draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tabaluga37
Gdyby w Polsce zwiększyć diametralnie ilość nieoznakowanych radiowozów na drogach szybkiego ruchu, mobilne fotoradary, mobilne pomiary, o wiele wyższe kary coś jak np. Austria czy kraje nordyckie, poprawić ściągalność to na pewno byśmy z naszą dziczą na drogach o drobinę zeszli :)
Fotoradary nic nie dają bo są oznakowane i każdy widzi wielki niebieski znak, potem żółta pucha.
Może przy szkole się sprawdzi bo wted faktycznie pełni rolę uspokojacza ruchu.
Ale gdyby w świadomości zapierdalaczy byłaby myśl, że w kazdym miejscu może stać śmietnik i np. za 20km/h obojętnie gdzie tracisz prawko + 15 tysięcy kary to ludzie by zmądrzeli.
Niestety tak jadąc przez Austrię z utęsknieniem czekam gdzie będzie tego typu odsetek idiotów jak tam, którzy nie respektują przepisów.
0
@Peciak
Uwierz, że prędkości nie wzrosną bo BRD ma za główne zadanie ratować niechronionych uczestników ruchu.
W Europie jest trend, by wypychać samochody z miasta, robić strefy zakazu diesli, zaraz wejdą strefy 30 w centrach.
Wszystko kwestia czasu ^^.
1
@TheNekro94
nie wiem
7
polecam do końca :O
3
@Safrani xDDDDD
ma na liczniku 250 to chce wykorzystać cały potencjał samochodu
1
@draxidox nie masz prawa jazda!!@!!@ nie jeździsz po polskich drogach!@!@!
4
dobrze jakby wróciły przenośne, nieoznakowane mobilne fotoradary, tylko ustawione w odpowiedni sposób, wykonujące prawidłowo pomiar, a nie to, co kiedyś walczył Emil :D
Tak wiem, kretyni "szybko i bezpieczenie" nieprzestrzegający przepisów w ryk
24
bez kitu xD żenada
5
2005r. a robi o wiele większe wrażenie na drodze niż nowy merc
0
dzień dobry
9
to były czasy
20
śmiać się czy płakać z tego xD?
2
bardzo ładna, dyplomatyczna odpowiedź
15
co za pech
https://x.com/truck2047/status/1774849766704472491
3
eszkere
https://x.com/Gustaw022/status/1774563908532961409
0
@Who_you_mam o witamy kierowce bmw
0
@Transu96
a widzisz co jest przed nim i na prawym? Ja nie, widzę za to idiotę który nie trzyma odlegości
0
jak zwykle kretyn w jakimś trupowatym e46 xD
0
@Bagsik88 mnie w domu wychowywali, a nie chowali jak ciebie
0
@Comentateiro czyli jesteś za przemocą
@Bagsik88 stwierdzenie faktu to nie obelga
0
@Bagsik88
a ty zapoznaj się ze staropolskim słowem dubiel bo pasuje do ciebie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bagsik88
byłem no i co? już nie jestem
36
dzień dobry
2
śmiechłem xD
0
@Comentateiro
Do więzienia czy od razu rozstrzelać?
0
@MesQueUnClub_87 wyższy zus
3
wygodne życie! Cieszę się, że coraz więcej jest takich par
@Comentateiro co sądzisz o życiu bez kaszojadów?
4
bez kitu xDD
6
xD propaganda jak tvpis