draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
marka przypadkowa xD
4
bardzo lubię Ewę, pozytywna kobieta
1
to prawda, dziwny spokój
18
co za dureń xDDD
7
to są jakieś jaja, że takie coś jest dopuszczane
1
xD uf dobrze, że jest ministra i działa
0
@Bilon87 a chodzi z gołymi jajami lub dupą? Nie, to w czym problem?
6
ale trzeba mieć żałosne życie by zwracać uwagę kto jaką szmatę na siebie założy na ulicy xD
https://x.com/Radoslaw2202/status/1817641370468704482
1
to prawda, podziwiam każdego, kto w dzisiejszych czasach jeździ bez kamerki xD
kolizja, ktoś Ci ucieka, wejdzie Ci pieszy pod koła, weź teraz się wybroń bez kamery
31
podłoga Boga to sufit dla reszty ^^
https://x.com/Troll_Futballl/status/1817386507973665001
0
ah jakby tylko wybuchła poduszka pasażera :)
5
co za idiota xD
6
chociaż tym razem może zrobią coś dobrego co faktycznie będzie miało sens xD
7
@VegetaPolska a taka?
2
@Yamal_Williams no przynajmniej ciekawie jest
1
napierała xDD
0
ah kiedyś to ta formuła była fajna, więcej wypadków, tankowanie, dźwięk v12 :/
0
@arasz1819
a z ciebie słaby partyjniak
11
marka przypadkowa
0
@arasz1819
no tak, bo kochaną platformę obrażają :)
11
Przypadek?
0
@arasz1819
chłopie, nie będę teraz tego szukać bo mam to gdzieś,
dobrze jednak wiemy jak jeszcze grał w 1 składzie jak go broniłeś i oburzałeś się, że ludzie już wtedy byli przekonani do tego, że fati to flop
0
duży plus dla obecnego prezesa pkp cargo, że nie obraził się w mediach na stanowskiego za materiał, tylko przyznał rację i będzie działać
13
jak pis obsadzał swoich w spółkach to kwik, a jak robi to samo platforma to już spoko :D
0
Proponuje zapytać @arasz1819, według niego to nowy messi.
0
wiadomo, że jakby wystartował to byśmy już mieli złoty medal
1
@Zoker leżę xDDD
1
@Comentateiro zachęcam do wybrania wygodnego życia tak jak sportowcy, tylko kariera
5
kurcze, mam 118 dni urlopu tylko :/
0
@VegetaPolska nie idź tę drogą
https://x.com/sugarpowrut/status/1816212809228730393