draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcasub obserwuje dużo politycznych kont, gromota do takich się zalicza :)
Czasami takich odklejeńców jak to wrzuca
5
spróbuj to obejrzeć challange xDDDDDDDDDDDDD
1
ta sekta xDDD
1
@Michael24
@Comentateiro a komu to potrzebne???
0
for real xDDD??
0
Według mnie piękna reklama w swojej prostocie ^^
11
xDDD ah w 39' też niemcy się martwiły o nas
2
myślałem, że Hajto na wizji sie oświadcza xDD
https://x.com/mac_bar_/status/1788325108232126931
11
bo uśmiechniętej polski nie można krytykować, od razu jest się pisowcem :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PizzerMan Zdrowia!
4
policja kooperuje z yanosikiem xD
8
miałem dzisiaj dokładnie 141 maili nieprzeczytanych po ponad tygodniowym urlopie i zrobiłem tak samo
15
uf xD dobrze, że nowy rząd szybko interweniował i już żyjemy w praworządnym kraju
0
@ArcziArtt tak jak radził @Comentateiro, należy pozbyć się gluta razem z dzieckiem i wszyscy będą szczęśliwsi :).
30
szach mat xDDD
1
dzień dobry
0
kiedy to się skończy? serio wychłostać tych guroli i dać melexy
https://x.com/Tomekzlasu/status/1786734049270083731
0
@Tasde jaki problem jest z CPK?
Namaszczony jest przez PiS
19
nawet żukowska ora ten szajs xD
30
btw. ile trzeba będzie jeszcze czekać by ktoś z rządu wyszedł i wypunktował dlaczego CPK jest bez sensu xD? czy dalej idziemy interesem krajów zachodnich i prezesa ryanaira :D
4
to tło xDDD
https://x.com/arktos0/status/1784860709349659044/photo/1
18
to byli czasy
0
biorę po 200 zł od każdej drużyny i słucham państwa
19
ale to wygląda komicznie xD
0
@Comentateiro o to jeszcze zdąży podcierać mi dupę
6
zsumować
https://x.com/bylem_samolotem/status/1784168165993230458/photo/1
0
@FCB_dimiC
lubię zamkięte witryny
2
oby obecny rząd zdjął ten beznadziejny zakaz
1
polecam wątek xD nic lepszego dzisiaj nie znajdziecie