draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@VegetaPolska spójrz gdybyś tylko był trochę starszy
0
adrian w punkt
https://x.com/RokitaDiabol/status/1772867792817058133
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rl9k1nG oczywiście ucieczka, nie mam ginąć za patafianów w białych kołnierzykach co sobi odlecą
2
piękny scenariusz xD
https://x.com/Rozglosnia3/status/1772755486821032295
4
mam nadzieję, że jakieś premie od premiera będą
0
1 celny strzał xD
0
Przychodzisz do roboty i robisz 0 celnych strzałów przez 120 minut xD
0
Błaszczykowski na karne
2
Bardzo widać na boisku, że to będzie ostatni, 24. zespół, który awansuje na Euro 2024. XD
10
115 minut, 0 celnych strzałów xDDDD
0
Lewy MVP, chyba zgoda?
1
Czy Szpakowski wspomniał coś o zmęczeniu piłkarzy???
3
Jeszcze Ukrainiec na boisku....
6
Nie Szpaku nie faulowal xD po prostu koniec meczu
0
103 minuta pierwszy strzał?
0
@Rastafarnianin
Dla atmosfery
1
Zielinski jak rodowity Polak po 12h na zmywaku
0
Błaszczykowski na karne wejdzie
4
Zalewski co Neymar
5
Dawidowicz albo przejdzie pilka albo zawodnik xD
2
Białe koszulki może dzisiaj przyniosą szczęście
1
90 minut bez strzału celnego gosh
0
@Rastafarnianin
Czego więcej trzeba???
1
@Enerio nieeee xDDDD
0
@LM10GOAT rasistą
4
Jak odpadniemy zawsze możemy kibicować naszym Ukraińcom
0
Ten Moore to jest jakiś gigant ala Crouch
1
Zalewski już nie taki mocny jak nie ma drewniaków z Estonii
0
3:0 strzały na bramkę dla Walii