1

prędzej czy później to wejdzie w Polsce, dodatkowo na wszystkich autostradach zintegrować bramki viatol do odcinkowych pomiarów prędkości w całym kraju i może będzie bardziej cywilizowanie jak np w Austrii, bo się boją przekroczenia o 1-2km/h, by nie dostać ticketu.
https:/twitter.com/AryoSomeGumul/status/1836326789754298390

8

"szybko i bezpiecznie" nagranie w lepszej jakości :)


9

co za patologia ten sędzia xD


7

śmiechłem xD


5

o kolejny "szybko i bezpiecznie"


3

klasyka, alba w pole karne, suarez przepuszcza, messi gol


8

szkoda dobytku ludzi


6

ale to jest żywioł


11

co jak co, ale w porównaniu z 97r. Bardzo dobrze wygląda, póki co przygotowanie


3

śmiechłem xDD


4

kiedyś dużo więcej wpadało strzałów z dystansu :/


9

Walaszek wszystko przewidział xD


0

@MesQueUnClub96
kaszojady faktycznie zło, jestem centrum, kierowcą sam jestem, dużo jeżdżę i faktycznie Ci, co łamią przepisy to zło.
Wstawiam czasami filmiki z Messim i to co wyczynial ^^.

4

masakra, to są dopiero problemy


2

@Maoao akurat dużo piję kefirów i zawsze odczepiam bo inaczej coś skapnie z nakrętki, ale dalej, nawet podczas jazdy jestem w stanie to zrobić xD

1

myśliwi to rak, change my mind


3

wstawię jeszcze raz gościa, który nie potrafi poradzić sobie z nakrętką na butelce xD


0

@Dankho94isback Hearts of Iron IV

0

Pytanie do znawców, jak wysoki jest próg wejścia, by grać w HOI 4?
Trzeba spędzić setki godzin, by ogarnąć gierkę i dobrze się bawić?

5

nigdy się nie znudzi xDDDDD


0

@Foton
W normalnych miastach to się wypycha ruch kołowy z centrum, stawia się parking P+R i promuje się transport zbiorowy gościu.

4

i cyk loty na styczeń 2025 kupione, kierunek Korea Seul.

1

dramat, że w Polsce jest takie przyzwolenie dla idiotów parkujących w miejscach do tego nieprzeznaczonych, jeżdżących wzdłuż po chodniku, trawie etc. a Policja i SM nic z tym nie robią


3

nagrałem filmik ze swoją narzeczoną, jak wyszło???


8

niepodrabialny xDD


32

niesamowite, że 12 lat temu takie coś w telewizji leciało xD


39

popłakałem się, piękna przemowa


11

fajnie, że są tak transparentni. Zawsze będę wspierać inpost


9

łuuu, bardzo słabe posunięcie trumpa


2

ale żenada, po pranku na dudzie, teraz sikorski


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?