10

people who know :)


0

piękne, popieram. Tyle samo zarabiać za mniej dni w tyrce


8

sławek wie, że z nędzy nietrudno zrobić 50% wzrostu?


21

śmiechłem xDDD


1

trzymam kciuki


3

niemcy już brali w 39' odpowiedzialność za nasze bezpieczeństwo xDDD


0

wygrał lepszy


9

Zmarnowałem cały wieczór na to gowno

1

Carvajal się zesrał i poddał

0

Strasznie nudny mecz

5

90+3 i Vinicius na 1:2 xDDDD

0

foden in w drugiej połowie

0

zayczna się xDDDDDDD

0

oczywiście frajerzy komentatorzy lepiej sobie nie mogli wyobrazić meczu jak szybka bramka realu xDD

0

black madryt :)

0

@Comentateiro jesteś pedofilem?

14

no to dzisiaj real tylko dzisiaj jakimś farfoclem niech przejdzie city i zgnije xDD

3

odpad ludzki, inaczej tego kto to zrobił opisać się nie da


1

jak co roku


0

@bartekvisca nie widziałem wyniku, ani nie oglądałem meczu. Mam nadzieje, że tam manita wczoraj wleciała, dzisiaj będzie oglądane. Araujo usadzi na dupie mbappe!

0

jakby tak faulowano lewego to by było czysto i gramy xDDDDDDD

5

dembele xDDDD jak dobrze go u nas nie widzieć

0

oby Hakimi dzisiaj tam naszych nie zabiegał

5

wiech złomuje mentzena xDD


2

@Comentateiro ale jak to miejsce wolne od dzieci? co to za adultyzm!
https://x.com/ItsThatEM/status/1779548610528415809

3

ja już w polu, a wy??


0

@Popitek12
1. Bellingham
2. Vinicjusz
3. Rodrygo

17

0

0

@MesQueUnClub_87
Tak tak, tak samo było jak wprowadzali zakaz palenia w knajpach.
Po prostu w Polsce na drogach jest dzicz, brak policji, kontroli, mandatów, kar. Strachu bez karą.
Dlaczego Polak w Austrii na obwodnicy Wiednia jedzie 80km/h na 80km/h?
@FCB_dimiC oczywiście, że w każdym kraju są głupcy, jak w każdym kraju są zabójcy, natomiast porównując ile głupców jest na 1000 kierowców to u nas w porównaniu z innymi krajami (porównuje do tych lepszych) to jest ich bardzo dużo
@MesQueUnClub96 idźmy dalej, walnijmy 200km/h

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?