24

Stano teraz xDD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

btw. Grek w polskim stroju 4F :)

6

szachy 4D Stana xDD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Azi Stano nie chciał Giertycha atakować

0

co Stonoga za insiderskie video xD
https://x.com/GazetaStonoga/status/1820526575756169331

0

Duplantis z palcem w dupie 6m xDD

0

kibole to podludzie part 35

/photo/1

1

@Comentateiro wracaj do kurnika hodować kaszojady

0

@Comentateiro wow, ale Ty masz niesamowite możliwości co do analizy

1

za takich zawodników jak Duplantis kocham Igrzyska :D

1

@Comentateiro kaszojad drący mordę =/= dzieciak grający na orliku, nie myl pojęć

0

tutaj strasznie widać jak czasami przepisy ruchu drogowego nie nadążają za życiem. W takim przypadku powinna być możliwość z zachowaniem zasad szczególnej ostrożności przejechać przez linię ciągłą i wyprzedzić rowerzystę


53

jak w tym kraju ma być lepiej jak komuś przeszkadzają ludzie grający na orliku w weekend xDDD?


2

14

ależ to było widowisko z Boltem i Gejem :(


25

to tyle na dziś


1

@kulek22 no i uj xD

9

to fakt, rodzina Bednarek bardzo usportowiona


2

w wątku jest zdjęcie ze złamania otwartego laski na skuterze :) kretyn w g klasie
https://x.com/bandyci_drogowi/status/1820095735326556515

13

co pojechal komentator xDD


2

Anita Włodarczyk klasa

0

Femke Bol(t), na jakim chillu to wygrała xDDD

5

kibole to podludzie, koniec

/photo/1

0

lekka bez komentarza Babiarza to byłby dramat

2

część osób na la bambi:


5

płaczę z Ewą :(

9

mega szkoda Ewy :(

36

kiedyś to było


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?