0

@DaPi Gdzie jest Larsson?

0

@Cave może się wyrównał

0

@PatrickoBarca w tym roku na 100% nie wygramy ligi mistrzów. Ewentualnie w maju/czerwcu 2020r.

0

@FCMichalo mamy jeszcze Todibo i Araujo. Kto wie jak się będą rozwijać.

0

@kerouac Real będzie 3 w lidze z lm nigdy nie wiadomo ale wybieram b

0

@Odesseiron tego nigdy się nie dowiemy. Czekać kolejny rok, dawać mu szansę w presezonie a później go wypożyczać żeby się ograł w klubie, który prezentuje podobny styl. Każdy przypadek jest inny i nie można nawet za kilka lat mówić, że to był błąd bo nie wiadomo co by było gdyby klub i trener poszli inną drogą.

0

@Danny Gaucho w niedzielę o 21:30 Messi będzie ustawiał piłkę na 11 metrze.

1

@JaSzymon mi wyliczyli teraz w nc+ 92 zł ale mam przedłużenie umowy. Nie wiem jak nowi klienci

1

Może ktoś w artykule dodać skład i zmiany?

0

Widać, że Simons zadowolony z przenosin.

0

@Koqsu21 Pablo Aimar, Mario Jardel

1

@sergio5 No dobra a wczoraj który był lepszy?

0

@tunczas4 Moim zdaniem jednak Setien, ewentualnie Wenger.

0

Ktoś może porównać Ferlanda Mendy i Juniora Firpo? Który lepszy?

0

@Janiama głosowanie chyba już można kończyć

1

@Wiktorek2002 Pepa traktuje jak pionka, chyba że ma coś z nim ustalone.

0

@Skaramuczi widzę paparazzi już działali

0

@ViscaBarca123 Jak chłopaki grali? Kto na plus, kto na minus?

0

@ViscaBarca123 jak ten Abe?

0

@Szakalaka12369 ja mam k5 i nie narzekam ale do mycia auta się nie nadaje

0

@msmsms Nie wiem o jakiej wsi piszesz ale u mnie na wsi to prawie każda babcia by Cię w polu "zaorała". Moja mama emerytka ma swój świat bo chodzi wcześnie rano na działeczkę, to ziemniaczki, to truskawki, maliny, borówka amerykańska, wszystkie warzywa jakie tylko są. Ogólnie to 90% takich babć robi to samo i nie mają czasu na pierdoły.

12

Fajnie, że Araujo gra z podstawowymi obrońcami.

0

@ViscaBarca123 było że 27 mln ale nie wiem jak z Mirandą.

0

@Dziki15 wkrętarka, wiertło i rozwierć wkładkę. Nową kupisz za grosze

16

@BarcaInfo Ciekawe czy kabel Ivan przybył

0

@Phatro Jestem realistą.

1

Dużo się narzeka na Rakiticia i Busquetsa i moim zdaniem gdy Rakitic grał na pozycji pivota pokazywał się z dobrej strony. Najlepiej dla nich było by, gdyby we dwóch walczyli o tę pozycję a zadania bardziej ofensywne Rakitic zostawił "młodzieży".

1

@PatrykBarcelona 200 mln wydali przez odejście Neymara.

5

Śledziłem wynik Federer-Djokovic na livescore i podawałem wyniki żonie a ona "co mnie to obchodzi". Po godzinie mówię znowu jaki wynik a ona "jeszcze grają?". Później już sama pytała jaki wynik a na końcu przyszła i przytuliła.

1

@geass Mój syn tak samo. Pisze prawą ręką a kopie lewą nogą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?