draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro ale przykład powinien iść z góry
0
mordka viniego aż cieszy
2
co to jest x2 xDDD
0
co to jest xDD
16
true :D
3
prawda @Comentateiro??
1
Pisałem że top będzie Szwajcaria Irlandia włochy xD
3
Braun na scenie z gaśnica
0
1. Włochy / Szwajcaria
2. Irlandia
0
@MesQueUnClub96 tak za performance
0
Dla mnie włoszka faworyt obok irlandi
5
Gwiżdżą na tych morderców :D
3
profilaktycznie zabrać dożywotnio prawo jazdy, bo to już najwyższy poziom debilizmu :)
3
znajdź większego kłamcę niż rudy xDD
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@DLFCB o Ty pisowcu :/ jak śmiesz atakować
29
zapomniał jak jego partia biegała po granicy utrudniając pracę straży granicznej xDD?
17
kontekst pod tweetem xDDDD
3
@Hindus
Tak Messi jest większy niż klub, dla niego kochałem futbol i miałem łzy w oczach oglądając jego poczynania
15
braun na koniec z rigczem do hołowni :D
0
dobry wieczór
0
@Barcasub obserwuje dużo politycznych kont, gromota do takich się zalicza :)
Czasami takich odklejeńców jak to wrzuca
5
spróbuj to obejrzeć challange xDDDDDDDDDDDDD
1
ta sekta xDDD
1
@Michael24
@Comentateiro a komu to potrzebne???
0
for real xDDD??
0
Według mnie piękna reklama w swojej prostocie ^^
11
xDDD ah w 39' też niemcy się martwiły o nas
2
myślałem, że Hajto na wizji sie oświadcza xDD
https://x.com/mac_bar_/status/1788325108232126931