draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kylian ktoooooo???????????
0
Może i Camp Nou w Remoncie ale obiekt treningowy Bernabeu zawsze w formie
1
Oczywiście my zolte, ale prześcieradła jak faulują to nic
2
Penalti Para El Real Madrid dzisiaj czuje
6
@Janas11224 zaraz ktoś powie, że to kwestia wychowania, ale właśnie ciężko takiego jamnika wychować tak by zagryzał i terroryzował, niż amstafa którego weźmie jakiś dres i będzie terroryzował swoją głupotą pół osiedla
1
masakra, teraz pomyśleć że dzieciak jest na dworze to nawet mi mrozi krew w żyłach..
psy do odstrzału z właścicielem
1
@mekston
Oczywiście, że zapewne kierujący lewym pasem użył mózgu i chciał wpuścić tira z pasa rozbiegowego
0
@partymaker
Ujrzę filmiki, ale dużo jeżdżę akurat na obwodnicy Poznania gdzie jest odcinek 120km/h na A2, dodatkowo na A1 w okolicy Ciechocinka postawili na A1 odcinkowy na 140.
I co wtedy się dzieje?
Wszyscy jadą z odstępami równo 140km/h i nie ma narwańców i idiotów, bo boją mandatu.
2
piękne xDD
2
co za dzicz xD, typowe jak się jedzie na polskiej A2, prędko trzeba zrobić stałe odcinki na całej długości autostrad to się może w Polsce nauczą jeździć z kulturą po drogach szybkiego ruchu
0
@pikass14 bez kaszojada będzie taniej, polecam
0
rządowa strona ukraińska dodaje informacje o naziście xDD pozdro ukraińcy
5
piękny to był rzut kompanym xDD
4
Realowi i benzemie by wpadło...
1
ah prawdziwy ból dla troglodytów drogowych, którzy w to nie uwierzą
0
@Marian_Pazdzioch ja to mam aktywny tempomat i se nastawiam także mam to gdzieś. co najwyżej odstęp sobie zwiększam lub zmniejszam w zależności od predkości i rodzaju drogi
1
psychiatryk w Polsce i tolerancja +10km/h
Czekam na czasy by było w Polsce cywilizowanie z tolerancją 3km/h, max 5km/h.
6
klasyk
6
sprawa wyjaśniona, można się rozejsć
4
@Comentateiro rób te kaszojady, bo zaraz zus podniosą!
11
ale to jest żenada xDD jak trzaskowski jeżdżący tramwajem i metrem
0
ale super koncert xDDDDD
4
Niemcy, którzy liczyli na szybki upadek Kijowa i chcieli wysłać 5000 kasków i kilogram gruszek xDD
tak się robi politykę
5
Polska i romantyczna polityka xDDD
wspieraliśmy od samego początku Ukrainę i zostaliśmy jak zwykle wyhuhani
13
btw. piękny pomnik
14
zawsze mam ciary jak sobie wyobrażam, jaka to musiała być hukowa śmierć
1
znowu na tego nieroba szefa nieudacznika robić, niech ja go tylko dzisiaj spotkam to mu wygarnę wszystko
3
uwielbiam wyprzedzać prawym motłoch jadący bez powodu środkowym pasem
0
@MartinRNB9 beż przesady, technika i umiejętności jak przeciętny hiszpan z Cadiz czy Sevilli
0
Urbański to się wychował w Polsce?
Wygląda techniką jakby nie..