3

kolejna laweta, budżet państwa bogatszy o jakieś 1.500kg złomu


0

mocne


1

@Comentateiro i dzieci

0

@Lucerfi
skoro ktoś wsiada po 3 promilach alkoholu to rodzina musi wiedzieć, że ma do czynienia z osobnikiem, który jest idiotą i trzeba interweniować

3

idealna spółka z o.o. nie istni.....


0

Donek z rigczem


1

@maroon
Ale ja zawężam do grona pijanych kierowców i mówię o realiach xD
Dla mnie gość co wsiada za kółko po %% jest zerem i jechać z takim do spodu.
Zero tolerancji dla pijaków za kółkiem.

18

@michal26
No i żona teraz wie, że była z kompletnym idiotą, zerem i nieodpowiedzialnym człowiekiem.

19

@Blantozaur
przeraża mnie, że są osoby, które mają problem z tym, by zabierać samochód potencjalnym mordercom.
Wiesz, że wystarczy nie być idiotą i nie wsiadać po %% za kółko?

5

ale to jest cudo xDD chciał przybić piątkę a dostał czerwo :DD


2

@pt9 naplułem szefowi, wyzyskiwaczowi nierobowi do kawy

37

I pięknie, pierwsze pozytywne efekty zmiany. Komu szkoda auta śmiecia z 3 promilami za kółkiem?


1

bayer w stylu Realu

0

jest oświadczenie januszexu :D

/photo/1

6

dobry wieczór

/photo/1

2

@draxidox tak tak jestem pisowcem xDD

22

czy można już się czepiać czy za wcześnie??
dodatkowo dolar tani :/


1

@NeroTFP1 biedny ;// i jak takie auto zabrać???

20

mistrzowie real time marketingu


1

ale smród xD odnośnie screenów, które dzisiaj wrzucałem
https://x.com/samoniniko/status/1768215906914533381

0

@Comentateiro
dlatego jest tam dużo kaszojadów między alejkami, bieda = dużo dzieci

0

@Elvisek
Zajebista logika xD będzie więcej pijanych, bo jest przepis z zabieraniem auta xDD

10

poczytajcie sobie te screeny, ostrzegam mocne xD
https://x.com/samoniniko/status/1768205595943842220

0

@Deviler
Jakie to ma znaczenie jaki samochód xD Obaj to potencjalni mordecy, inaczej osoby za kółkiem po %% się opisać nie da

9

Dzisiaj jest piękny dzień. Oficjalnie wchodzi konfiskata samochodu dla pijaków.

– Najpierw policja tymczasowo zajmie jego samochód na okres do 7 dni. Następnie prokurator zabezpieczy pojazd i wreszcie sąd obligatoryjnie orzeknie przepadek auta – wynika z procedury.

17

ale by wleciało rano takie śniadanko


11

tyle w temacie lewicy :D


0

dobrze, że już nie ma tej debilnej zasady bramek na wyjeździe

4

Ideał kobiety

/photo/1

10

70 lat leżeć w takiej rurze, na jego miejscu dawno by wystąpił o eutanazję


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?