0

@Rastafarnianin Ty sam malujesz czy tylko interesujesz się sztuką?

2

@NaFazieHitman do samych płatków może i tak ale to jest sprzęt do użytku codziennego

1

@TheNekro94 thermomix

4

@ronni37 w punkt. Najlepiej żeby dziadek babci założył chomąto i nią orał pole

0

@Katalończyk 99 ogólnie to chodzi mi o to, że ludzie narzekają na wszystko a sami wydają na rzeczy mało potrzebne

0

@Barca1992 nie kupuję coli codziennie tylko kiedy mam ochotę

0

@bartekvisca można ale po co?

3

Możecie mi powiedzieć jak to jest, że macie kasę na telefony za 3-4 tys i laptopy nawet za 5-6 tys a nie stać Was na coca colę czy pepsi za 10 zł? Ja mam telefon za tysiąca i kupuję te napoje kiedy mi pasuje

2

@Kow_aLL tak jak pisze @Bocheno1 , chleb, obiady na parze, drinki, ciastka, majonez, mielenie mięsa, z suchego chleba zrobisz sobie bułkę tartą, różne zdrowe napoje (moje dzieci uwielbiają napój z pietruszki), bardzo dobry żurek i inne zupy

0

@SiSenior może i są ale często są poparte rzeczywiście kiepskim sędziowaniem

0

@avanes dramat dla nich, dla nas całkiem spoko

5

Ale oni nam zazdroszczą młodych piłkarzy a zapomnieli o swoich Reinerach, Rodrygach i Tsubasie z Japonii

0

Jest na pokładzie jakiś prawnik czy osoba mająca pojęcie o sprawie z niebieską kartą?

1

@NaFazieHitman City zapłaciło to i Psg zapłaci

1

@Don Lucas z Realem chyba zremisowali czyli swoje zrobili

1

Wam to chyba pokory brakuje

0

@Bykunn niby się mówi zło dobrem zwyciężaj, podobny przypadek bym zastosował u pedofili

0

@tomek8756 brawo jedni i drudzy. Niestety nikt inny władzy nie przejmie tylko peło

0

@Janiama przewiduję dużo nieporozumień w linii pomocy

0

@Boro79 nie odpowiem Ci bo nie śledzę aż tak jego kariery

1

@Herato Nuno Mendes ale o nim więcej powinien wiedzieć @ViscaBarca123

11

@monsterrize no to będziesz oglądał Psg, albo najlepiej już teraz zacznij, City też polecam

0

1

@Bykunn nie wiem jaki u Ciebie powód tego ale ja też tak mam

0

@MSN30 w porannym przeglądzie było, że zmarł jeden Katalończyk zabezpieczający Szerpów

0

@KacperVEB nie wiem o co Ci chodziło więc tak napisałem, z Messim w pierwszej 11, z Messim na ławce też może być

0

@KacperVEB jednak z Messim

2

@Rastafarnianin przy następnym też poproszę o oznaczenie

2

@Chakalaka aha. Mimo wszystko współczuję, tym bardziej, że myślisz, że nie ma czego

14

@Chakalaka wybitny polityk bo co? Siedzi w Brukseli i nadaje tweety. Gdyby był wybitny i zależało mu na Polsce to wrócił by i walczył z Kaczyńskim o władzę żeby Polakom żyło się lepiej. Ale to taka sama gnida jak Jarek. Mają nas gdzieś i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?