draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@jacobFCB
ciiii, szybko i bezpiecznie nie skumają tego, za skomplikowane
W Polsce jak jest 50km/h to jedziemy 70-80.
6
@TheCule
Za po prostu jazdę samochodem ulicą nikt nikogo nie karze,
Za łamanie przepisów owszem, w czym problem?
Ale co się dziwić jak oglądam kanał "samochodoza" na yt gdzie idioci parkują w Warszawie na trawach, przejścia dla pieszych i się jeszcze plują
0
@KamQiX polskich pewnie większy
11
@kuz
ludzie piszą, że jest na tym mandacie napisane o tolerancji do 1km/h.
Przekroczenie tutaj jest o 4 km/h - ktoś źle opisał twitta
9
dokładnie, ale by piekła dupa "szybko i bezpiecznie" gdyby w Polsce takie mandaty były. Dodatkowo nieoznakowane mobilne fotoradary (ale nie te śmietniki co kiedyś SM stawiała), nieoznakowane pomiary odcinkowe.
To wszystko przyjdzie, lecz potrzeba jeszcze kilka lat :)
0
@Comentateiro
a kaszojady też można zabijać?
4
no i pięknie, oby obecny rząd sprawił by niedzielę handlowe wróciły na stałe
0
@MesQueUnClub_87
ja akurat przy każdym przejściu nie zwalniam, na pewno staram sie w myśl przepisów zachować szczególną ostrożność.
Natomiast w przypadku jak tutaj gdzie widoczność po prawej stronie przez zaparkowany samochód jest ograniczona, jak najbardziej wskazane jest zwolnić i być gotowym na wybiegnięcie czegoś/kogoś.
6
Jednak kierowcy BMW są inteligentni, znakomity manewr szybko i bezpiecznie
9
tymczasem silniczki :
0
oesu, pamiętam co niedzielę odcinki Prison Break na Polsat xD
I najlepiej jak był 1 sezon i koniec odcinka w kulminacyjnym momencie xD Sraka
2
@Tomason Mi też, ale jest to gość inteligenty i takie osoby właśnie widziałbym w Lewicy.
Mimo że sie nie zgadzam to bardzo lubię słuchać podcastu dwie lewe ręce.
1
@gaucho104
Akurat jestem po budownictwie, posiadam uprawnienia budowlane projektowe w zakresie inżynieryjnej drogowej i gdybym zauważył ograniczenie do 70 km/h na drodze ekspresowej to wiedziałbym, że wynika ono z czegoś.
Roboty drogowe? Czasowa organizacja ruchu? Może być wiele powodów.
Ciekawostka, do projektowania organizacji ruchu (czyli gdzie jaki znak stoi) nie potrzeba żadnych uprawnień i wykształcenia. Może taki projekt oprowacować każdy.
Jedynie zatwierdza go organ właściwy dla zarządzania danym odcinkie drogi i opiniuje Policja.
1
@AxelF
nie ma sensu z nim dyskutować xD On nie zrozumie, że zjeżdżając na prawy nagrywający wpieprzył by się między dwa tiry. Na oko widać, że gdyby tak zrobił nagrywający to zniwelowałby bezpieczną odległosć między zestawami, czyli ten drugi tir musiałby przyhamować by złapać bezpieczny dystans od osobówki.
Troglodyci drogowi jeżdżą tylko jak w tym przypadku, siadają na dupie tworząc przy tym bardzo duże zagrożenie na drodze.
Dodatkowo walą długimi jak małpy a wisienką jest zajechanie drogi, zahamowanie czyli już tak bardzo debilowi się nie spieszy.
3
oskarżenia, że kanał zero to tuba pis są absurdalne xD
Nie zgadzam się często z Dymkiem, natomiast bardzo lubię go słuchać, bo jest inteligentny i dobrze znać zdanie skrajnej lewicy, która potrafi mądrze argumentować swoje postulaty, a nie tylko aborcja, geje, aborcja.
https://x.com/Myrrhandcherry/status/1826699474829451610
0
gdyby ludzie, chociaż łapali podstawowe rzeczy z inżynierii ruchu drogowego jak środki uspokojenia ruchu drogowego xD
2
@pluszek
Kurde, lepiej bym tego nie opisał.
Ale bezmózgi "szybko i bezpiecznie" nie zrozumieją tego.
1
@gaucho104
No widzisz, problem w tym, że Ty jadąc 150-160 łamiesz prawo, a ktoś jak wyprzedza nawet z prędkością 100 km/h ciężarówkę jadącą 90km/h nie łamie prawa.
5
@gaucho104
oho jest "szybko i bezpiecznie" xD
1
@Who_you_mam
Oczywiście, że w Polsce bywa ciężko z lewym pasem, ale też jest absolutny brak poszanowania do prawa.
Nie ma takiego respektu jak w Austrii gdzie na obwodnicy Wiednia jadą wszyscy 80km/h bo jest ograniczenie do 80.
0
wow, ludzie odkrywają jak działają dotacje na mieszkania i inne zapomogi xD
3
@Who_you_mam chłopie jak TY na tym filmiku widzisz jakiś błąd nagrywającego do oddaj prawko xD
7
@draxidox no i pięknie
10
z miejsca do utylizacji trwale z dróg publicznych jako potencjalny morderca.
A wyjedzie taki do Deutschland lub Austrii i od razu potrafi trzymać bezpieczny dystans.
3
polecam nitkę tortur xD
https://x.com/creepydotorg/status/1825856191303450869
9
piękne xD
1
tvp robi się szczujnią jak tvpis tylko w drugą stronę xD
3
ciekawe, dlaczego na śmieciarkach nie ma równouprawnienia :/
41
ale zaorane xDD
6
co za bezmózgi