0

@Tabaluga37
Gdyby w Polsce zwiększyć diametralnie ilość nieoznakowanych radiowozów na drogach szybkiego ruchu, mobilne fotoradary, mobilne pomiary, o wiele wyższe kary coś jak np. Austria czy kraje nordyckie, poprawić ściągalność to na pewno byśmy z naszą dziczą na drogach o drobinę zeszli :)
Fotoradary nic nie dają bo są oznakowane i każdy widzi wielki niebieski znak, potem żółta pucha.
Może przy szkole się sprawdzi bo wted faktycznie pełni rolę uspokojacza ruchu.
Ale gdyby w świadomości zapierdalaczy byłaby myśl, że w kazdym miejscu może stać śmietnik i np. za 20km/h obojętnie gdzie tracisz prawko + 15 tysięcy kary to ludzie by zmądrzeli.
Niestety tak jadąc przez Austrię z utęsknieniem czekam gdzie będzie tego typu odsetek idiotów jak tam, którzy nie respektują przepisów.

0

@Peciak
Uwierz, że prędkości nie wzrosną bo BRD ma za główne zadanie ratować niechronionych uczestników ruchu.
W Europie jest trend, by wypychać samochody z miasta, robić strefy zakazu diesli, zaraz wejdą strefy 30 w centrach.
Wszystko kwestia czasu ^^.

1

@TheNekro94
nie wiem

7

polecam do końca :O


3

@Safrani xDDDDD
ma na liczniku 250 to chce wykorzystać cały potencjał samochodu

1

@draxidox nie masz prawa jazda!!@!!@ nie jeździsz po polskich drogach!@!@!

4

dobrze jakby wróciły przenośne, nieoznakowane mobilne fotoradary, tylko ustawione w odpowiedni sposób, wykonujące prawidłowo pomiar, a nie to, co kiedyś walczył Emil :D


Tak wiem, kretyni "szybko i bezpieczenie" nieprzestrzegający przepisów w ryk

24

bez kitu xD żenada


5

2005r. a robi o wiele większe wrażenie na drodze niż nowy merc


0

dzień dobry

/photo/1

9

to były czasy

/photo/1

20

śmiać się czy płakać z tego xD?


2

bardzo ładna, dyplomatyczna odpowiedź


15

3

0

@Who_you_mam o witamy kierowce bmw

0

@Transu96
a widzisz co jest przed nim i na prawym? Ja nie, widzę za to idiotę który nie trzyma odlegości

0

jak zwykle kretyn w jakimś trupowatym e46 xD


0

@Bagsik88 mnie w domu wychowywali, a nie chowali jak ciebie

0

@Comentateiro czyli jesteś za przemocą
@Bagsik88 stwierdzenie faktu to nie obelga

0

@Bagsik88
a ty zapoznaj się ze staropolskim słowem dubiel bo pasuje do ciebie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bagsik88
byłem no i co? już nie jestem

36

dzień dobry


2

śmiechłem xD


0

@Comentateiro
Do więzienia czy od razu rozstrzelać?

0

@MesQueUnClub_87 wyższy zus

3

wygodne życie! Cieszę się, że coraz więcej jest takich par


@Comentateiro co sądzisz o życiu bez kaszojadów?

4

bez kitu xDD


6

xD propaganda jak tvpis


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?