0

oby nie skończyło sie tak xDD


14

0

@Peciak bardzo mądrze się wypowiedział jak na niego

0

Dzisiaj Niderlandy zapłacą rachunek

21

jak dotąd bez niespodzianek. Wszyscy faworyci wygrywają.
Nie wróży to dobrze jutro dla Holenderów :)

0

Eh Szkoda. :/ faworyci w meczach tylko wygrywają

0

Pięknie :D nie mogło być lepiej

5

Hymn Włoch obowiązkowo podgłośniony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

ta alternatywna transmisja hawk eye na tvp sport wygląda jak fifa :D

1

@Edoss brawo siadło

0

Nie ma spalonego xD

0

@draxidox w sensie na boisku

12

Szkoda ze nie ma Shaqiriego. :/
Z nim mi się zawsze kojarzyła reprezentacja Szwacjarii

1

21

zdelegalizować te celebrytki lub wysłać do inżynierów na stronę Białoruską


24

dopiero co jego drużyna wygrała ze Szkocją a ten teraz o meczu Polska Holandia


11

to nieźle wzorować się bramie Auschwitz Birkenau xDD
https://x.com/30Rebellious/status/1801358535483396144/photo/1

2

1

idealne rozwiązanie


0

0

to fakt, wczoraj widziałem kilka fajnych akcji gdzie rzeczywiście graliśmy piłką

3

Co za kretyn Salamon, powinno być czerwo

0

Co za klepa Polski :ooo

1

trudne się wylosowało

/photo/1

0

@Szreko
Niestety nie z uwagi na pracę.

2

670km zrobione by zagłosować.
Jak zwykle mandat jest by po wyborach narzekać :).

1

1

Jakie gry wyścigowe pod kierownicę na PC/PS5 polecacie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?