0

@IronSanHybrid ale tego z pierwszej edycji. Te późniejsze w 2l butelkach to już nie to samo

0

@IronSanHybrid był śp Religa no i nie wiem w sumie co on tam zrobił. Prawnikiem też jest Giertych i chciał byś go jako ministra? Najważniejsza sprawa dla każdego Polaka ministerstwo finansów: Balcerowicz, Belka, Mentzen, Gwiazdowski, Morawiecki, Rostowski?

0

@Varg 21-56 druga seria

0

@Avada Kedavra @IAmBackCules @IronSanHybrid czyli beka. Wszyscy wolą narzekać a wskazać kogoś mądrego na jakieś stanowisko ciężko albo się nie chce. I tak to właśnie streściliście sytuację w Polsce

0

Gdyby tak w Polsce była technokracja to kogo widzielibyście jako rządzących?

1

@Bykunn dzięki. Pozdrawiam

0

@Bykunn Koło wieczora będę musiał odszukać Twoje posty. Dzięki za info

0

@Bykunn jutro o której i w którym miejscu?

0

@Triv44 pozdrów go i życz mu zdrowia w tych ciężkich czasach

0

Jest nas teraz tutaj prawie 1200 cules. Czy ktoś z Waszej rodziny albo znajomych ma coronawirusa?

2

@fart ja to wczoraj widziałem, gdzie to na niebie widać?

0

@fart znowu to lata?

0

@DLFCB z jednej strony spaceruje i obserwuje wydarzenia na boisku, i czyta grę bardzo dobrze, z drugiej czy jest w stanie przemówić do zawodników tak, żeby poszli za nim w ogień

0

@Colon moje ulubione The Rasmus -


1

@IronSanHybrid u mnie coś mało mleczy teraz, za to więcej mniszka

0

@jordus100 podaj powód

1

@MichalZZZ podzielna uwaga to jedno. A jest jeszcze pamięć. Po miesiącu podczas kłótni powie Ci , że skarpetek nie wrzuciłeś do kosza

12

@IronSanHybrid podziwiam ludzi którzy już teraz noszą to przestrzegając wszystkich wytycznych. Przez cały dzień ubieram to na 5 minut żeby w sklepie dymu nie robić

0

@Bykunn ciekawe kiedy następna akcja bo dla dzieci fajna akcja

0

@Esio dziś też były. Nie wiem ile bo dosyć późno wyszedłem bo dzieci ubierałem

0

@Bykunn nazwijmy to Wasze śmichy chichy

0

0

@Barca1992 coś leci jedno za drugim w równych odstępach

0

@VamosRakieta wyjdź na pole i patrz w górę a później lekko na północ

1

Patrzcie co się na niebie dzieje

0

@Colon Sabaton -


Strachy na Lachy -

Shakira -

0

Ma ktoś nagranie jak Mirka dzwoni do Olbratowskiego z podziękowaniami za fantastyczny weekend?

0

@Colon jedyny i nie powtarzalny Rysiek Riedel, no i oczywiście Rammstein. Ktoś linki na górze do kawałków dawał

0

@Colon zależy ile masz lat i ile masz dzieci

0

Tak z nudów może sprawdzimy, czy kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą i ktoś da posta, że LaLiga wznawia rozgrywki 10 czerwca a kluby mogą trenować od 10 maja ( bez przypominania o wyborach)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?