domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPi Gdzie jest Larsson?
0
@Cave może się wyrównał
0
@PatrickoBarca w tym roku na 100% nie wygramy ligi mistrzów. Ewentualnie w maju/czerwcu 2020r.
0
@FCMichalo mamy jeszcze Todibo i Araujo. Kto wie jak się będą rozwijać.
0
@kerouac Real będzie 3 w lidze z lm nigdy nie wiadomo ale wybieram b
0
@Odesseiron tego nigdy się nie dowiemy. Czekać kolejny rok, dawać mu szansę w presezonie a później go wypożyczać żeby się ograł w klubie, który prezentuje podobny styl. Każdy przypadek jest inny i nie można nawet za kilka lat mówić, że to był błąd bo nie wiadomo co by było gdyby klub i trener poszli inną drogą.
0
@Danny Gaucho w niedzielę o 21:30 Messi będzie ustawiał piłkę na 11 metrze.
1
@JaSzymon mi wyliczyli teraz w nc+ 92 zł ale mam przedłużenie umowy. Nie wiem jak nowi klienci
1
Może ktoś w artykule dodać skład i zmiany?
0
Widać, że Simons zadowolony z przenosin.
0
@Koqsu21 Pablo Aimar, Mario Jardel
1
@sergio5 No dobra a wczoraj który był lepszy?
0
@tunczas4 Moim zdaniem jednak Setien, ewentualnie Wenger.
0
Ktoś może porównać Ferlanda Mendy i Juniora Firpo? Który lepszy?
0
@Janiama głosowanie chyba już można kończyć
1
@Wiktorek2002 Pepa traktuje jak pionka, chyba że ma coś z nim ustalone.
0
@Skaramuczi widzę paparazzi już działali
0
@ViscaBarca123 Jak chłopaki grali? Kto na plus, kto na minus?
0
@ViscaBarca123 jak ten Abe?
0
@Szakalaka12369 ja mam k5 i nie narzekam ale do mycia auta się nie nadaje
0
@msmsms Nie wiem o jakiej wsi piszesz ale u mnie na wsi to prawie każda babcia by Cię w polu "zaorała". Moja mama emerytka ma swój świat bo chodzi wcześnie rano na działeczkę, to ziemniaczki, to truskawki, maliny, borówka amerykańska, wszystkie warzywa jakie tylko są. Ogólnie to 90% takich babć robi to samo i nie mają czasu na pierdoły.
12
Fajnie, że Araujo gra z podstawowymi obrońcami.
0
@ViscaBarca123 było że 27 mln ale nie wiem jak z Mirandą.
0
@Dziki15 wkrętarka, wiertło i rozwierć wkładkę. Nową kupisz za grosze
16
@BarcaInfo Ciekawe czy kabel Ivan przybył
0
@Phatro Jestem realistą.
1
Dużo się narzeka na Rakiticia i Busquetsa i moim zdaniem gdy Rakitic grał na pozycji pivota pokazywał się z dobrej strony. Najlepiej dla nich było by, gdyby we dwóch walczyli o tę pozycję a zadania bardziej ofensywne Rakitic zostawił "młodzieży".
1
@PatrykBarcelona 200 mln wydali przez odejście Neymara.
5
Śledziłem wynik Federer-Djokovic na livescore i podawałem wyniki żonie a ona "co mnie to obchodzi". Po godzinie mówię znowu jaki wynik a ona "jeszcze grają?". Później już sama pytała jaki wynik a na końcu przyszła i przytuliła.
1
@geass Mój syn tak samo. Pisze prawą ręką a kopie lewą nogą.