1

Może mi ktoś napisać dlaczego Oscar Garcia tak często zmienia kluby? Wydaje mi się, że jest to nasz przyszły trener i dlatego pytam.

0

Jeśli Neymar sprzedaje dom w Barcelonie to ma już kupca, chyba, że trzyma dla Coutinho.

0

Ma ktoś info ile będzie zarabiał?

2

Musiał czytać komentarze na fcbarca.com

0

Mi się wydaje, że postąpił tak bo wiedział, że zwolniło się dla niego miejsce w jego ukochanym klubie i musi zrobić wszystko żeby tu trafić, nawet kosztem pogorszenia wizerunku. Rok temu wiedział, że musi poprawić swoją grę i nabrać doświadczenia w mocniejszym klubie a teraz nie ma już Neymara i miejsce jest przygotowane dla niego.

0

teraz taką czarną perłą może być Moussa Dembele, powinni z nim spróbować w miejsce Alcacera, żeby się chłopak ogrywał u nas

1

a ja się zastanawiam nad Davidem Silvą na ten sezon, styl podobny do Iniesty, po roku sprzedać a w tym czasie kupić kogoś z topu

0

Dzięki bo już myślałem, że UEFA wymyśli jakąś intrygę (ciepłe, wibrujące kuleczki) żeby oglądalność zwiększyć. Być może na wiosnę coś będzie.

0

Czyli psg w grupie nie mamy?

0

Faktycznie zapomniałem o nim, taki wielki "fachowiec". Czyżby sabotaż?

0

Wiecie jak wygląda podział na koszyki na jutrzejsze losowanie?

0

Zgadzam się, tylko zastanawia mnie, że nasi kibice chcieliby sprowadzenia np. Maxime Lopeza a zapominają, że mamy wg mnie nie gorszego Carlesa Aleńie. Problemem jest nadmiar pomocników i on nie ma kiedy się ogrywać a talent ma na miarę Iniesty.

1

Nie wiem dlaczego tak wywyższasz Real, przecież wiele meczy wygrali, nie chce pisać, że przypadkiem ale szczęśliwie a jeśli my mielibyśmy takie szczęście mielibyśmy kilka punktów więcej, nie myślę o sędziach, po prostu o zwykłym farcie. Niekiedy zabrakło u nas tej przysłowiowej kropki nad i.

1

No czy zasłużyli na lige to wątpie, na lige mistrzów owszem

0

Ja to inaczej widziałem. Widać to szczególnie po Casemiro i Sergio Ramosie jak traktują Messiego

0

Długo myślalem nad formą i stylem gry realu i myślę, że oni mają obsesje na naszym punkcie i chcą pokazać, że są lepsi. Faktycznie widać u nich zaangażowanie ale mają też dużo szczęścia bo w pierwszym meczu lepsi na pewno nie byli. Druga sprawa mają kompletny skład,z nami nie wygrywali ostatnio, sędziowe nam może i pomogli w meczu im za to pomoagali w minionym sezonie.

0

Zgadzam się co do Gomesa, ale nie kupowaliśmy wyrobników tylko graczy młodych, na przyszłość. Nie chodziło mi o cenę, bardziej o ilość.

8

Rok temu tak kupowaliśmy i widać efekty.

0

Nie no tutaj juz trzeba uzdrowiciela jak w 2003 roku. Trzon druzyny oprócz konkretnego kreatora jest tylko kupić dobrych zawodników do uzupełnienia składu, sprzedać niepotrzebnych i tyle. Ale to trzeba mądrej osoby za sterami

0

Nie jestem rasistą, a darmowe bilety mile widziane

8

Szkoda, ze nie mam siostry. Szwagier by byl jak znalazl

0

Właśnie, wiemy, że Tottenham raczej nie kupuje za wygórowane kwoty, przebić ich o 5 mln i od razu wypożyczyć do Ajaxu, Tottenhamu, do La liga lub zostawić bo będzie potrzebny (jeśli teraz nie przyjdzie Mina bo jest taka opcja).

0

Łomża, Perła, Namysłów

0

Real interesuje się Davinsonem Sanchezem, kiedy my się ogarniemy z tymi transferami? Nie można go teraz kupić i od razu wypożyczyć?

0

Oj tam szczegol

0

puki jest kasa kupic dembele z borussi i celtiku + couthinho, sprzedac paco, on nigdy nie osiagnie porzadanego poziomu, moussa by sie ogrywal i by byl jak znalazl za 2-3 lata

0

mi rowniez to wyglada na 3-5-2, no zobaczymy i trzymamy kciuki

0

tiki taki nie ma juz dobrych kilka lat, wraz z odejsciem pepa i odejsciem TITO*** ona rowniez odeszla, nie mylmy utrzymywania sie przy pilce z tiki taka

0

paulinho 40 mln, matuidi 20, bral mi slow, nie wiem co mam juz myslec, poratujcie

0

wszystko fajnie, tylko po miesiacu negocjacji czytanie o ich przyspieszeniu brzmi co najmniej smiesznie, brawo zarzad, chociaz wiem, ze im tez nie jest latwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?