0

@Chakalaka a on jest gówniarz czy stary dziad?

0

@Chakalaka Mr @Chakalaka lepiej żeby żadnego starego dziada nie było w polityce

0

@Janiama zmień kanał na tvp abc

1

@Janiama kogo to obchodzi?

1

@MesQueUnClub96 ja oglądałem tydzień temu, ale tylko powtórki

0

A propos wpisu jednego gościa. Czego nie robiliście już od 5 lat?

2

Komentarz usunięty

3

@MesQueUnClub96 może nie chciałeś widzieć

2

@IronSanHybrid mnie też to śmieszy. Po meczu z Juve i tym hat tricku Moraty, któryś z tych ekspertów Polsatu mówił że skoro w meczu chyba realu nie było spalonego to tym bardziej nie powinno być u Moraty bo to było tylko kilka cm

0

Jak to u Was jest z szacunkiem do piłkarzy? Ja np. bardziej szanuję Tottiego, Reusa niż takiego Lewandowskiego który potrafił przejść do największego rywala w lidze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@kerouac w sumie i jeden, i drugi nie wiedzą co to honor

2

@BarcaInfo on kiedyś nie mówił o cyklach 4- letnich w jednym klubie?

1

@Bykunn wiesz, że rodzice rozmawiali z tymi dzieciakami? Często pełnoletni nie wiedzą po co są te strajki a i tak w nich uczestniczą i wydaję mi się, że duża część strajkuje ogólnie przeciw pis a aborcja to temat mniej dla nich ważny

2

@Bykunn no i później rośnie nam społeczeństwo debili. Jedna protestująca napisała do kuzynki, że życzy jej śmierci dziecka i żeby musiała je urodzić w 9 miesiącu albo żeby dziecko było kaleką do końca życia.

51

Var nie był po naszej stronie. Tylko sędziowie potrafili dobrze powtórki obejrzeć

1

@kkbarca Benedito

0

@NeroTFP nie do końca

0

@Janiama z jednej strony tak ale z drugiej przecież oni dalej i trenują. Jeden będzie to rozumiał drugi nie

0

@Chakalaka nic mnie na szczęście nie boli

3

@Chakalaka bo mi się to nie łączy

0

@Chakalaka umiem czytać wyobraź sobie

6

@Chakalaka wielki kto?

0

@eydem ale żeby iść do pracy czy u siebie działać?

0

@justfootball mnie nic nie boli

0

@masq proponował bym zwolnić obu i po problemie

0

@masq a co jeśli rodzic nie ma z kim dziecka po południu zostawić?

0

@LucaBrasi jakiej firmy te sprzęty?

0

Co mi zrobisz jak mnie złapiesz czy Rejs? Który lepszy, lepsze dialogi? Wiem, że nie pora ale trudno

0

@Colon Grosicki, Kubacki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?