domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chakalaka a on jest gówniarz czy stary dziad?
0
@Chakalaka Mr @Chakalaka lepiej żeby żadnego starego dziada nie było w polityce
0
@Janiama zmień kanał na tvp abc
1
@Janiama kogo to obchodzi?
1
@MesQueUnClub96 ja oglądałem tydzień temu, ale tylko powtórki
0
A propos wpisu jednego gościa. Czego nie robiliście już od 5 lat?
2
Komentarz usunięty
3
@MesQueUnClub96 może nie chciałeś widzieć
2
@IronSanHybrid mnie też to śmieszy. Po meczu z Juve i tym hat tricku Moraty, któryś z tych ekspertów Polsatu mówił że skoro w meczu chyba realu nie było spalonego to tym bardziej nie powinno być u Moraty bo to było tylko kilka cm
0
Jak to u Was jest z szacunkiem do piłkarzy? Ja np. bardziej szanuję Tottiego, Reusa niż takiego Lewandowskiego który potrafił przejść do największego rywala w lidze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@kerouac w sumie i jeden, i drugi nie wiedzą co to honor
2
@BarcaInfo on kiedyś nie mówił o cyklach 4- letnich w jednym klubie?
1
@Bykunn wiesz, że rodzice rozmawiali z tymi dzieciakami? Często pełnoletni nie wiedzą po co są te strajki a i tak w nich uczestniczą i wydaję mi się, że duża część strajkuje ogólnie przeciw pis a aborcja to temat mniej dla nich ważny
2
@Bykunn no i później rośnie nam społeczeństwo debili. Jedna protestująca napisała do kuzynki, że życzy jej śmierci dziecka i żeby musiała je urodzić w 9 miesiącu albo żeby dziecko było kaleką do końca życia.
51
Var nie był po naszej stronie. Tylko sędziowie potrafili dobrze powtórki obejrzeć
1
@kkbarca Benedito
0
@NeroTFP nie do końca
0
@Janiama z jednej strony tak ale z drugiej przecież oni dalej i trenują. Jeden będzie to rozumiał drugi nie
0
@Chakalaka nic mnie na szczęście nie boli
3
@Chakalaka bo mi się to nie łączy
0
@Chakalaka umiem czytać wyobraź sobie
6
@Chakalaka wielki kto?
0
@eydem ale żeby iść do pracy czy u siebie działać?
0
@justfootball mnie nic nie boli
0
@masq proponował bym zwolnić obu i po problemie
0
@masq a co jeśli rodzic nie ma z kim dziecka po południu zostawić?
0
@LucaBrasi jakiej firmy te sprzęty?
0
Co mi zrobisz jak mnie złapiesz czy Rejs? Który lepszy, lepsze dialogi? Wiem, że nie pora ale trudno
0
@Colon Grosicki, Kubacki