draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC
od samego rana jestem w galerii, dziękuję
2
@Comentateiro kontrolujesz co śpiewa Twój kaszojad na wycieczkach??
https://x.com/disordersbitch/status/1784285959166525863
2
pomyśleć, że przez takich idiotów ktoś może umrzeć, bo karetka przyjedzie minutę później xDD
20
ale to siadło :o
0
@Comentateiro ha tfu na drące jape kaszojady
0
@Comentateiro Twoje kaszojady w DPS'ie
6
Young Żukosia :D
0
ciekawe, dlaczego każdy premier przepisuje mieszkania na żony
5
@Comentateiro ogarnij swoje kaszojady, 5 razy w przeciągu kilku tygodni
1
ale kozak :O
3
a wy jak tam, mercedes citaro dzisiaj?
1
jak tam do roboty robaki? Nawet mi was nie żal i mojego sknerę nieroba, nieudacznika szefa.
Urlop od dzisiaj ^^
0
@Comentateiro nie rozumiem dlaczego nie zostałem jeszcze oznaczony
20
jak tam? Rząd tuska już zrealizował te obietnice czy potrzebuje jeszcze 4 lata???
0
feministki be like :D
0
chciałbym Jurgena w Barcy, może w końcu psycha by nie siadała
1
@Kgorecki2500
lubimy psy i wiele razy była rozmowa, lecz jest to obowiązek.
Wolimy planować wakacje bez zbędnego szukania na siłę opieki dla zwierzaka :).
4
co pojechał po nim Stan xDD
4
zaraz mnie skręci co za idiota
0
@FCB_dimiC moje co??
5
@arasz1819 wyglądałbyś w niej pięknie
1
@PatrychoO
a mówili coś o dodatkowych punktach dla kobiet na uczelniach lub wcześniejszej emeryturze??
3
a wy jak tam dalej papierowe słomki i problem z plastikowymi nakrętkami?
https://x.com/JozuJoestar/status/1782142404667248683
2
fajnie jakby w Polsce zostali uznani za organizację przestępczą i dostawali z buta 10 lat w mamrze :D
4
@macio_944 czuję srogi wpierdziel :|
2
co za piękny tweet ambasadora niemiec :)
0
@AlexDark00 kto pytał? kto wnioskował?
10
@Deviler
Trzeba dorosnąć, od tego są tory wyścigowe a takie dzbany jak ten kierowca powinni zostać pozbawieni dożywotnio prawa jazdy z konfiskatą samochodu.
Analogicznie mając pozwolenie na broń mogę iść sobie po chodniku postrzelać bronią? Przecież chodnik pusty, widać, że potrafię strzelać.
5
bez kontrowersji
0
1 czerwca tak: