domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 ale panie ja napisałem, że koniec tego roku to praktycznie początek
0
@Ratamahatta coś tam chyba zarobili
1
@LeoMessiah tak chciałbym, byłby to precedens
1
@Encore grać 17 lat w jednym klubie i mieć ten klub w sercu ale po cyrkach przejść tam gdzie więcej dają trochę słabo to wygląda
0
@kulek22 Rydzyk ręce zaciera
5
Jeśli Messi faktycznie będzie grał w innej drużynie niż Barcelona to powinien iść do Newell's Old Boys. W PSG będzie najemnikiem za kasę i wygrana ligi mistrzów nie będzie tak smakować jak w Barcelonie jemu i jego kibicom.
1
@MesQueUnClub96 nie ważne jak zaczynasz
3
Przypominam, że wolnego zawodnika można podpisać po za oknem transferowym
0
Ja nie będę ani dziękował za grę ani płakał dopóki nie podpisze kontraktu z innym klubem.
2
@deyna2018 ja byłem z 10 lat temu w górach i jechałem pociągiem miesiąc temu. Co potrzebujesz?
1
@Bykunn Z jednej strony tak ale jeśli zabawka się zepsuje to później jest płacz. Przykładem jest zwykły balon, po pęknięciu którego większość dzieci płacze
0
@Sulimo nie oglądałem meczu ale to chyba chodzi o nasz styl gry
3
Żona pyta co ma kupić chrześnicy na urodziny. Mówię jej żeby kupiła jakąś kurtkę, buty na zimę czy coś takiego. Mówi, że z tego dziecko się cieszyć nie będzie a ja odpowiadam, że ze skarpetek na Mikołaja co roku się cieszę. Co zrobić żeby przestała się śmiać?
2
Messiego któryś raz już widzę w tej samej koszulce. W sumie miesiąc na bezrobotnym a życie kosztuje
0
@AdiKingu96 @Sulimo ja słyszałem o 3 kadrach. Nie tutaj ale fanatycy tak mówili
0
@Felippe96 dla mnie może strzelić 3, dającą LM, ligę i PK
0
@patry295 oczywiście szyby nie są odsunięte
0
@patry295 ale wsiadasz sam na miejsce kierowcy, zamykasz auto i dmuchasz, jeśli czujnik później wyczuje, że przed lub w trakcie wejścia pasażerów kierowca opuścił swoje miejsce to wszystko zaczyna się od nowa
0
@patry295 Można też zastosować jakieś czujniki w fotelach czy podłodze że nikogo nie ma w aucie
0
@patry295 w innych autach jest alkomat i jak dmuchniesz coś to nie odpalisz silnika
1
@Deviler ale o co dokładnie chodzi? Bo na palcach jednej ręki można policzyć, ile osób doiło krowę
0
@arasz1819 jeśli ktoś choruje i potrzebuję pomocy to robię przelew ale na głupoty kasy nie wydaję
3
@kuz niestety, gdyby nie miał takiego życia to takich tekstów byśmy nie słuchali
16
@fart mam około 2 hektara lasu mieszanego, jutro to przeliczę i wytnę, nie będę karmił sąsiada tlenem. Jeszcze teraz posadziłem 10 arów drzewa tlenowego
0
@Janas11224 w Rzeszowie tak było
0
@Janas11224 nie lepiej było kupić wędzoną?
0
@Senyer Jak dla mnie to Turcja i Izrael też nie powinni brać udziału w Euro
2
@adambądkowski93 Przykry obowiązek selekcjonera
1
@Stagiryta Z 20 lat temu była tabliczka przed wejściem na Giewont: 2,5 godziny. W ten czas weszliśmy i zeszliśmy bo tyle mieliśmy czasu do autobusu
0
@Cochise Leningrad, Dżem i Kult