draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
people who know :)
0
piękne, popieram. Tyle samo zarabiać za mniej dni w tyrce
8
sławek wie, że z nędzy nietrudno zrobić 50% wzrostu?
21
śmiechłem xDDD
1
trzymam kciuki
3
niemcy już brali w 39' odpowiedzialność za nasze bezpieczeństwo xDDD
0
wygrał lepszy
9
Zmarnowałem cały wieczór na to gowno
1
Carvajal się zesrał i poddał
0
Strasznie nudny mecz
5
90+3 i Vinicius na 1:2 xDDDD
0
foden in w drugiej połowie
0
zayczna się xDDDDDDD
0
oczywiście frajerzy komentatorzy lepiej sobie nie mogli wyobrazić meczu jak szybka bramka realu xDD
0
black madryt :)
0
@Comentateiro jesteś pedofilem?
14
no to dzisiaj real tylko dzisiaj jakimś farfoclem niech przejdzie city i zgnije xDD
3
odpad ludzki, inaczej tego kto to zrobił opisać się nie da
1
jak co roku
0
@bartekvisca nie widziałem wyniku, ani nie oglądałem meczu. Mam nadzieje, że tam manita wczoraj wleciała, dzisiaj będzie oglądane. Araujo usadzi na dupie mbappe!
0
jakby tak faulowano lewego to by było czysto i gramy xDDDDDDD
5
dembele xDDDD jak dobrze go u nas nie widzieć
0
oby Hakimi dzisiaj tam naszych nie zabiegał
5
wiech złomuje mentzena xDD
2
@Comentateiro ale jak to miejsce wolne od dzieci? co to za adultyzm!
https://x.com/ItsThatEM/status/1779548610528415809
3
ja już w polu, a wy??
0
@Popitek12
1. Bellingham
2. Vinicjusz
3. Rodrygo
17
paris wybrał język faktów
https://x.com/TopInflu/status/1779500130409787769
0
@FCB_dimiC najbardziej przejrzyste wykresy ma Polska policja + eurostat
https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,Wypadki-drogowe-raporty-roczne.html
0
@MesQueUnClub_87
Tak tak, tak samo było jak wprowadzali zakaz palenia w knajpach.
Po prostu w Polsce na drogach jest dzicz, brak policji, kontroli, mandatów, kar. Strachu bez karą.
Dlaczego Polak w Austrii na obwodnicy Wiednia jedzie 80km/h na 80km/h?
@FCB_dimiC oczywiście, że w każdym kraju są głupcy, jak w każdym kraju są zabójcy, natomiast porównując ile głupców jest na 1000 kierowców to u nas w porównaniu z innymi krajami (porównuje do tych lepszych) to jest ich bardzo dużo
@MesQueUnClub96 idźmy dalej, walnijmy 200km/h