draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@leszeq nadzoruje budowy i mam je rozsiane po Polsce, samochód to moje narzędzie pracy
0
@wojopancer
pokazać Ci google timelines z 5 ostatnich lat?
7
jezu jaki ten gość bezjajeczny xD przecież on ma zero aury i charyzmy. Jakby na siłę próbował Dudę naśladować.
Szkoda, że platforma nie wystawiła Sikorskiego, bo na trzaska nie ma szans głosować.
1
@Commando zdaniem niektórych tutaj nie mam prawka, bo tępię i zgłaszam bezmózgów "szybko i bezpieczenie" xDD
0
@draxidox miesięcznie średnio 3.5kkm
Potrafiłem nawet mieć kiedyś 4kkm.
https://zapodaj.net/plik-v0lhur4zfH
0
ja średnio rocznie 40-45kkm, a nie robię jako zawodowy kierowca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
przecież za takie słowa powinna byś postawiona zdrada stanu xDDD gość pewnie ładnie tam z orkami umoczony jest.
Dzięki takiemu betonowi z PSL nie ma jądrówki w Polsce jeszcze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
co za podanie ;o
4
@Bykunn moja inspiracja, patrz @Comentateiro , tak siebie widzę w roli ojca
29
ojciec przehandlował dla starego dziada 9'letnia córkę za paczkę fajek a w Polsce julka i tak będzie mówić, że nie ma gorszego miejsca do życia xDDD
2
jak w 45' xDDDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nightraider latałem całe 2 lata przez Ciechocinek (2020 - 2022 wtedy była płatna) jak mieszkałem w Toruniu i realizowałem inwestycje na Anwilu we Włocławku. Dziennie 100km (tam i z powrotem) przez Ciechocinek i nie było tam żadnego problemu.
Jedynie okres wakacyjny.
1
to akurat dobra zmiana xD latam bardzo często A1 i zauważyłem, że od momentu jak stała się bezpłatna to znacznie zwiększył się ruch na niej
5
@Comentateiro tylko mnie tam nie zdradzaj
1
@Comentateiro dziękuję
6
bezkitu xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Comentateiro opinia, generalnie ja, by poprawić demografię popieram
3
chodzi o przegranie pisu w wyborach prezydenckich xDDD?
3
szkoda
2
@Eklerek o tak, też fajna składaneczka byczq +1
6
@Comentateiro to ja jako ojciec xDDDDD
3
dzisiaj zabawa do tej składanki, a jak u was???
0
@Joe_Pesci odnośnie Fatiego to zapytałbym o zdanie @arasz1819
0
jak tam, gotowi na jutrzejszą podwyżkę w tyrce???
Tylko nie przepierdzielcie na głupoty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika