0

@Colon Farben Lehre, ciekawe teksty i mój klimat

0

@TheNekro94 bez pszczół nie ma życia

3

@Zbyszko z Bogdańca no dobra wypełniam kartę do głosowania oprawiam w ramkę i wieszam na ścianie. Idę siedzieć na 3 lata?

1

@Tomason mi to przypomniało sceny z Przełęczy Ocalonych i Miasta 44

0

@TheNekro94 masz rację. Coś mi się pomieszało z muzyką ogólnie

0

@VenoM grupa Mozarta czy jakoś tak

0

@TheNekro94 Kabaret Skeczów Męczących i Neo-nówka. Nie trawię tych gości. Najlepszy dla mnie to chyba Paranienormalni jeszcze z Igorem

0

@macio_944 Smoleńska nie oglądałem ale jak chcesz się nudzić dwie godziny to jak najbardziej

4

Jaką ocenę dalibyście filmowi 365 dni? U mnie chyba 1/10. Już wolę oglądać z dziećmi Pidżamersów niż takie gówno

0

@puyol_presidend5 w sumie to nie wiem gdzie są pieniądze z OFE

1

1

Na tvp1 walka o mistrzostwo wagi ciężkiej

0

@Gregsky10 Messi jest pseudo gwiazdą? Może inne mecze oglądamy.

0

@Janiama Wlazły, Leon, Giba?

0

@Cochise jemu chodzi to o to, że to pis tak robi. Gdyby to była platforma a prezydentem był Komar to by siedział cicho

0

@KidusFCB czeka na sygnał od Sorosa

1

@tobiasson92 nie wydaję mi się żeby aż tak się wybił. Ludzie boją się głosować na opozycję przez tę propagandę w tv

4

@tobiasson92 z kim Duda ma przegrać?

0

@DaPi najlepszy pod jakim względem?

1

@Hiacynk jednen z wielu: Albertini

0

Jak to jest z tymi zgromadzeniami podczas porodu? Już nawet biorę pod uwagę, że jest tylko kobieta, która rodzi i położna. Po narodzinach kto ma salę opuścić?
a) położna
b) dziecko
c) matka

3

@AmigoBlancos asysta Busquetsa przy golu Messiego palce lizać. Większość powinna wiedzieć o co chodzi

0

@DonMatteo901 moje dzieci bajki oglądają, ja czasem jak jest fajny film no i każdy mecz Barcelony

2

@contowsky u mnie Arturo Vidal. Równy rok młodszy ode mnie

0

@Zip z tej statuy robią tablicę ogłoszeń a nie kult wiary

0

@kubix05 a tak mój błąd

0

@kubix05 ale on dzisiaj nie ma imienin

0

Jaki dzisiaj skład przewidujecie? I jak myślicie Messi pokaże, że wypoczął?

0

@ViscaBarca123 jeszcze jakimś argentyńskim młodym pomocnikiem się podobno interesujemy

1

@Bykunn dobrze, że był happy end. Oby nam wszystkim szczęście sprzyjało i zdrowie dopisywało :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?