1

@damianex10 XDDDDDD

2

@Prorokk
Putin organizuje swoją aukcję na WOŚP

1

@Deviler
Pamiętam jak rok temu stałem w korku przez tych @$!$!%%. Myślałem, że wyjdę z siebie w tym samochodzie.

1

myślicie, że po tylu latach odciski się zachowały???
https://x.com/DiabolRokita/status/1750081880425210057

8

ćwiąkała xDDD


0

@Saviola88
o co teraz protestują?

2

niezła kontrola


3

@Jarema2000
Kończyłem budownictwo gdzie na 1 roku było 220 osób, a skończyło inżynierkę ze mną 36 także wiem o co chodzi.
Trzeba po prostu próbować i tyle. Mam złe doświadczenia z kłócenia się z prowadzącymi, bo ciężko im coś udowodnić. To nie są czas szkoły gdzie ma się rodzica. Może się to skończyć np. jeszcze gorszym traktowaniem.
Zepnij dupę, ucz się byś potem prosto w twarz przed lustrem, mógł sobie powiedzieć, że wszystko zrobiłeś.
Nie wszystko trzeba zaliczyć w 1 terminie.
Jest to demotywujące, ale to jest dobre przygotowanie do życia (Ciężkie studia) bo potem jak masz ciężko w pracy to rozumiesz, że nie zawsze idzie wszystko gładko jak chcesz i nie na wszystko ma się wpływ.
Głowa do góry.

0

kręgosłup złamany


0

@NeroTFP1
Btw, kończylem kilkanaście lat temu technikum i Pana Taudesza miałem w szkole średniej a nie w podstawówce

4

nie wiem czy to prawda, ale jeżeli takt to srogie "XD"

/photo/1

2

1

no i kobita na łasce faceta xD zajebisty przykład


8

to jest żenada, że ze środków publicznych finansuje się taki paździerz


31

skrót meczu Realu xDDD


6

Nie znam człowieka, ale bardzo dobrze, że taką osobę powołano. Trzeba wykorzystać szansę i w przyszłości rozbudować strefę wpływów, interesów.

1

@MarioVeB!
cło, podatki wyjdzie z 200tys, kwestia serwisu

3

zaraz niemcy z VW się zesrają i Unia zablokuje całkowicie sprzedaż chińczyków


1

@Bykunn
Troglodyci "szybko, ale bezpiecznie" tego nie rozumieją xDDD
Ani uważają, że Policja (której notabene jest bardzo mało) się na nich uwzięła.
Pracuje w budownictwie, nie za kółkiem, a i tak robię średnio rocznie 50 - 60kkm.
2023r. 53kkm i ile miałem kontroli policji? 0
https://zapodaj.net/plik-jziX2nwlZC

1

@bartekvisca
Jakby były nieoznakowane, mobilne to z pewnością ilość idiotów nierespektujących ograniczeń by spadła.
Łatwo spojrzeć na autostrady, ekspresówki, gdzie nie ma żadnych kontroli, na obwodnicach jedynie wyjedzie Ci grupa SPEED ale to wszystko za mało.

2

@Bykunn
W Austrii zawsze mi się podoba ta kultura dla respektowania ograniczeń prędkości.

0

a wystarczyłoby zwiększyć x krotnie liczbę fotoradarów, zlikwidować ich oznakowanie i wprowadzić mobilne fotoradary jak to było kiedyś za SM w formie śmietników :D


2

bardzo dobry pomysł, wprowadzić obowiązek posiadania kaszojada


3

tutaj gol nieuznany, ale już vinicjusza czyściutki xDDD co za parodia


1

@michal26
Zamożność łączy się z brakiem chęci do dzieci, jest to ogólnoświatowy trend.

6

krew mnie zalewa jak widzę to wspieranie srealu


0

jakby to Almeria strzeliła Barcy to bramka by była xDD

1

Mourinho last dance w Barcy xDD


1

@AxelF
System skracania czasu do emerytury w przypadku posiadania dzieci jak najbardziej na plus

1

@panczo
Dziękuję wzajemnie do następnego. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?