7

@VegetaPolska spójrz gdybyś tylko był trochę starszy


0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rl9k1nG oczywiście ucieczka, nie mam ginąć za patafianów w białych kołnierzykach co sobi odlecą

2

4

mam nadzieję, że jakieś premie od premiera będą

0

1 celny strzał xD

0

Przychodzisz do roboty i robisz 0 celnych strzałów przez 120 minut xD

0

Błaszczykowski na karne

2

Bardzo widać na boisku, że to będzie ostatni, 24. zespół, który awansuje na Euro 2024. XD

10

115 minut, 0 celnych strzałów xDDDD

0

Lewy MVP, chyba zgoda?

1

Czy Szpakowski wspomniał coś o zmęczeniu piłkarzy???

3

Jeszcze Ukrainiec na boisku....

6

Nie Szpaku nie faulowal xD po prostu koniec meczu

0

103 minuta pierwszy strzał?

0

@Rastafarnianin
Dla atmosfery

1

Zielinski jak rodowity Polak po 12h na zmywaku

0

Błaszczykowski na karne wejdzie

4

Zalewski co Neymar

5

Dawidowicz albo przejdzie pilka albo zawodnik xD

2

Białe koszulki może dzisiaj przyniosą szczęście

1

90 minut bez strzału celnego gosh

0

@Rastafarnianin
Czego więcej trzeba???

1

@Enerio nieeee xDDDD

0

@LM10GOAT rasistą

4

Jak odpadniemy zawsze możemy kibicować naszym Ukraińcom

0

Ten Moore to jest jakiś gigant ala Crouch

1

Zalewski już nie taki mocny jak nie ma drewniaków z Estonii

0

3:0 strzały na bramkę dla Walii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?