiej już teraz zacznij, City też polecam
0
@PanPatrykk sims
1
@Bykunn nie wiem jaki u Ciebie powód tego ale ja też tak mam
0
@MSN30 w porannym przeglądzie było, że zmarł jeden Katalończyk zabezpieczający Szerpów
0
@KacperVEB nie wiem o co Ci chodziło więc tak napisałem, z Messim w pierwszej 11, z Messim na ławce też może być
0
@KacperVEB jednak z Messim
2
@Rastafarnianin przy następnym też poproszę o oznaczenie
2
@Chakalaka aha. Mimo wszystko współczuję, tym bardziej, że myślisz, że nie ma czego
14
@Chakalaka wybitny polityk bo co? Siedzi w Brukseli i nadaje tweety. Gdyby był wybitny i zależało mu na Polsce to wrócił by i walczył z Kaczyńskim o władzę żeby Polakom żyło się lepiej. Ale to taka sama gnida jak Jarek. Mają nas gdzieś i tyle