domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Farben Lehre, ciekawe teksty i mój klimat
0
@TheNekro94 bez pszczół nie ma życia
3
@Zbyszko z Bogdańca no dobra wypełniam kartę do głosowania oprawiam w ramkę i wieszam na ścianie. Idę siedzieć na 3 lata?
1
@Tomason mi to przypomniało sceny z Przełęczy Ocalonych i Miasta 44
0
@TheNekro94 masz rację. Coś mi się pomieszało z muzyką ogólnie
0
@VenoM grupa Mozarta czy jakoś tak
0
@TheNekro94 Kabaret Skeczów Męczących i Neo-nówka. Nie trawię tych gości. Najlepszy dla mnie to chyba Paranienormalni jeszcze z Igorem
0
@macio_944 Smoleńska nie oglądałem ale jak chcesz się nudzić dwie godziny to jak najbardziej
4
Jaką ocenę dalibyście filmowi 365 dni? U mnie chyba 1/10. Już wolę oglądać z dziećmi Pidżamersów niż takie gówno
0
@puyol_presidend5 w sumie to nie wiem gdzie są pieniądze z OFE
1
@michaleu si
1
Na tvp1 walka o mistrzostwo wagi ciężkiej
0
@Gregsky10 Messi jest pseudo gwiazdą? Może inne mecze oglądamy.
0
@Janiama Wlazły, Leon, Giba?
0
@Cochise jemu chodzi to o to, że to pis tak robi. Gdyby to była platforma a prezydentem był Komar to by siedział cicho
0
@KidusFCB czeka na sygnał od Sorosa
1
@tobiasson92 nie wydaję mi się żeby aż tak się wybił. Ludzie boją się głosować na opozycję przez tę propagandę w tv
4
@tobiasson92 z kim Duda ma przegrać?
0
@DaPi najlepszy pod jakim względem?
1
@Hiacynk jednen z wielu: Albertini
0
Jak to jest z tymi zgromadzeniami podczas porodu? Już nawet biorę pod uwagę, że jest tylko kobieta, która rodzi i położna. Po narodzinach kto ma salę opuścić?
a) położna
b) dziecko
c) matka
3
@AmigoBlancos asysta Busquetsa przy golu Messiego palce lizać. Większość powinna wiedzieć o co chodzi
0
@DonMatteo901 moje dzieci bajki oglądają, ja czasem jak jest fajny film no i każdy mecz Barcelony
2
@contowsky u mnie Arturo Vidal. Równy rok młodszy ode mnie
0
@Zip z tej statuy robią tablicę ogłoszeń a nie kult wiary
0
@kubix05 a tak mój błąd
0
@kubix05 ale on dzisiaj nie ma imienin
0
Jaki dzisiaj skład przewidujecie? I jak myślicie Messi pokaże, że wypoczął?
0
@ViscaBarca123 jeszcze jakimś argentyńskim młodym pomocnikiem się podobno interesujemy
1
@Bykunn dobrze, że był happy end. Oby nam wszystkim szczęście sprzyjało i zdrowie dopisywało :P