3

@Pilka_jest_okragla zauważyłem, że Quique zaczął od krótkotrwałe go przygotowania fizycznego co skutkuje zmęczeniem i teraz dopiero będą schodzić z cięższych treningów i będą zyskiwać świeżość. Myślę, że sezon jeszcze nie jest stracony.

0

@Coutinho007 Neres był jako przykład

0

@Esio i tak raczej będzie

13

@AxelF nie wiem dla czego Nyom w ogóle dokończył te zawody

0

@Volk chyba nas nie stać.

0

Mamy problem z odciążeniem Messiego od kreowania. De Jong i Arthur ewidentnie potrzebują kogoś z przodu bo jak widać sami nie są wirtuozami kreowania. Oprócz lewego skrzydłowego (mam nadzieje na dobre nazwisko ale nie z top klubu, może Neres) trzeba też poważnie myśleć o prawdziwej ósemce wbiegającej na dziesiątkę.

1

@bixmix ja się pod tym podpisuję

0

@Denver może jakiś mecz na żywo?

2

@ksobi przy okazji made in china zarobili

0

@Sysia11 ja w Milanie widziałbym Valverde. Gość jest według mnie inteligentny i mogł by to poukładać. Oczywiście jest tu bariera językowa ale widziałbym go tam

2

Ktoś ma rozeznanie jakie wydatki i wpływy miało City i Psg? Psg wydało na dwie gwiazdy 400 baniek a o wpływach ciężko mi coś powiedzieć bo za bardzo rozeznany nie jestem ale nie przypominam sobie żeby City ponad setkę zapłaciło za jednego grajka. Wpływów też większych nie kojarzę.

2

@macio_944 napisz do najwyższych władz usa, chin, niemiec, francji itd. Może zareagują

1

@contowsky nie traktuj tego jako rywalizacji. Dobra robota i fajnie się to ogląda.

0

@ViscaBarca123 Ty w niczym. Chodziło mi o to, że dana grupa piłkarzy, pokolenie, zespół, rocznik był najlepszy a w seniorach gdzieś zginęli

0

@ViscaBarca123 czas pokaże. Nie jeden już się mylił na takie tematy. Poza tym czym się kierujesz oceniając dany talent?

0

@Hushovt nie ma i nie będzie. Szkoda się kłócić

0

@marcin000019 sądy u Nas powinny być trzecią władzą ale (chyba) nigdy były. Teraz są platformerskie a pis chce żeby były pisowskie. Każdy wie, że władza nie powinna mieć wpływu na sądy. Ale reforma sama w sobie jest potrzebna bo to co się dzieję i łamanie prawa przez sędziów jest już bezczelne

4

@KamQiX jeszcze jedna mała poprawka. Ronaldo był kiedyś ponad wszystkimi pozostałymi. Teraz znajdzie się kilku lepszych.

0

@Gaucho a następne info, że oferowali w styczniu za Willina Jose 23 mln. Coś tu się nie zgadza

45

Czyli teraz szukamy skrzydłowego, który potrafi zagrać na szpicy i nie jest mu obca gra na środku obrony. Dyrekcja sportowa ma nie lada wywanie.

0

Chciałbym zobaczyć kiedyś jak Roberto gra jako prawy obrońca a Semedo jako skrzydłowego przy takiej kadrze jaką mamy

3

@Chwytliwy oko Saurona też?

0

@Hiacynk Patrząc na to co robi Real to może warto kupować Europejczyków. Osimhen wydaje mi się trafiający w profil naszej dziewiątki, nawet bardziej niż Lautaro.

0

Osimhen i Ihattaren byli by za 150 mln do wyciągnięcia?

0

@Esio CGR, KGR - Chrześcijańska Grupa Rockowa, Katolicka Grupa Rockowa,

0

@MrShakira ta klauzula będzie obowiązywać w lipcu przez dwa tygodnie. Co do reszty to zastanawiające to bo piłkarz sam się wykupuje i wtedy jako wolny zawodnik podpisuje kontrakt z nowym klubem.

1

Trzeba ochłonąć. Wszyscy spać

0

@tristan87 przykład pierwszy z brzegu. Na PO gra Semedo to Messi szuka Alby, Fatiego a gdy gra tam Roberto to nagle jakoś potrafi do niego podać

0

@tristan87 nie wiem. Może 4 może 7

0

@tristan87 tak tak. Staje w obronie 5 kolegów a co z resztą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?