1

@Janiama Abidal ma sporo racji. Oczywiście sposób w jaki to przekazał jest bez sensu. Messi powinien zająć się trenowaniem

3

Co to za kapitan, że daje się prowokować i staje w obronie gwiazdeczek. Tam powinny być telefony i ewentualne sprostowanie od Abidala a nie jakieś medialne przepychanki. Abidal może chce, żeby piłkarze zaczęli ze sobą grać i trenować a nie obijać się.

2

Jeden obwinia zawodników i byłego trenera, drugi broni, w mojej opinii przede wszystkim siebie. Prawda pewnie jest gdzieś po środku ale nie róbmy z Messiego świętej krowy. Zawodnicy, którzy odeszli i tak już wystarczająco dużo powiedzieli.

1

@Barca_Big_Moment z jakiej paki jak transfer do klubu można przeprowadzić albo z ligi hiszpańskiej albo zawodnika wolnego

0

@Resoviak123 Chukwueze jeszcze

0

@BarcaInfo zbliżoną sumę można wziąć za Vidala.

0

@HansLanda mogłem ale jest taki drobny szczegół jak to, że Willian nie gra w lidze hiszpańskiej

0

@HansLanda ma i to dużo

0

Jeżeli będzie można przeprowadzić transfer to za Valverde ruszyli by na 100% po Parejo a z Quique to nie wiadomo.

4

@KamQiX leonardo z żółwi ninja

0

@Kajtek77 Stany to żydowski kraj, smutne, że się z nimi układamy

1

@Bernard777 a skąd wieszco pokazał by Haalnad u nas? Nie wydaję mi się by był skrojony pod klepanie i szukanie miejsca innym zawodnikom.

1

Może mi ktoś wyjaśnić pojęcię talentu? Real ściąga taśmowo ofensywne talenty i nie wiadomo co z nimi będzie. My ściągnęliśmy kilku i w końcu jeden odpalił. Ale to, że ktoś posiada umiejętności i się wyróżnia w młodym wieku nie oznacza, że tak będzie aż do trzydziestki. Popatrzcie na Van Dijka, teraz najlepszy obrońca na świecie a 4 lata temu kto wiedział o nim a swoje lata przecież ma? Daniemu Alvesovi też chwilę zajęło żeby stać się jednym z najlepszych prawych obrońców a gdy był w wieku 16, 17 lat kto się bił o niego?

1

@LeoMessi1994 do linii pomocy czekam na transfer Aouara. Nie tak medialny i chyba nie tak drogi jak Havertz a bardziej by się przydał

0

@Artsss to jest chore. Kiedyś rano z 15 wpisów "Iga Świątek odpadła z AO" i nic a za fajny dowcip ban albo komentarz usunięty.

0

@Artsss mnie nie banują xd

0

@Artsss dawaj więcej dowcipów. Tylko mnie oznacz i zrobie screena. Przynajmniej można pośmiać

1

Może pora przerzucić się z byłych piłkarzy na byłych trenerów. Oni lepiej wiedzą kogo i jaki profil zawodnika trzeba, oczywiście po rozmowach z trenerem.

0

Dlaczego wielu użytkowników pisze o klęsce Barcelony przy transferze Couto? Nie wiemy o kulisach transferu ale z tych informacji, które są podawane to chamsko zachowała się ta Coritiba i Man City. Transfer dogadany a tu nagle inni dali więcej i już transfer do innego klubu. Jeszcze bym to zrozumiał gdyby był telefon z Coritiby, że jest wyższa oferta i mogą ją zaakceptować jeśli Barcelona jej przynajmniej nie wyrówna. Wtedy decyzja chłopak nie jest wart wyższej oferty albo zwlekanie z odpowiedzią. Wtedy porażka zarządu ale czas pokaże.

0

@marcin000019 oby nie ;)

1

Oby Thiem to wygrał.

0

@Khajio @YoungTalents z tego co pisano to o tym talencie była cisza. O Santiago Ramosie i Fernandesie już były informacje.

0

@YoungTalents o jakiegoś pomocnika chyba

2

@BarcaInfo @ViscaBarca123 kilka dni temu miała być informacja o transferze wielkiego talentu z mniej znanego klubu. Coś wiadomo w tym temacie?

0

jaką piosenkę wybralibyście dla siebie gdybyście byli skoczkami?

0

Ja czekam na Barcelonę Setiena do meczu z Betisem. Jak do tej pory nowy trener miał do analizy zespół Valverde i pracował nad pressingiem oraz wytrzymałością. Teraz już ma materiał z trzech trudnych meczy, które zespół rozegrał pod jego opieką i widzi, że z pressingiem i wymianą pozycji jest poprawa ale brakuje arytmii i elementu zaskoczenia i myślę, że nad tym teraz będą pracować. Inną kwestią jest przyzwyczajenie się piłkarzy do nowego trenera i jego wizjii.

0

@Hiacynk FC Barcelona

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Gaucho widziałem kilka jego akcji ale to już jest szczyt debilizmu. Gość co ma sprany beret to ja nie mam słów. I pomyśleć, że my też się nim interesowaliśmy.

3

Real jakie ma zastępstwo za tego Odriozole? Żeby nie wyszło, że nam tego Couto podkradli bo coś sprawa ucichła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?