domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 w Rzeszowie PiS nigdy nie rządziło
0
@Darkfin oby nie
1
W Rzeszowie wygrana Fikołka. Ciekawe kiedy pierwszy jego fikołek
1
Xavi Pascual dziękuje za te piękne lata. Brawa dla zawodników za udane pożegnanie z trenerem a w szczególności dla Pereza de Vargasa.
1
@JimMorrisonFCB pomagam bo niektóre buty czy odzież często są w dobrym stanie a znajomych dzieci akurat są rok młodsze od moich dzieci także jasna sprawa dla mnie
0
@OskarR01 kolega nie lubi Konfederacji. To nie znaczy, że mam mieć o nim złe zdanie
1
@RosjaninBut zależy co rozumiesz przez słowo polityk. Czy zawód czy w pewnym sensie zadanie.
1
@JimMorrisonFCB mój komentarz był napisany w celach humorystycznych. Dla mnie segregacja odpadów jest czymś normalnym i jakoś dziwią mnie pytania o to. Ja jeszcze wrzucam zakrętki do tych serduszek co stoją koło urzędów a ciuchy z których dzieci już wyrosły oddaję rodzinom z kiepską sytuacją finansową
5
@MarioVeB! Oczywiście czereśnie. Gdy wejdę na drzewo to już mam problemy z zejściem bo ciągle: a jeszcze te ładne zjem i jeszcze jedna gałąź
0
@MarioVeB! Czasem nie wyrabiam z nimi
37
@MarioVeB! Tak. Przy postach jednego już nawet się nie zatrzymuję
6
@Quavosk oby tacy marni politycy jak Tusk i Kaczyński zawiesili buty na kołku
1
@capoN americano pie. Teraz na c+ film american pie dziewczyny rządzą leci
0
@Nazio87 zależy czy będziesz szybciej odpowiadał ode mnie
0
Oho. Coś czuję oficjalkę Depaya jeszcze dzisiaj.
1
@RedKorsak przy wieku jest błąd bo nie uwzględnia osób od 35 do 46 r.ż.
2
@Rastafarnianin Autor się postarał bo w pierwszej chwili pomyślałem, że to zdjęcie
0
@Janas11224 ma to sens
40
@Chakalaka podziwiam Cię, że tyle osób się z Ciebie śmieje a Ty dalej dodajesz różne pierdoły
7
Nie no te gorące dyskusje to jest przykra sprawa dla tej strony. W koło Macieju jedno i to samo i ciągle ten sam osobnik.
0
@Rewolucja123 równie dobrze można powiedzieć, że Koeman też nie przekonuje ale wiadomo, że składu nie miał takiego jak chciał. Co do rozpracowania przeciwnika to trzeba by policzyć ile straciliśmy goli po składnych akcjach przeciwnika a ile przez błędy w obronie
3
@Ojciecpijo co obiecali to zrobili. Więcej różnic między nimi czy platformą nie widzę
2
@Jakchcesz jeśli tak myślisz to mało wiesz o polityce
0
Jeżeli Świderski to tylko siatkówka
0
Tym znakiem Krzyża już sobie przeebał u wyznawcy urbana
0
@AmigoBlancos Lepiej chyba dwa razy przemyśleć jakąś decyzję niż później żałować szybkiej
5
@Majkel34 wiem o kogo Ci chodzi ale ta osoba ma tyle wspólnego z honorem co nic
0
Co oznacza ksywka Aguero "Kun"?
0
@tomek8756 Dla ofiar gwałtu? Czy dla gwałciciela?
0
@magic10 Ronaldinho i Henry, Deco. Szkoda, że nie przyszedł Aimar, Ze Roberto, Joaquin