0

@Cochise Bosak to ciemnogród według wielu tutaj. Z tego co czytałem to Indianie żałowali, że biali odkryli Amerykę i wprowadzili postęp w postaci chociażby pociągów. Oni byliby zadowoleni ze zwyklych polowań, życia bez podatków i w swoim ciemnogrodzie.

0

@FATIlity31 kryminał według Ciebie. Mi to co chce w niczym nie przeszkadza a i program gospodarczy Konfederacji wydaje się rozsądny, następny plus to to, że nie jest z kręgu fałszywych polityków z pis, po, psl, sld. Nie zamierzam Cię do niczego przekonywać. Chcę tylko żebyś wiedział, że każdy ma swoje zdanie.

7

@GeraltzKatalonii armia Bosak2020 chce normalności a nie dalej lelum polelum co było i jest

0

@Chakalaka chyba nie jedyny ale oby nikt z pisu i po nie został prezydentem

2

@Bykunn możesz myśleć o mnie prostak, burak, idiota, debil czy co Ci tam na myśl przyjdzie ale ja znam takich przypadków bardzo dużo i sam już nie wiem co myśleć o tych zgonach covid

0

@Chwytliwy Fati?

0

@Damian11 zależy jaki sprzęt

0

Gdzie obejrzę Epidemię strachu bez żadnego logowania?

0

@Messibestplayerintheworld niezłe jaja by były jak by tak było

9

@Esio na pocieszenie napiszę Ci, że jak kolka się skończyć to zaczną się ząbki

2

@tobiasson92 gada tak bo tak mu kazali. Na początku mówił inaczej i mówił prawdę a teraz powiedzieli mu co ma mówić i tak robi

0

@Kapitan hawk a z tymi badaniami o co chodzi?

0

@Kapitan hawk nie ja tylko żona. A chodzi o to że żona pracuje w sklepie teraz po 10 a z dziećmi siedzi moja mama a szefowa nakazała od przyszłego miesiąca siedzieć w sklepie 12 godzin na co żona się nie zgadza no i moja mama też powiedziała że dla niej to za ciężkie bo ma też inne obowiązki

0

@Kapitan hawk @LuisSalvano jest coś takiego

1

Jeżeli wypłata nie przyszła na konto w terminie to jaki jest czas żeby iść na zwolnienie dyscyplinarne z winy pracodawcy?

0

@Bykunn @tbas u sąsiada w firmie były darmowe szczepienia na grypę. Ci zaszczepieni mieli później duże problemy a tym niezaszczepionym nic nie było.

0

@Bykunn Ci, którzy się szczepią dużo gorzej przechodzą grypę o ile, w ogóle przeżyją. Ci nie zaszczepieni łagodnej ją przechodzą.

0

@alano0o1 o co chodzi?

0

@TheGoldenEleven = a tak można?

0

@TheNekro94 czytaj ze zrozumieniem

0

@Piotr89Sand myśl co chcesz

0

@Piotr89Sand u nas jest szpital imienny i przywożą ludzi nie wiadomo skąd a to nie znaczy że są z mojego powiatu. A ta 32 latka to możesz wierzyć w to co piszą bo i tak nie przekonam ale też inne choroby były ale podpieli pod to

0

@Triv44 po prawej czy po lewej?

0

@piotrek1315 jeszcze bym to zrozumiał jeśli by ktoś w okolicy, powiecie czy coś chorował ale u nas na podkarpaciu koło Łańcuta nie ma czegoś takiego więc chyba nie ma czego się bać

2

@barcelonaLM nie ma szans. Ludzie mają już w dupie te ograniczenia. W sklepach już nie ma odstępów 2 m, rękawiczek nie ma, no i nikt nie liczy ilości osób w sklepach. Tak to u mnie wygląda a chorujących jak nie było tak nie ma

1

@NaFazieHitman kurła cza ścianę ładnie pomalować i kupić jakie puchary

0

@Transu96 nie wiem. Dla mnie prezydentem Barcy może być nawet Roman Giertych byle by sukcesy były

1

Użytkownicy FCBarca.com chcą zwolnienia Erica Abidala. W sumie to ile można narzekać na jedną i tę samą osobę

0

@Janiama sprzedać go za dobre pieniądze to znaczy jakie? A kto w jego miejsce z rezerw albo wypożyczenia? Wiem, że piłka to też układy tak jak polityka i raczej ma zagwarantowane minuty ale u Nas widzieliśmy go przede wszystkim w erze Valverde, któremu wystarczał Messi w rozegraniu

0

@Colon within temptation

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?