0

@TheNekro94 jeśli masz coś poparte konkretami to słabo znasz się na piłce

6

@TheNekro94 że co?

1

@Kompletny nie lubię tych polityków z PO ale dosyć sympatyczny wydaje się Siemoniak

0

@Colon mój ulubiony zespół na M to Maanam

0

@Colon bardzo dlugo myślałem nad tym aż w końcu przypomniałem sobie o takim wokaliście jak Chester. Nie wiem jak mi umknął ten zespół - Linkin Park

0

@contowsky taktyk

1

@MichalZZZ mam karcher k5 i przydał by się mocniejszy a k7 właśnie taki jest. W opisie k5 pisze, że można myć auto i kostkę no i w sumie można ale efekt jest kiepski

0

@ShinobiQWE poszukaj czegoś konkretnego ale podobno taka szczepionka została zarejesteowana w listopadzie 2019 w biurze patentowym czy coś w tym stylu

0

@Nano22 ładnie pachniesz, biegałaś?

0

@MichalZZZ karcher k7

0

@Danny Gaucho na czasie Messiego jeszcze ogarnij

0

Jest na sali jakiś medyk? Jeśli tak to prawda, że izolacja w domu obniża naszą odporność?

0

@Colon ciężki wybór bo są dwie świetne kapele na tą literę. Kult

oraz KSU

0

@matirix20 było kilka meczów kiedy brakowało nam napastników i grał tam wtedy Roberto. Szkoda, że Valverde nie zamienił ich pozycjami chociaż w jednym meczu.

0

@Kubox teraz mój ulubiony utwór to Apocalyptica i Joakim Broden live or die

0

@Colon ciężko kogoś wybrać ale niech już będzie Janusz Panasewicz :)

0

@Kompletny a Jan Oblak?

0

@kamilop jeśli odetniesz się od tego co jest przegięte to całkiem całkiem. Wielu użytkowników narzeka na ten serial bo jest zbyt nierealistyczny ale podobają się im inne jeszcze bardziej nierealistyczne filmy.

0

@Kacstiff chyba jednak bounty jest najlepsze

1

@norbi77 to było na początku sezonu. Teraz by mówił wyślijcie laurkę Jędrusiowi 10 maja

0

@BarcaInfo nowy Arturito?

1

@Cochise robiłem co mogłem żeby lektur nie czytać bo polonistka mnie jakoś od tego odpychała ale najlepsza dla mnie książka to "Inny Świat" Grudzińskiego. Przeczytałem na zaliczenie do następnej klasy i nie żałuję

3

@Colon to tutaj nie ma się co zastanawiać. Oczywiście Happysad

1

@adi7adi8 nie jest to trudne ale ludzie płacą mandaty, które są wystawiane bezpodstawnie

0

@IronSanHybrid miałem na myśli stan prawny a o samokontroli każdy powinien pomyśleć jak najbardziej

0

@Jordi10 napisałem tylko to co wiem. Odpowiedz mędralo skąd Unia ma pieniądze

3

@Jordi10 przepraszam ale Unia skąd ma pieniądze? Przecież to są składki członkowskie każdego państwa UE i później są odpowiednio rozdzielane. Kiedyś miałem dane, że na 100% wpłaty 95% wraca do Polski. Unia nic Ci nie dała tak jak PiS nie daje swoich pieniędzy z 500+

0

@domin682 jakaś konkretna ustawa weszła odnośnie p.3? Czy to tylko same rozporządzenia, obostrzenia?

3

Art. 52. Konst.
Zasada wolności poruszania się
1.
Każdemu zapewnia się wolność poruszania się po terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz wyboru miejsca zamieszkania i pobytu.
2.
Każdy może swobodnie opuścić terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
3.
Wolności, o których mowa w ust. 1 i 2, mogą podlegać ograniczeniom określonym w ustawie.
4.
Obywatela polskiego nie można wydalić z kraju ani zakazać mu powrotu do kraju.
5.
Osoba, której pochodzenie polskie zostało stwierdzone zgodnie z ustawą, może osiedlić się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na stałe.

0

@Colon nie wiem czy się łapie ale Grabaż no i oczywiście Guns N'Roses, na spotify na liście mam jeszcze kilka piosenek Green Day

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?