7

kucharczyk wielki plus, że potrafił się opanować zamiast tych chorych ludzi od razu rozjechać


3

dlatego tak bardzo nie lubię państwa jakim są Niemcy. Zrabowali dzieła sztuki i powinni je w zębach oddać z odsetkami


2

@Comentateiro szykuj się bo w przyszłym roku w końcu wesele, dom jest i partnerka coś przebąkuje

0

@gumaz xDD bruuh, pisem gardzę tak samo jak platformą i tuskiem

2

@gumaz ja mam spinę z @Comentateiro ale jak już będę miał własnego kaszojada kiedyś to zostanie e-wujkiem i będzie musiał przesyłać bliki na zabawki

0

@gumaz a co oni wszyscy za kaszojadami czy jak?

0

może i stare ale śmieszy xDD


1

koniec ze sportem narodowym xDDD

/photo/1

1

generalnie maszynista kretyn


1

kierowca 80 latek xDDD i wszystko jasne



25

dawaj dominik jedź tam z nimi


1

@Bulbazaur17 trójkę pociech? Proszę mnie nie obrażać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

22

tego dzika bym wyrzucił


6

no i tutaj duży plus dla platformy, może stopniowo uda im się przywrócić handlowe niedziele
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1861479261380420079

1

@Comentateiro narzeczona dzisiaj prowadziła wykład, co uważasz o temacie??

/photo/1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

47

gość co bił własną matkę xDDD
https://x.com/RobertBiedron/status/1861073913574228339

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

ciężkie się wylosowało...


1

szkoda, że tak u nas nie można


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

dobrze biega, co uważacie??


0

@Comentateiro
nie oczekuje niczego oprócz tego że trzaskowski będzie pod butem tuska, jak duda był pod pisem.
jeżeli uważasz inaczej to jesteś pelikanem.
Ale bronisz niezrealizowanych obietnic tuska także jesteś pelikanem xDDD

21

@Comentateiro haha będzie to samo co dudą tylko inna linia partii, każdy kto uważa inaczej jest odklejony jak Ci co uwierzyli w obietnice tuska których jak zwykle nie dowiózł

0

@Azi
hahah , nie to ty jesteś trollem
"Kobieta która wjechała autem na chodnik jest o wiele mniejszym powodem do interwencji "
Baba co łamie przepisy jest mniej ważna od pieszego xD
Gościu na chodnikach giną co roku ludzie rozjechani przez idiotów co jeżdżą po chodnikach.
"typ który z jakiegoś powodu nie chce dać się wylegitymować - bo może być np. poszukiwany. Policjant tego nie wie."
Policjant też nie wie czy przypadkowo przechodzień idący po chodniku zaraz kogoś nie zgwałci, policjant tego nie wie.
POLICJANT musi mieć podstawę legitymowania.
A Ty bronisz baby co jeździ po chodniku i łamie wprost prawo.
Jesteś odklejony tyle, i albo jesteś policjantem którego ośmieszył na yt pan audyttor albo sam łamiesz przepisy i jeździsz po chodniku,
Bez odbioru.

0

@Azi
Wykonują pracę? To dlaczego nie zajmą się panią która jeździ w lanosie i nie wpierdzielą jej 5 tysięcy za jazdę po chodniku?
Widzisz to jest to, skupiasz się na gościu który nikomu nie szkodzi a tym samym puścili wolno babkę co moze dziecko na chodniku rozjechać.
I w tym przypadku on robi legalne rzeczy, nie musi się legitymować, a babka łamie prawo.
Bronisz policjantów którzy wspierają patologię jeżdżenia po chodniku i zamiast z nimi walczyć to legitymują gościa z kamerką co BLOKUJE wjazd SAMOCHODU na CHODNIK, widzisz to?

I policja robi to nagminnie co widać na kanałach:
samochodoza
stopcham warszawa
konfitura
stopcham szczecin

17

hahah kto uwierzy, że trzaskowski będzie niezależny od platformy xDDDDD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?