0

@Wilczeq do miss polonia by się bardziej nadała niż do sejmu

0

Dlaczego piszą o sekstecie Bayernu? Przecież KMŚ zdobyli w 2021. Nie mam kompleksów ani nic podobnego

0

@Janiama na poczatku stycznia pisałeś, że to właśnie styczeń będzie kluczowy. Jak dla mnie to każdy mecz jest kluczowy

0

@Janiama @masq chyba tylko Wy dodaliście mądre komentarze po meczu. Reszta dziecinada. Dla Was szacunek że potraficie dostrzec nie tylko przegraną ale szukacie też przyczyn

0

@udarpawarotam toś doyebał.

0

@Cobra303 nie zauważyłeś jego pracy od początku sezonu?

4

W pomeczowych komentarzach ewidentnie widać wysyp osób nie znających się na piłce

0

@Cobra303 możesz to rozwinąć?

0

@draxidox w 2015 po przegranych wyborach oni mówili, że daliby 1000 zł i to na każde dziecko

0

@maroon ludzie ze wsi, którzy jeszcze uprawiają rolę

2

@Janiama dlatego zawsze uważałem, że ludzie ze wsi poradzą sobie lepiej w cięższych czasach.

0

@BarcaInfo ostatnim kto to był i ile miał podań?

0

Jeżeli Araujo ma zwykłe skręcenie to za tydzień może zagrać kilka minut

8

Najlepsze: walka i 3 pkt
Najgorsze: Araujo

0

@Avatarr to on gra dzisiaj?

1

@VamosRakieta tak zwie się Twoja partnerka?

3

@tmQbassive w gimnazjum robiło wrażenie. To był rok 2000

1

@Chakalaka pracujesz czy jeszcze się uczysz?

1

@MesQueUnClub96 lepszy był Lepper, chociażby dlatego że był szczery

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bykunn napisałem dlaczego nie głosuję na jednych i drugich ale nie napisałem dlaczego głosuję na tego czy tamtego bo oprócz Konfy jest jeszcze kilka partii

0

@Bykunn niestety ale nawet idioci, którzy olali studia, ale sobie w życiu radzą inaczej (tacy jak ja) też mają prawo głosu i mają dość tego Kaczystanu i tych Przewodniczących Partii Ludowych

3

@LeoMessi1994 musisz każdy rodzaj alkoholu przygotować i po każdym kęsie pić inny alkohol i sam ocenisz

0

@Bykunn @Janiama przecież wiadomo o co koledze chodzi. PO i PiS to dwie tak nieudolne partie, że n nie głosują chyba tylko Ci, którzy są przeciwni drugim

0

@VamosGirl jeżeli masz dużo czasu to oglądnij Modę na sukces

33

Ale że ekspert Asa tak gada

21

@koksik2700 w punkt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub_87 mi się nie podobały te filmy a widzę że większość poleca

0

@MesQueUnClub_87 ten Contratiempo obok Labiryntu to jeden z gorszych filmów jakie widziałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?