draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
kolejna laweta, budżet państwa bogatszy o jakieś 1.500kg złomu
0
mocne
1
@Comentateiro i dzieci
0
@Lucerfi
skoro ktoś wsiada po 3 promilach alkoholu to rodzina musi wiedzieć, że ma do czynienia z osobnikiem, który jest idiotą i trzeba interweniować
3
idealna spółka z o.o. nie istni.....
0
Donek z rigczem
1
@maroon
Ale ja zawężam do grona pijanych kierowców i mówię o realiach xD
Dla mnie gość co wsiada za kółko po %% jest zerem i jechać z takim do spodu.
Zero tolerancji dla pijaków za kółkiem.
18
@michal26
No i żona teraz wie, że była z kompletnym idiotą, zerem i nieodpowiedzialnym człowiekiem.
19
@Blantozaur
przeraża mnie, że są osoby, które mają problem z tym, by zabierać samochód potencjalnym mordercom.
Wiesz, że wystarczy nie być idiotą i nie wsiadać po %% za kółko?
5
ale to jest cudo xDD chciał przybić piątkę a dostał czerwo :DD
2
@pt9 naplułem szefowi, wyzyskiwaczowi nierobowi do kawy
37
I pięknie, pierwsze pozytywne efekty zmiany. Komu szkoda auta śmiecia z 3 promilami za kółkiem?
1
bayer w stylu Realu
0
jest oświadczenie januszexu :D
6
dobry wieczór
2
@draxidox tak tak jestem pisowcem xDD
22
czy można już się czepiać czy za wcześnie??
dodatkowo dolar tani :/
1
@NeroTFP1 biedny ;// i jak takie auto zabrać???
20
mistrzowie real time marketingu
1
ale smród xD odnośnie screenów, które dzisiaj wrzucałem
https://x.com/samoniniko/status/1768215906914533381
0
@Comentateiro
dlatego jest tam dużo kaszojadów między alejkami, bieda = dużo dzieci
0
@Elvisek
Zajebista logika xD będzie więcej pijanych, bo jest przepis z zabieraniem auta xDD
10
poczytajcie sobie te screeny, ostrzegam mocne xD
https://x.com/samoniniko/status/1768205595943842220
0
@Deviler
Jakie to ma znaczenie jaki samochód xD Obaj to potencjalni mordecy, inaczej osoby za kółkiem po %% się opisać nie da
9
Dzisiaj jest piękny dzień. Oficjalnie wchodzi konfiskata samochodu dla pijaków.
– Najpierw policja tymczasowo zajmie jego samochód na okres do 7 dni. Następnie prokurator zabezpieczy pojazd i wreszcie sąd obligatoryjnie orzeknie przepadek auta – wynika z procedury.
17
ale by wleciało rano takie śniadanko
11
tyle w temacie lewicy :D
0
dobrze, że już nie ma tej debilnej zasady bramek na wyjeździe
4
Ideał kobiety
10
70 lat leżeć w takiej rurze, na jego miejscu dawno by wystąpił o eutanazję