draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pioz123
Jaki interes miałyby Portugalia, Hiszpania, Francja, Włochy czy nawet Niemcy we wsparciu nas przy ewentualnym hybrydowym ataku Rosji?
Na miejscu takiej Francji palcem bym nie kiwnął, bo dzieje się to setki kilometrów od mojej granicy.
4
@Kgorecki2500
Tam pada informacja odnośnie Państw, które nie płacą, ale i tak odczuwam dużo niepokój w kontekście jego wygrania
23
wygrana Trumpa to poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski
0
@Cochise
pierwszy lepszy filmik z 14.08.2022r. minuta od 6:00 "Gospodarka Rosji sie zawali" :D
0
@Cochise
Wolski to ten, co w 2022r. mówił, że Rosja za rok na 1000000% upadnie xDD
1
to ten kolejny "szybko i bezpieczenie" jeżdżący
0
@HighestInTheRoom No wszystko: - kaszojady, łamanie prawa i kibole
0
@HighestInTheRoom no bardzo mądre rzucanie petard na dworcu, mam nadzieję, że w domu też kultywujesz
0
@Cochise +1 byczq
3
to bydło kibicowskie powinno być utylizowane, serio
1
egzekwowanie przepisów kiedyś w piłce nożnej to żart xD
zresztą teraz też :D
2
@Arden
Budownictwo przemysłowe jako project manager. Doraźnie nadzoruje i podbijam jeszcze domki jednorodzinne.
2
julka xD
4
zmiana na plus, dorzuciłbym jeszcze rodzinę
13
kooperacja konfy z lewicą xD
9
co tak dzisiaj zagraniczne konta na twitterze wycierają podłogę rudym?
7
komu potrzebny taki zamek?
11
ah ta gigantomania :D
1
@mekston
Kto rządzi?
5
nawet Lewica już ora tuska xD
5
Już nawet Rożek jest Pisowcem :///
Jak on może krytykować rząd, przecież oni dopiero 2 miesiące są przy korycie
0
KS spadł poniżej 1mln
12
nawet pinokio ogląda xD
0
dwóch wujków z kanapy vs dwaj profesorowie xDD
Wilk to chyba ma jakiś kompleks Y
1
@FanBarcy22
też tak uważam, Wilk jakoś jeszcze, ale Wróblewski to pomyłka
6
jako inżynier budownictwa, 11m nasyp, mmm coś pięknego
0
przeciwnicy CPK póki co z sensem
3
@HighestInTheRoom
Piszesz o mnie do @Culer9002 w kontekście tego, że porównuje ryżego do pisowców.
Nie, rozliczam ryżego z 100 obietnic i całej reszty papki.
Macie ból bo ryży się wygłupił na x'cie.
0
pisowiec Tumanek póki co z sensem przeciwko CPK
3
@HighestInTheRoom
chłopie, zacznij czytać ze zrozumieniem
krytyka ryżego =/= popieranie jarka i jego rządu gościu