draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
"praca influencera jedna z najtrudniejszych prac, jakie możecie sobie wymarzyć" xDDD
7
dzień dobry
27
oo kibicuje ostro
7
te idiotki nawet się nie ukrywają w internecie xDD
25
Hołownia z deklaracją
3
a mateuszek sam klepnął zielony ład :D
0
@Blantozaur
no kretyn ucieka z miejsca wypadku, też można zabrać
2
@michal26
też uważam, że należy sprzedać bo potem zostaniemy jak z fatim.
Jak tam @arasz1819, fati wystrzeli jeszcze?
5
Żukowska staję się moim ulubionym politykiem :DD
4
pięknie, pijanych za kierownicą łamać kołem ^^
9
@MESSIah16 Komorowski o 5% za dużo :D
8
Zaczynam: Neymar lat 25 odchodząc z Barcelony
1
ktoś chętny?
8
pis chce trafić do młodych a wybierając tego klauna, który moim zdaniem kojarzy się młodym tylko iwyłącznie z byciem idiotą, wcale do nich nie trafia xD
ale co się dziwić tej partii, która bazuje na takich lizodupach
19
śmiechłem xDDDD
20
monotematyczne są te laski z lewicy
14
i niech ktoś powie, że on nie jest specjalnie ulgowo traktowany xD
przecież taki Vidal by dostał 5x czerwoną kartkę
1
gdyby RB Lipsk grał teraz z Barcelona już by pewnie prowadził 2:0 xD
3
@MesQueUnClub96
nawet jeśli, nie odważyłbym się tak przejść. Nawet jak miałem szkolenie ze strzelania, był kategoryczny zakaz nawet pustą bronią celowania do kogokolwiek.
7
pozdro co przechodzi przed wycelowaną bronią xDDDDDDDDDDD jaka żenada
2
@Roobo
Chłopie, przestań wypominać 100 konkretów na 100 dni tuska, bo tego nie można robić zgodnie z tym co napisał @norbi77
Ten kto to wyciąga jest idiotą i manipulantem.
5
fajna debata w kanale zero o mieszkaniach, obie strony mają ciekawe argumenty
7
@norbi77
oj biedny tusk, nie wiedział co ile są obrady :/
Z kogo robi idiotów, ze swoich wyborców czy z siebie skoro składa obietnice bez pokrycia
0
@AxelF
patrz tutaj śmiałem się ze stolika
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13691738#comment-13691738
0
@norbi77
To dlaczego to nie brzmi 100 obietnic na pierwsze 100 obrad?
2
@norbi77
A jak minie 100 obrad i zrealizują dalej 20 obietnic to co wtedy będzie wymówką xD?
niesamowite fikołki, tusk inteligent bo nie przekalkulował, że nie będzie 100 obrad na 100 pierwsze dni rządów :/
3
@AxelF
to sobie przewertuj gościu moje posty xD
Na pierwszych stronach masz posta o konfiarzach czy kotach jarka
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14171944#comment-14171944
Zaślepieni jesteście tuskiem i nie dociera do was, że można rozliczać z obietnic.
Zresztą piękne jest to, że jak atakuje się Waszego Boga to od razu jest się pisowcem :D
7
@norbi77
Pięknie robicie fikołki, skoro wiedział, że tych obietnic nie spełni to mógł nie obiecywać.
Obiecał? To trzeba rozliczyć.
Ale obrońcy tuska myślą inaczej :D
posty na pis pisałem jak rządził pis, w czym ty chłopie masz problem?
Dodaje posty cały czas na pis, konfę, nawet pochwalę rząd obecny z Sikorskim.
Tusk już wam kompletnie zaślepił oczy, że nie potraficie przyznać, że gość obiecał coś i z tego się nie wywiązuje?
14
@Comentateiro
Wiedziałem, że obrońcy rudego zawsze znajdą pokrętną logikę by go wybronić xD
Idąc tą samą pokrętną logiką, dobrze wiedział, że nie będzie rządził sam to mógł takich głupot nie gadać.
10
@Comentateiro
chłopie, stoi na czele rządu jak mateuszek.
I to on podnosił jako KO 100 obietnic na wiecach, a nie Paulina Matysiak z Lewicy.