0

@Barcasub obserwuje dużo politycznych kont, gromota do takich się zalicza :)
Czasami takich odklejeńców jak to wrzuca

5

spróbuj to obejrzeć challange xDDDDDDDDDDDDD


1

ta sekta xDDD


1

@Michael24
@Comentateiro a komu to potrzebne???

0

for real xDDD??

/photo/1

0

Według mnie piękna reklama w swojej prostocie ^^


11

xDDD ah w 39' też niemcy się martwiły o nas


2

myślałem, że Hajto na wizji sie oświadcza xDD
https://x.com/mac_bar_/status/1788325108232126931

11

bo uśmiechniętej polski nie można krytykować, od razu jest się pisowcem :/


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PizzerMan Zdrowia!

4

policja kooperuje z yanosikiem xD


8

miałem dzisiaj dokładnie 141 maili nieprzeczytanych po ponad tygodniowym urlopie i zrobiłem tak samo


15

uf xD dobrze, że nowy rząd szybko interweniował i już żyjemy w praworządnym kraju


0

@ArcziArtt tak jak radził @Comentateiro, należy pozbyć się gluta razem z dzieckiem i wszyscy będą szczęśliwsi :).

30

szach mat xDDD


1

dzień dobry


0

kiedy to się skończy? serio wychłostać tych guroli i dać melexy
https://x.com/Tomekzlasu/status/1786734049270083731

0

@Tasde jaki problem jest z CPK?
Namaszczony jest przez PiS

19

nawet żukowska ora ten szajs xD


30

btw. ile trzeba będzie jeszcze czekać by ktoś z rządu wyszedł i wypunktował dlaczego CPK jest bez sensu xD? czy dalej idziemy interesem krajów zachodnich i prezesa ryanaira :D


4

18

to byli czasy


0

biorę po 200 zł od każdej drużyny i słucham państwa


19

ale to wygląda komicznie xD


0

@Comentateiro o to jeszcze zdąży podcierać mi dupę

6

0

@FCB_dimiC
lubię zamkięte witryny

2

oby obecny rząd zdjął ten beznadziejny zakaz


1

polecam wątek xD nic lepszego dzisiaj nie znajdziecie


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?