domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cochise Bosak to ciemnogród według wielu tutaj. Z tego co czytałem to Indianie żałowali, że biali odkryli Amerykę i wprowadzili postęp w postaci chociażby pociągów. Oni byliby zadowoleni ze zwyklych polowań, życia bez podatków i w swoim ciemnogrodzie.
0
@FATIlity31 kryminał według Ciebie. Mi to co chce w niczym nie przeszkadza a i program gospodarczy Konfederacji wydaje się rozsądny, następny plus to to, że nie jest z kręgu fałszywych polityków z pis, po, psl, sld. Nie zamierzam Cię do niczego przekonywać. Chcę tylko żebyś wiedział, że każdy ma swoje zdanie.
7
@GeraltzKatalonii armia Bosak2020 chce normalności a nie dalej lelum polelum co było i jest
0
@Chakalaka chyba nie jedyny ale oby nikt z pisu i po nie został prezydentem
2
@Bykunn możesz myśleć o mnie prostak, burak, idiota, debil czy co Ci tam na myśl przyjdzie ale ja znam takich przypadków bardzo dużo i sam już nie wiem co myśleć o tych zgonach covid
0
@Chwytliwy Fati?
0
@Damian11 zależy jaki sprzęt
0
Gdzie obejrzę Epidemię strachu bez żadnego logowania?
0
@Messibestplayerintheworld niezłe jaja by były jak by tak było
9
@Esio na pocieszenie napiszę Ci, że jak kolka się skończyć to zaczną się ząbki
2
@tobiasson92 gada tak bo tak mu kazali. Na początku mówił inaczej i mówił prawdę a teraz powiedzieli mu co ma mówić i tak robi
0
@Kapitan hawk a z tymi badaniami o co chodzi?
0
@Kapitan hawk nie ja tylko żona. A chodzi o to że żona pracuje w sklepie teraz po 10 a z dziećmi siedzi moja mama a szefowa nakazała od przyszłego miesiąca siedzieć w sklepie 12 godzin na co żona się nie zgadza no i moja mama też powiedziała że dla niej to za ciężkie bo ma też inne obowiązki
0
@Kapitan hawk @LuisSalvano jest coś takiego
1
Jeżeli wypłata nie przyszła na konto w terminie to jaki jest czas żeby iść na zwolnienie dyscyplinarne z winy pracodawcy?
0
@Bykunn @tbas u sąsiada w firmie były darmowe szczepienia na grypę. Ci zaszczepieni mieli później duże problemy a tym niezaszczepionym nic nie było.
0
@Bykunn Ci, którzy się szczepią dużo gorzej przechodzą grypę o ile, w ogóle przeżyją. Ci nie zaszczepieni łagodnej ją przechodzą.
0
@alano0o1 o co chodzi?
0
@TheGoldenEleven = a tak można?
0
@TheNekro94 czytaj ze zrozumieniem
0
@Piotr89Sand myśl co chcesz
0
@Piotr89Sand u nas jest szpital imienny i przywożą ludzi nie wiadomo skąd a to nie znaczy że są z mojego powiatu. A ta 32 latka to możesz wierzyć w to co piszą bo i tak nie przekonam ale też inne choroby były ale podpieli pod to
0
@Triv44 po prawej czy po lewej?
0
@piotrek1315 jeszcze bym to zrozumiał jeśli by ktoś w okolicy, powiecie czy coś chorował ale u nas na podkarpaciu koło Łańcuta nie ma czegoś takiego więc chyba nie ma czego się bać
2
@barcelonaLM nie ma szans. Ludzie mają już w dupie te ograniczenia. W sklepach już nie ma odstępów 2 m, rękawiczek nie ma, no i nikt nie liczy ilości osób w sklepach. Tak to u mnie wygląda a chorujących jak nie było tak nie ma
1
@NaFazieHitman kurła cza ścianę ładnie pomalować i kupić jakie puchary
0
@Transu96 nie wiem. Dla mnie prezydentem Barcy może być nawet Roman Giertych byle by sukcesy były
1
Użytkownicy FCBarca.com chcą zwolnienia Erica Abidala. W sumie to ile można narzekać na jedną i tę samą osobę
0
@Janiama sprzedać go za dobre pieniądze to znaczy jakie? A kto w jego miejsce z rezerw albo wypożyczenia? Wiem, że piłka to też układy tak jak polityka i raczej ma zagwarantowane minuty ale u Nas widzieliśmy go przede wszystkim w erze Valverde, któremu wystarczał Messi w rozegraniu
0
@Colon within temptation