domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid ale tego z pierwszej edycji. Te późniejsze w 2l butelkach to już nie to samo
0
@IronSanHybrid był śp Religa no i nie wiem w sumie co on tam zrobił. Prawnikiem też jest Giertych i chciał byś go jako ministra? Najważniejsza sprawa dla każdego Polaka ministerstwo finansów: Balcerowicz, Belka, Mentzen, Gwiazdowski, Morawiecki, Rostowski?
0
@Varg 21-56 druga seria
0
@Avada Kedavra @IAmBackCules @IronSanHybrid czyli beka. Wszyscy wolą narzekać a wskazać kogoś mądrego na jakieś stanowisko ciężko albo się nie chce. I tak to właśnie streściliście sytuację w Polsce
0
Gdyby tak w Polsce była technokracja to kogo widzielibyście jako rządzących?
1
@Bykunn dzięki. Pozdrawiam
0
@Bykunn Koło wieczora będę musiał odszukać Twoje posty. Dzięki za info
0
@Bykunn jutro o której i w którym miejscu?
0
@Triv44 pozdrów go i życz mu zdrowia w tych ciężkich czasach
0
Jest nas teraz tutaj prawie 1200 cules. Czy ktoś z Waszej rodziny albo znajomych ma coronawirusa?
2
@fart ja to wczoraj widziałem, gdzie to na niebie widać?
0
@fart znowu to lata?
0
@DLFCB z jednej strony spaceruje i obserwuje wydarzenia na boisku, i czyta grę bardzo dobrze, z drugiej czy jest w stanie przemówić do zawodników tak, żeby poszli za nim w ogień
0
@Colon moje ulubione The Rasmus -
1
@IronSanHybrid u mnie coś mało mleczy teraz, za to więcej mniszka
0
@jordus100 podaj powód
1
@MichalZZZ podzielna uwaga to jedno. A jest jeszcze pamięć. Po miesiącu podczas kłótni powie Ci , że skarpetek nie wrzuciłeś do kosza
12
@IronSanHybrid podziwiam ludzi którzy już teraz noszą to przestrzegając wszystkich wytycznych. Przez cały dzień ubieram to na 5 minut żeby w sklepie dymu nie robić
0
@Bykunn ciekawe kiedy następna akcja bo dla dzieci fajna akcja
0
@Esio dziś też były. Nie wiem ile bo dosyć późno wyszedłem bo dzieci ubierałem
0
@Bykunn nazwijmy to Wasze śmichy chichy
0
@VamosRakieta @Barca1992 @Esio @Bykunn boki zrywać
0
@Barca1992 coś leci jedno za drugim w równych odstępach
0
@VamosRakieta wyjdź na pole i patrz w górę a później lekko na północ
1
Patrzcie co się na niebie dzieje
0
@Colon Sabaton -
Strachy na Lachy -
Shakira -
0
Ma ktoś nagranie jak Mirka dzwoni do Olbratowskiego z podziękowaniami za fantastyczny weekend?
0
@Colon jedyny i nie powtarzalny Rysiek Riedel, no i oczywiście Rammstein. Ktoś linki na górze do kawałków dawał
0
@Colon zależy ile masz lat i ile masz dzieci
0
Tak z nudów może sprawdzimy, czy kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą i ktoś da posta, że LaLiga wznawia rozgrywki 10 czerwca a kluby mogą trenować od 10 maja ( bez przypominania o wyborach)