draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego maja takie maski w tym boksie?
Laski normalnie zawsze mają takie maski w boksie? Kojarzy mi się to z amatorami
0
Maria, wyobraź sobie seksiaka @VegetaPolska i zrób to dla niego
1
Piękna Mariaaaa
1
@Comentateiro XDDD
9
Obejrzałem właśnie chyba nasty raz Interstellar.
Nie ma lepszego filmu o kosmosie i z taką oprawą muzyczną, arcyfilm!
0
@JohnA wyjaśnij
1
@Comentateiro patrz, do czego doprowadziłeś, dumny z siebie jesteś? Polska na samym końcu kaszoróbstwa
https://x.com/eyeslasho/status/1821920872128487564
3
ciekawe
1
nie słyszałem tego xDD
3
@Comentateiro nawet żyrafy odrzucają kaszojady
17
język prawdy xD
0
@Azi niekoniecznie, tam mimo wszystko też są ukraińcy, którzy identyfikują się z orkami
14
z tego możemy być jak najbardziej dumni
1
idealnie, jak ktoś myśli inaczej to do orków zapraszam
0
Lyles już symuluję xDD
3
@VegetaPolska coś Ty zrobił
https://x.com/krolbijedame/status/1821283243611844623
2
za drugim razem zobaczyłem xDDD
2
śmiechłem xDD
https://x.com/powiedz_kaczka/status/1820890988564640156
9
polskie prawo to żart, 250zł za umyślne doprowadzenie do śmierci psa
0
grupa biała i czarna xD
0
@MesQueUnClub_87 tzn. ukryty biseks?
1
jakbym był gejem to bym się kochał w Ingebrigtsenie
13
tusk znowu nie dojechał z obietnicą xDD? Większe zdziwienie jakby w końcu coś zrealizował, jak 100 konkretów xD
1
jeszcze większe dzbany, które faktycznie myślały, że Stano dzisiaj jechał Lambo Stonogi xD
10
a ten dalej swoje xDD
9
typowy fanatyk tuska xDD
https://x.com/GazetaStonoga/status/1820623697142567043
28
nawet wleciało ratio od zi0bry xDD
12
ciekawe co tam się dzieje w redakcji kanału Zero
26
piękny dzisiaj wieczór na twitterze :D
12
silniczki już dostają udar na tt xDD