0

@BorzyKrzys ooo tak +1 niech czuja się potrzebni w robocie tego dnia.
Ja rozsypie cukier w sklepie

1

Szkoda ze sklepy dzisiaj tylko do 13. O 12 na zakupy, godzina powinna wystarczyć.

0

xDd tak by porobił chociaż tydzień

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

4

@draxidox ja dzisiaj też w pracy

0

jak tam, kto dzisiaj do tyrki robi na tego nieroba szefa co? w pracy? Robicie na tego nieudacznika?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Krzysztof1987 Akurat pudło, w tym miejscu jest duży parking 100 metrów dalej. Druga sprawa to nie za mało parkingów, tylko za dużo samochodow, dziekuję.

0

dokładnie i bezwzględne egzekwowanie
https://x.com/daukszu/status/1870545563311038898

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Kolejna normalna niedziela, powinna być jak każda handlowa. Trzymam kciuki za koalicję by dowiozła temat.
W Olsztynie w Auchan o godzinie 10 tyle osób, że zaparkować ciężko było.

0

@Aragorn33
nie ma to żadnego znaczenia w obliczu jakie głupoty pieprzy tusk gościu xDD

0

@Comentateiro
dawajcie swoje giętkie kręgosłupy by bronic swojego boga :D


0

@Comentateiro
Sterczewski to poseł i podopieczny tuska

0

@Aragorn33 jakie to ma znaczenie w wątku?

0

@Borneo taaak, te armatki wodne co broniły granicy walczyły z kobietami i dziećmi xDDD
Ale Ty masz tam giętki kręgosłup, takie fikołki robić

1

@Pedri16Future
bo to oddolnie właśnie dzięki kanałowi samochodoza, konfitura z bazarkiem w Warszawie, kanał stopcham Warszawa.
Kanały te stają się rozpoznawalne i swego rodzaju robią presje by Policja robiła swoją robotę

0

hah, ludzie nie rozumieją, że samochody potrafią mieć auto hold xD? Ja u siebie tak mam, że dojeżdżając i stając, hamulec automatycznie się załącza i trzyma. Tym samym z tyłu pali się stop bez duszenia hamulca. W momencie jak trwa to u mnie więcej niż 10 minut samochód, automatycznie zaciąga elektroniczny hamulec ręczny i stop z tyłu sie już nie pali.


0

i pięknie, dzięki youtuberom zaczyna Policja reagować w sposób prawidłowy i tępić łby co jeżdżą po chodniku :D brawo!


3

@Borneo dobra to jak już masz taki giętki kręgosłup to dawaj wybroń biegania po granicy platformy, i przeszkadzania w pracy straży granicznej xDD

8

czekam na community note na twitterze z orania tuska xDD


7

@Miszak tak to pisowcy z konfą biegali po granicy, wyzywali straż graniczną i platforma chciała budować mur, i była przeciwko wpuszczaniu przybyszów xDDD

3

kolebka Europy


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co to jest xDDD?


7

42

tusk wstydu nie ma xDD, dajcie większego obłudnika, zapomniał jak jego partia biegała po granicy, przeszkadzała w pracy straży granicznej, najlepiej by nie budowała muru na granicy z orkami?


1

@maroon mieć samochód, prawo jazdy i parkować nielegalnie jak idiota? Xd.

0

@MesQueUnClub96 jak nie mają gdzie zaparkować nie daje im to możliwości nie bycia debilem i parkowania na chodniku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?