domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pominąłeś Malcoma.
1
Masz jakąś ustaloną godzinę wrzucania "podsumowań"?
0
Ale to nie znaczy, że napastnik grający za niego by nie strzelał. Być może szalę zwyciestwa przechylił dużo wcześniej, wieloma bramkami a może wcale.
1
Mi się wydaję, że takim zawodnikiem może stać się Arthur i będzie Frenkie. Dla Arthura to pierwszy sezon i może gra zbyt zachowawczo ale w następnym te jego kółeczka popchną nasze akcje bardziej do przodu.
0
Dziwi mnie, że ten niby paraliż złapał 10 zawodników , Vidal walczył jak to on ale nawet przy 4-0 brakowało mi wejścia Pique w pole karne przeciwnika, które tak bardzo lubi no i wie jak strzela się bramki. Mieli 12 minut na odrobienie strat ale nie wiem czy był to paraliż, brak pomysłu, brak lidera (Pique, Messi się kłania), który to pociągnie. Wydaję mi się, że Valverde bardzo dobrze ustawił taktycznie zespół bo to nie jego wina, że Alba grał dwa poziomy niżej swojego normalnego i to, że piłka nie wpadła do bramki to też nie jego wina bo sytuację mieli.
1
Jeśli takiego obrońcy szukamy to do głowy przychodzi mi Filipe Luis i Kolarov.
0
Dzięki za informację
0
Dani Alves i chyba Anderson co kiedyś grał w man utd.
0
Koło łowieckie nie odpowiada za takie coś? Jak np. przy dopłatach za " przeoranie pola" przez dziki.
0
Koledze wybiegła sarna i wziął ją na maskę. Nie ma tam znaku "uwaga na" była policja i powiedzieli, że nie ma co liczyć na odszkodowanie. Ktoś wie jak to wygląda?
3
Wiem, że ciężko, wiem, że dali dupy ale kto kibic niech zostanie a kto nie won.
0
Sezon 96/97 i przyjście Ronaldo. Wtedy głównie przeglądałem Bravo Sport. Miałem wtedy 10 lat.
3
Arsenal czwarty? Nie może być
2
Messiego nie widzę w górnym kółeczku.
2
Pytałeś wszystkich? Ja za Legią nie przepadam ale kibicowałem im w lm i le.
15
Zmiana z tymi grupami i awansem do następnej edycji sześciu drużyn świadczy o powolnym wprowadzaniu "superligi" bo przecież z ligą mistrzów będzie to miało mało wspólnego.
2
Dlaczego nie miał prawa odpaść? Bo na papierze byli silniejsi? Jeśli tak to Barcelona powinna wygrywać lm co roku bo na papierze są najsilniejsi (tu się można nie zgodzić ale to moja opinia), Ajaxu też nie powinno być w półfinale bo Real i Juve też są silniejsi, Real ok bo mieli trenera z przypadku ale Juve starego wygę. Na szczęście to piłka nożna i działą tu dwie taktyki, szczęście, pech, przypadek, rozum, itp.
0
Macie dźwięk na tvp sport?
2
Na pewno bez powodu ich nie dają. Sam biorę 500 plus na drugie dziecko ale nie jestem zwolennikiem ani po ani pis ale to co żąda teraz znp to troszkę przesada. Inna sprawa, jeszcze się taki nie urodzil2 co by wszystkim dogodził.
6
Ciekawe co by Tusku albo Kluzik Rostowska powiedzieli bo o Kopaczowej i Schetynie szkoda wspominać. Chyba lepiej dać komuś niż ciągle zabierać, podnosić wiek emerytalny, likwidować ofe czy co tam innego.
8
Tutaj pojawia się pytanie czy aż tyle chcą nauczyciele czy to jest zagrywka polityczna opozycji, która jak dla mnie dogadała się z Broniarzem i chcą zniechęcić do pisu.
0
Dlatego on bo w każdej lidze rozdawał by karty a reszta to tylko dobrzy pilkarze.
0
Patrzę na kontuzję Wellbecka i wygląda podobnie do mojej tylko on złamał dwie kości a ja jedną. On pauzuje chyba do końca sezonu a dzisiaj lekarz po pół roku mówił, że mogę grać. Jak u was wyglądał powrót do gry po takich kontuzjach?
2
Messi.
0
Zgadza się ale rynek taki, że po roku już trzeba będzie pracować nad nowym kontraktem i znowu podwyżka.
1
Samemu dojść do czegoś. Nie musi być fortuna. Mam znajomych co mają bogatych rodziców. Jedni z bogatszych w regionie ale nie mają komu majątku zostawić bo albo narkotyki albo hazard albo jeszcze co innego.
1
Też 20 ale w galerii raz zapłaciłem 35 ale pani się postarała.
0
Nie martwi Cię, że kontrakt tylko na 3 lata?
0
Ta opcja odpada bo pojemność wszystkich załączników wynosi 25 MB.
0
Witam, orientuje się ktoś dlaczego nie mogę wysłać maila z 53 załącznikami? Poczta z wp, wyskakuje mi "Wystąpił błąd podczas wysyłania kopii roboczej, proszę spróbować później"