draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
prędzej czy później to wejdzie w Polsce, dodatkowo na wszystkich autostradach zintegrować bramki viatol do odcinkowych pomiarów prędkości w całym kraju i może będzie bardziej cywilizowanie jak np w Austrii, bo się boją przekroczenia o 1-2km/h, by nie dostać ticketu.
https:/twitter.com/AryoSomeGumul/status/1836326789754298390
8
"szybko i bezpiecznie" nagranie w lepszej jakości :)
9
co za patologia ten sędzia xD
7
śmiechłem xD
5
o kolejny "szybko i bezpiecznie"
3
klasyka, alba w pole karne, suarez przepuszcza, messi gol
8
szkoda dobytku ludzi
6
ale to jest żywioł
11
co jak co, ale w porównaniu z 97r. Bardzo dobrze wygląda, póki co przygotowanie
3
śmiechłem xDD
4
kiedyś dużo więcej wpadało strzałów z dystansu :/
9
Walaszek wszystko przewidział xD
0
@MesQueUnClub96
kaszojady faktycznie zło, jestem centrum, kierowcą sam jestem, dużo jeżdżę i faktycznie Ci, co łamią przepisy to zło.
Wstawiam czasami filmiki z Messim i to co wyczynial ^^.
4
masakra, to są dopiero problemy
2
@Maoao akurat dużo piję kefirów i zawsze odczepiam bo inaczej coś skapnie z nakrętki, ale dalej, nawet podczas jazdy jestem w stanie to zrobić xD
1
myśliwi to rak, change my mind
3
wstawię jeszcze raz gościa, który nie potrafi poradzić sobie z nakrętką na butelce xD
0
@Dankho94isback Hearts of Iron IV
0
Pytanie do znawców, jak wysoki jest próg wejścia, by grać w HOI 4?
Trzeba spędzić setki godzin, by ogarnąć gierkę i dobrze się bawić?
5
nigdy się nie znudzi xDDDDD
0
@Foton
W normalnych miastach to się wypycha ruch kołowy z centrum, stawia się parking P+R i promuje się transport zbiorowy gościu.
4
i cyk loty na styczeń 2025 kupione, kierunek Korea Seul.
1
dramat, że w Polsce jest takie przyzwolenie dla idiotów parkujących w miejscach do tego nieprzeznaczonych, jeżdżących wzdłuż po chodniku, trawie etc. a Policja i SM nic z tym nie robią
3
nagrałem filmik ze swoją narzeczoną, jak wyszło???
8
niepodrabialny xDD
32
niesamowite, że 12 lat temu takie coś w telewizji leciało xD
39
popłakałem się, piękna przemowa
11
fajnie, że są tak transparentni. Zawsze będę wspierać inpost
9
łuuu, bardzo słabe posunięcie trumpa
2
ale żenada, po pranku na dudzie, teraz sikorski