1

Kylian ktoooooo???????????

0

Może i Camp Nou w Remoncie ale obiekt treningowy Bernabeu zawsze w formie

1

Oczywiście my zolte, ale prześcieradła jak faulują to nic

2

Penalti Para El Real Madrid dzisiaj czuje

6

@Janas11224 zaraz ktoś powie, że to kwestia wychowania, ale właśnie ciężko takiego jamnika wychować tak by zagryzał i terroryzował, niż amstafa którego weźmie jakiś dres i będzie terroryzował swoją głupotą pół osiedla

1

masakra, teraz pomyśleć że dzieciak jest na dworze to nawet mi mrozi krew w żyłach..


psy do odstrzału z właścicielem

1

@mekston
Oczywiście, że zapewne kierujący lewym pasem użył mózgu i chciał wpuścić tira z pasa rozbiegowego

0

@partymaker
Ujrzę filmiki, ale dużo jeżdżę akurat na obwodnicy Poznania gdzie jest odcinek 120km/h na A2, dodatkowo na A1 w okolicy Ciechocinka postawili na A1 odcinkowy na 140.
I co wtedy się dzieje?
Wszyscy jadą z odstępami równo 140km/h i nie ma narwańców i idiotów, bo boją mandatu.

2

piękne xDD


2

co za dzicz xD, typowe jak się jedzie na polskiej A2, prędko trzeba zrobić stałe odcinki na całej długości autostrad to się może w Polsce nauczą jeździć z kulturą po drogach szybkiego ruchu


0

@pikass14 bez kaszojada będzie taniej, polecam

0

rządowa strona ukraińska dodaje informacje o naziście xDD pozdro ukraińcy


5

piękny to był rzut kompanym xDD


4

Realowi i benzemie by wpadło...

1

ah prawdziwy ból dla troglodytów drogowych, którzy w to nie uwierzą

/photo/1

0

@Marian_Pazdzioch ja to mam aktywny tempomat i se nastawiam także mam to gdzieś. co najwyżej odstęp sobie zwiększam lub zmniejszam w zależności od predkości i rodzaju drogi

1

psychiatryk w Polsce i tolerancja +10km/h


Czekam na czasy by było w Polsce cywilizowanie z tolerancją 3km/h, max 5km/h.

6

klasyk

/photo/1

6

sprawa wyjaśniona, można się rozejsć

/photo/1

4

@Comentateiro rób te kaszojady, bo zaraz zus podniosą!

/photo/1

11

ale to jest żenada xDD jak trzaskowski jeżdżący tramwajem i metrem


0

ale super koncert xDDDDD


4

Niemcy, którzy liczyli na szybki upadek Kijowa i chcieli wysłać 5000 kasków i kilogram gruszek xDD


tak się robi politykę

5

Polska i romantyczna polityka xDDD
wspieraliśmy od samego początku Ukrainę i zostaliśmy jak zwykle wyhuhani


13

btw. piękny pomnik

/photo/1

14

zawsze mam ciary jak sobie wyobrażam, jaka to musiała być hukowa śmierć


1

znowu na tego nieroba szefa nieudacznika robić, niech ja go tylko dzisiaj spotkam to mu wygarnę wszystko

3

uwielbiam wyprzedzać prawym motłoch jadący bez powodu środkowym pasem


0

@MartinRNB9 beż przesady, technika i umiejętności jak przeciętny hiszpan z Cadiz czy Sevilli

0

Urbański to się wychował w Polsce?
Wygląda techniką jakby nie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?