1

i ta muzyka z pimp my ride xD


1

@Bulbazaur17
to to mogą przejechać

9

5

Mimo, że sam jeżdżę szosą to tacy pedalarze to jest rak polskich dróg


0

@mmaciass strumyk płynie

0

Co to za speluna dressing room xDDD

6

@KamQiX
I tak dla mnie Real to ma skład jak z Fify z unlimited money xD

6

bosh, ale real nam odjechał jak patrzę na nasz skład xD

0

@Kgorecki2500
nieeee, to 100% serio

6

o, apel od "szybko i bezpiecznie"


0

@mleczkoo
Co Ty tutaj Real jeszcze mieszasz xD

10

jak najbardziej popieram takie inicjatywy. Byłem na ślubie strażaka, żołnierza i byłoby mi niezmiernie miło na ich miejscu gdyby jednostka postanowiła tak uczcić moje wesele


4

@Xaviball wyborcy tuska to jest sekta xD

19

uu, język faktów


21

@VegetaPolska po co dzwonisz do papcia


3

Imagine, płacić 1900zł za bilet na to xDD


6

mam orgazm jak widzę to podanie..


19

@bartas97
hatfu, tylko Inpost

52

duma


7

Zbliża się weekend i zrobiłem w konia parobasów, że piątek wolny xD
Teraz muszą przyjść, bo pilna robota piątek-sobota. Jak tylko nie przyjdą to w poniedziałek sie pożegnamy.
Nie dość, że człowiek im płaci najniższą i daje prace to jeszcze się plują jak mają przyjść do pracy w weekend, kpina nie robole.

0

@Yoshi94 Nie będę leakować życia prywatnego

0

@Tatazolwinia
No widzisz, trochę w swoim życiu przepracowałem już. Obecna moja firma działająca w gospodarce wodnej i budownictwie, prezes przyszedł w covidzie totalnie niezwiązany z branżą tylko z zawodu bycia prezesem i doskonale wyprowadził firmę.

0

@MesQueUnClub_87
Myślisz, że prezes musi mieć wiedzę na temat danej dyscypliny? Analogicznie jest z prywatnymi przedsiębiorstwami.
Prezes ma być przede wszystkim przywódcą i dobrym managerem, a nie znać się na procesach wewnątrz.

2

@Kinginiesta Normalnie, 3 wiceprezesów, którzy koordynują pracę związków.

0

@Azi Polski Związek Hokeja na Trawie, Rugby, Surfingu xDDD
Gosh, przecież takie coś można łączyć i redukować liczbę osób

4

11 wiceprezesów, ale patologia


0

czemu mnie nie dziwi, że zawsze w takich wątkach jest Barcelona xD


2

Pomorska Policja ładnie się angażuje na twitterze xD już któryś raz widzę jak reagują


10

Boks mieszany, zajebista dyscyplina

6

Tutaj widać, że walczy tylko jedna kobieta xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?