draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zajebisty program się szykuje
1
w takich momentach mam wielką nadzieję, że nasze elity czuwają nad bezpieczeństwem Polaków
2
zdania podzielone xD
https://x.com/princu___/status/1771268111779377372
13
zawsze śmieszy xDD
11
wstawię jeszcze raz jak Stanowski oraz Lisa
0
@tristan87 haha ciekawe za co xD wstawię jeszcze arz
3
kolejni co nie skumali przenośni :/?
0
@norbi77
No tak xDD to mógł nazwać na 100 pierwszy obrad gościu xD
ale wtedy pelikany by się nie nabrały nie?
5
@michal26
tutaj zaorany mentzen po całości
5
zostaną zrealizowane, ale za ......... no właśnie :D po co dalej kłamać
0
@Comentateiro xDDDDD
ah no ta, piękne wyrwane z kontekstu jak teksty konfiarzy xDD
wam ten tusk oczy zaślepił totalnie
23
haha mega spot, żartowałem z tymi 100 dni xDD
31
spoceni obrońcy tuska próbującego bronić swojego boga
0
@IMBALEO
mentzen to niech pokaże 100 ustaw swoich xD
4
@Ojciec5tkidzieci
tak @norbi77 wszystko wytłumaczył, obietnice tuska trzeba brać jako przenośnie bo nie było 100 obrad :/
21
Tusk w 2023r:
„To nie są puste obietnice bez pokrycia. To propozycje przemyślane i realne do wykonania w pierwszych dniach naszych rządów”.
xDDDDDD
4
13 godzin rudy ma, jak zwykle tusk w swoim stylu nie zrealizuje obietnic :D
5
posłowie za taką trzodę powinni być z miejsca, na stałe usuwani
6
trzaskowski niezły ananas :D
22
@VegetaPolska co Ty tam wywijasz na sali
49
Hahaha xDD tusk niesamowity, pisowcy blokują zrealizowanie 92 z 100 obietnic
20
8 konkretów z 100 obiecanych xDD tusk bardzo nisko ocenia wcześniejsze rządy
3
niezła ta afera z buddą xDD
4
polecam wczoraj każdemu debatę w kanale zero. Pięknie starcie na argumenty Bartosiaka z panią Dyner. Powinno być więcej takich debat w przestrzeni publicznej
10
ale żeście ekipę zmontowali..
1
@KichuBlaugrana
No, dla mnie obie sytuacje, które opisałeś to idioci xD
0
@klonix
Ja bardzo często wyprzedzam z prawej jak to jest możliwe na 3 pasach.
6
Powinno być więcej mandatów za jazdę środkowym pasem jak prawy jest wolny
0
słabiutki wynik, sondaże jak zwykle nie trafiły
0
o co chodzi?