0

Probierz jaki wkurw xDDDD

0

Przynajmniej Ukraina u siebie remisuje

11

Wystarczyło naszym siły na 30 minut gry

0

ufff


39

szpaku xDDD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

totalnie się nie znam, skąd te czapeczki walijczyków w kolorach rastamanów?

1

Szkoda ze nie u siebie na narodowym.
Walia tutaj z przewagą

7

Probierz dzisiaj o 20:35:


7

możesz w telefonie zrobić milion operacji, wysłać przelew do dubaju, oddać pita, ale nie możesz głosować xD To jest absurd, że dalej tego nie zmieniono


21

2

prawidłowo


7

każdy pociąg powinien mieć taki licznik xDD PKP powinno prowadzić jakiś ranking etc.
https://x.com/BojowkaTuska/status/1771945344890290336/photo/1

33

rzyg na ulicach


23

Interstellar to spokojnie może walczyć o tytuł filmu wszechczasów


21

ciekawe jakie fikołki robią fanatycy by go bronić :D


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

0

polecam film o znieczuleniu podczas porodu w Polsce z Kanału Zero. Jeżeli rząd chce walczyć z demografią to jest podstawa, by zadbać o kobiety w tej kwestii


@Comentateiro

7

dzisiaj jest piękny dzień


5

"eskpert" Engel xDD


2

piękna nitka, zamknięte lasy, sasinowe wybory, brak makaronów i papieru
https://x.com/Rusherflyyy/status/1771738951650308450

14

idealne kobiety


3

@Comentateiro spokojnie, będą stałe posty dla fanatyków rudego

38

samo z siebie wychodzi


0

tfuuu demokraja xDDD korwin

0

@Szklaner jest i obrońca tuska lub memtzena :D

21

płacić za takie coś xDD


0

no to oficjalnie orki obarczyli winą ukraińców


3

rusza wydanie specjalne na Kanale Zero

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?