draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Stano teraz xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
btw. Grek w polskim stroju 4F :)
6
szachy 4D Stana xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Azi Stano nie chciał Giertycha atakować
0
co Stonoga za insiderskie video xD
https://x.com/GazetaStonoga/status/1820526575756169331
0
Duplantis z palcem w dupie 6m xDD
0
kibole to podludzie part 35
1
@Comentateiro wracaj do kurnika hodować kaszojady
0
@Comentateiro wow, ale Ty masz niesamowite możliwości co do analizy
1
za takich zawodników jak Duplantis kocham Igrzyska :D
1
@Comentateiro kaszojad drący mordę =/= dzieciak grający na orliku, nie myl pojęć
0
tutaj strasznie widać jak czasami przepisy ruchu drogowego nie nadążają za życiem. W takim przypadku powinna być możliwość z zachowaniem zasad szczególnej ostrożności przejechać przez linię ciągłą i wyprzedzić rowerzystę
53
jak w tym kraju ma być lepiej jak komuś przeszkadzają ludzie grający na orliku w weekend xDDD?
2
ależ to było
https://x.com/ThePeakSanti/status/1820196413713813984
14
ależ to było widowisko z Boltem i Gejem :(
25
to tyle na dziś
1
@kulek22 no i uj xD
9
to fakt, rodzina Bednarek bardzo usportowiona
2
w wątku jest zdjęcie ze złamania otwartego laski na skuterze :) kretyn w g klasie
https://x.com/bandyci_drogowi/status/1820095735326556515
13
co pojechal komentator xDD
2
Anita Włodarczyk klasa
0
Femke Bol(t), na jakim chillu to wygrała xDDD
5
kibole to podludzie, koniec
0
lekka bez komentarza Babiarza to byłby dramat
2
część osób na la bambi:
5
płaczę z Ewą :(
9
mega szkoda Ewy :(
36
kiedyś to było