draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys ooo tak +1 niech czuja się potrzebni w robocie tego dnia.
Ja rozsypie cukier w sklepie
1
Szkoda ze sklepy dzisiaj tylko do 13. O 12 na zakupy, godzina powinna wystarczyć.
0
xDd tak by porobił chociaż tydzień
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
wybrał język prawdy xDDDD
https://x.com/mac_bar_/status/1870963041019523264
4
@draxidox ja dzisiaj też w pracy
0
jak tam, kto dzisiaj do tyrki robi na tego nieroba szefa co? w pracy? Robicie na tego nieudacznika?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Krzysztof1987 Akurat pudło, w tym miejscu jest duży parking 100 metrów dalej. Druga sprawa to nie za mało parkingów, tylko za dużo samochodow, dziekuję.
0
dokładnie i bezwzględne egzekwowanie
https://x.com/daukszu/status/1870545563311038898
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Kolejna normalna niedziela, powinna być jak każda handlowa. Trzymam kciuki za koalicję by dowiozła temat.
W Olsztynie w Auchan o godzinie 10 tyle osób, że zaparkować ciężko było.
0
@Aragorn33
nie ma to żadnego znaczenia w obliczu jakie głupoty pieprzy tusk gościu xDD
0
@Comentateiro
dawajcie swoje giętkie kręgosłupy by bronic swojego boga :D
0
@Comentateiro
Sterczewski to poseł i podopieczny tuska
0
@Aragorn33 jakie to ma znaczenie w wątku?
0
@Borneo taaak, te armatki wodne co broniły granicy walczyły z kobietami i dziećmi xDDD
Ale Ty masz tam giętki kręgosłup, takie fikołki robić
1
@Pedri16Future
bo to oddolnie właśnie dzięki kanałowi samochodoza, konfitura z bazarkiem w Warszawie, kanał stopcham Warszawa.
Kanały te stają się rozpoznawalne i swego rodzaju robią presje by Policja robiła swoją robotę
0
hah, ludzie nie rozumieją, że samochody potrafią mieć auto hold xD? Ja u siebie tak mam, że dojeżdżając i stając, hamulec automatycznie się załącza i trzyma. Tym samym z tyłu pali się stop bez duszenia hamulca. W momencie jak trwa to u mnie więcej niż 10 minut samochód, automatycznie zaciąga elektroniczny hamulec ręczny i stop z tyłu sie już nie pali.
0
i pięknie, dzięki youtuberom zaczyna Policja reagować w sposób prawidłowy i tępić łby co jeżdżą po chodniku :D brawo!
3
@Borneo dobra to jak już masz taki giętki kręgosłup to dawaj wybroń biegania po granicy platformy, i przeszkadzania w pracy straży granicznej xDD
8
czekam na community note na twitterze z orania tuska xDD
7
@Miszak tak to pisowcy z konfą biegali po granicy, wyzywali straż graniczną i platforma chciała budować mur, i była przeciwko wpuszczaniu przybyszów xDDD
3
kolebka Europy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co to jest xDDD?
7
ale to się zestarzało xDDDDD
https://x.com/Radoslaw2202/status/1870239394663432440
42
tusk wstydu nie ma xDD, dajcie większego obłudnika, zapomniał jak jego partia biegała po granicy, przeszkadzała w pracy straży granicznej, najlepiej by nie budowała muru na granicy z orkami?
1
@maroon mieć samochód, prawo jazdy i parkować nielegalnie jak idiota? Xd.
0
@MesQueUnClub96 jak nie mają gdzie zaparkować nie daje im to możliwości nie bycia debilem i parkowania na chodniku