domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukaszbarca15 Penelope Cruz, Salma Hayek, Anna Przybylska
0
@TheMugShot ja 8 lat się francuskiego uczyłem i też nic nie powiem
0
@Chwytliwy wybacz proszę ale jestem w pracy. Później poszperam jeśli znajdę czas. Ty też pracuj bo zaraz zjebkę od kierownika dostaniesz
0
@Chwytliwy często tutaj dodajesz jakieś wpisy czyli zaglądasz też w miarę często to powinieneś widzieć co tutaj piszą niektórzy. Sorry ale nie będę tracił teraz czasu na szukanie takich wpisów dla Ciebie. Jeśli jesteś ogarnięty i bystry, a raczej taki jesteś to znajdziesz coś szybko.
0
@Chwytliwy żartujesz?
0
@Kompletny dzieci już mam i Tobie życzę żebyś popracował tak chociaż miesiąc od 7 do 22
2
@Kompletny nie głosuje na pis ale bawi mnie wasze podejście
0
@Chakalaka o mnie się nie martw. A co do @Kompletny to problem mam z jednymi i drugimi ale płakać się chcę widząc hipokryzję. Takie czasy. Jutro trzeba iść do pracy i tak samo będzie po drugiej turze.
0
@Chakalaka chłopie to działa w obie strony a to, że Ty atakujesz tylko jedną ze stron to znaczy, ze masz z czymś problemy
4
@konrad1661 oni wszyscy to śmiech na sali
0
@neutrealnykibic ja nie o tym
0
@Chakalaka jejku to pewnie nie było
0
@pax według mnie nie ma sensu ale tak jest
0
@domin682 dla przykładu dodam jeszcze, że znam jednego płaskoziemca ale nie kłócę się z nim o kształt Ziemi tylko toleruję co myśli.
11
Ktoś dzisiaj pisał, że Duda dzieli naród. Może ma i rację ale z tego co widzę tutaj na LR to naród najbardziej dzielą wyborcy Rafałka. W postach użytkowników widać pogardę dla wsi i mniejszych miast, emerytów, biorących 500+ czy nie wykształconych. Chcecie równouprawnienia dla tych wszystkich gejów, lesbijek, trans czy kogoś tam jeszcze a sami wyśmiewacie kogoś bez wykształcenia, ze względu na pochodzenie czy poglądy. Nie żebym wrzucał wszystkich do jednego wora ale tak to ogólnie wygląda.
1
@Chakalaka @Barca1992 no kurde sprawdzić sprzęt czy się wszystko zgadza to taki duży problem? Z powodu śmierci spowodowanej zaszyciem opatrunku. Czytaj dokładnie a nie po łebkach, no chyba, że sprawia Ci to ból.
1
@Barca1992 z jednej strony nie tak powinno być ale z drugiej jeśli zaszyją komuś opatrunek czy coś innego i ktoś przez to umiera to też powinni ponieść konsekwencje ale do tej pory było to nieumyślne i się zespół operacyjny z tego wybronił
0
@AdrianJaniak najlepiej odwrócić kota ogonem niż przyznać po prostu rację koledze
8
Widzę, że zaczyna się licytacja na obiecanki. Jak dla mnie RT jest na straconej pozycji bo wielu ludzi pamięta co PO obiecywało a co było a z drugiej strony PiS i AD też naobiecywali ale to najważniejsze dla ludzi spełnili. Duda wydaje się być bardziej wiarygodny.
0
@Odesseiron niekiedy matoł jest mądrzejszy od profesora. Niektórzy oprócz swojego fachu to ameby
1
@RobsonPL sądy nie wiem czy kiedykolwiek były niezależne. Mi też się teraz żyje lepiej ale to nie zasługa ani pisu ani po. Poprostu są inne czasy ale np. dużo osób chciało by aby wróciła komuna bo wtedy dobrze im się żyło.
3
@Ratamahatta no i co w związku z tym? Spotkałem ludzi z wykształceniem ale powiem Ci, że tumany na ch..ja. Logicznie to oni myśleć nie potrafią. Mówię o tych, których poznałem, nie wrzucam wszystkich do jednego wora.
15
@Janiama a kogo obchodzi na kogo głosujesz?
2
@neutrealnykibic citroen c5. Mam i polecam
0
@ViscaBarca123 u nas musiałby podać
6
@inViNcibl3 zaraz się zalecą wielbiciele Czaskowskiego i Dudusia i będą wymyślać
0
@Bykunn zgadza się. Sumienie mi nie pozwala a rozsądek podpowiada żeby tych dwóch gości nie zakreslać na karcie do głosowania
0
@Bykunn wiem o czym pisał ale sumienie nie pozwala mi głosować na kogoś takiego. Jasne czy nie jasne?
3
@Janiama na RT nigdy nie zagłosuje. W drugiej turze wolę iść oddać głos na jakiegoś Supermana niż na niego
0
@cules100pro on też jest ciekawą opcją.