domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wilczeq do miss polonia by się bardziej nadała niż do sejmu
0
Dlaczego piszą o sekstecie Bayernu? Przecież KMŚ zdobyli w 2021. Nie mam kompleksów ani nic podobnego
0
@Janiama na poczatku stycznia pisałeś, że to właśnie styczeń będzie kluczowy. Jak dla mnie to każdy mecz jest kluczowy
0
@Janiama @masq chyba tylko Wy dodaliście mądre komentarze po meczu. Reszta dziecinada. Dla Was szacunek że potraficie dostrzec nie tylko przegraną ale szukacie też przyczyn
0
@udarpawarotam toś doyebał.
0
@Cobra303 nie zauważyłeś jego pracy od początku sezonu?
4
W pomeczowych komentarzach ewidentnie widać wysyp osób nie znających się na piłce
0
@Cobra303 możesz to rozwinąć?
0
@draxidox w 2015 po przegranych wyborach oni mówili, że daliby 1000 zł i to na każde dziecko
0
@maroon ludzie ze wsi, którzy jeszcze uprawiają rolę
2
@Janiama dlatego zawsze uważałem, że ludzie ze wsi poradzą sobie lepiej w cięższych czasach.
0
@BarcaInfo ostatnim kto to był i ile miał podań?
0
Jeżeli Araujo ma zwykłe skręcenie to za tydzień może zagrać kilka minut
8
Najlepsze: walka i 3 pkt
Najgorsze: Araujo
0
@Avatarr to on gra dzisiaj?
1
@VamosRakieta tak zwie się Twoja partnerka?
3
@tmQbassive w gimnazjum robiło wrażenie. To był rok 2000
1
@Chakalaka pracujesz czy jeszcze się uczysz?
1
@MesQueUnClub96 lepszy był Lepper, chociażby dlatego że był szczery
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bykunn napisałem dlaczego nie głosuję na jednych i drugich ale nie napisałem dlaczego głosuję na tego czy tamtego bo oprócz Konfy jest jeszcze kilka partii
0
@Bykunn niestety ale nawet idioci, którzy olali studia, ale sobie w życiu radzą inaczej (tacy jak ja) też mają prawo głosu i mają dość tego Kaczystanu i tych Przewodniczących Partii Ludowych
3
@LeoMessi1994 musisz każdy rodzaj alkoholu przygotować i po każdym kęsie pić inny alkohol i sam ocenisz
0
@Bykunn @Janiama przecież wiadomo o co koledze chodzi. PO i PiS to dwie tak nieudolne partie, że n nie głosują chyba tylko Ci, którzy są przeciwni drugim
0
@VamosGirl jeżeli masz dużo czasu to oglądnij Modę na sukces
33
Ale że ekspert Asa tak gada
21
@koksik2700 w punkt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87 mi się nie podobały te filmy a widzę że większość poleca
0
@MesQueUnClub_87 ten Contratiempo obok Labiryntu to jeden z gorszych filmów jakie widziałem