draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC
no, pokaż mi STOPCham Austria lub Szwecja gościu xD
0
@MesQueUnClub96 Ale gościu ja nie chce ograniczać na autostradach prędkości, sa tutaj osoby, które chcą podnosić xD
Są też osoby publiczne jak prawnik co zabił dwie laski bo miały stary samochód a on nowy.
Ja bym chciał większej kontroli uczestników ruchu na drogach, szczególnie takiej która nie informuje kierowcy, że zaraz jest pomiar.
I ściągalnosci/ ścigalnosci - bo to jest słaba kwestia w Polse.
3
wyścigi na ulicach? no tak, podnieść prędkość na autostradach xD niech więcej rodzin spłonie na autostradzie. Póki nie będzie kierunku, by wszystkich imbecylów przekraczających prędkość srogo karać, tak dalej nasze drogi w porównaniu z innymi cywilizowanymi państwami będą dalej drugą rosją czy rumunią
5
bardzo dobra zmiana i widać skutek BRD :) Liczę na dalsze zmiany na plus w kontekście zapewnienia bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu i walki z bezmózgami "szybko i bezpieczenie"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
co to za gówno xD? Wracają czasy świetności CR'a i kiwania powietrza?
0
@michal26 i odpuścił xD
0
za kim jesteście? Iran czy Izrael?
0
Obama z info
0
bydło do utylizacji-tak pochodzę z bydgoszczy
1
dzicz
7
mega co zrobiło community kanału zero, czapki z głów
15
to podanie
1
@Kamilos84
i ten memiczny Wolski co zawsze mówił, że to Rosja wygrywa xD
Rosja przejedzie sie po Ukrainie, obsadzi swój rząd i wróci do business as usual z Niemcami i UE
2
jeżeli to prawda to xD
4
co to jest xDD?
12
xD co matiego podsumował
1
@Comentateiro hedonizm ponad wszystko, precz z kaszojadami!
0
@norbi77 widzisz, problemem twojego zacietrzewienia jest to, że jak ktoś twojego boga atakuje to wkładasz od razu tą osobę do obozu pisu. Kaczyński tak samo się wygłupił i łgał jak tusk, i to jest fakt którego ty nie pojmujesz.
Nie jestem ani za pisem, za memcenem czy tym bardziej twoim bogiem tuskiem.
Jak kiedyś zmądrzejesz i połączysz logicznie kropki to będziesz mógł klapki z oczu zdjąć od swojego boga.
0
@norbi77 sprawdź sobie ceny baryłki i dolara btw
1
@norbi77 jesteś mistrzem w robieniu najbardziej idiotycznych fikołkow xD
Idąc dalej to Sasin nie przewalił 70 baniek bo to nie on robił przelew
16
o tusk kolejny raz kłamał xDDD? co nowego
4
chciałbym taki przy każdym domu
0
@QQL5 @FCB_dimiC kaszojad, nie mylić z kaszakiem.
Na szczęście moja narzeczona go nie ma i możemy w spokoju myśleć o wspólnej przyszłości
4
@IronSanHybrid jak takie osoby w ogóle uzyskały prawo jazdy
40
dzień dobry xD
0
@tomek8756 przestań wklejać moje wpisy bez podawania autora
0
@FCB_dimiC 1000% true
0
Koniec farta kurtuła
5
@Dari0G przecie można tylko z pisu walić łacha, uśmiechnięty tusk i niezrealizowane obietnice jest okej