1

@leszeq nadzoruje budowy i mam je rozsiane po Polsce, samochód to moje narzędzie pracy

0

@wojopancer
pokazać Ci google timelines z 5 ostatnich lat?

7

jezu jaki ten gość bezjajeczny xD przecież on ma zero aury i charyzmy. Jakby na siłę próbował Dudę naśladować.
Szkoda, że platforma nie wystawiła Sikorskiego, bo na trzaska nie ma szans głosować.


1

@Commando zdaniem niektórych tutaj nie mam prawka, bo tępię i zgłaszam bezmózgów "szybko i bezpieczenie" xDD

0

@draxidox miesięcznie średnio 3.5kkm
Potrafiłem nawet mieć kiedyś 4kkm.
https://zapodaj.net/plik-v0lhur4zfH

0

ja średnio rocznie 40-45kkm, a nie robię jako zawodowy kierowca

/photo/1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

przecież za takie słowa powinna byś postawiona zdrada stanu xDDD gość pewnie ładnie tam z orkami umoczony jest.
Dzięki takiemu betonowi z PSL nie ma jądrówki w Polsce jeszcze


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

co za podanie ;o


4

@Bykunn moja inspiracja, patrz @Comentateiro , tak siebie widzę w roli ojca

29

ojciec przehandlował dla starego dziada 9'letnia córkę za paczkę fajek a w Polsce julka i tak będzie mówić, że nie ma gorszego miejsca do życia xDDD


2

jak w 45' xDDDDDD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nightraider latałem całe 2 lata przez Ciechocinek (2020 - 2022 wtedy była płatna) jak mieszkałem w Toruniu i realizowałem inwestycje na Anwilu we Włocławku. Dziennie 100km (tam i z powrotem) przez Ciechocinek i nie było tam żadnego problemu.
Jedynie okres wakacyjny.

1

to akurat dobra zmiana xD latam bardzo często A1 i zauważyłem, że od momentu jak stała się bezpłatna to znacznie zwiększył się ruch na niej


5

@Comentateiro tylko mnie tam nie zdradzaj

1

@Comentateiro dziękuję

6

bezkitu xDD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Comentateiro opinia, generalnie ja, by poprawić demografię popieram


3

chodzi o przegranie pisu w wyborach prezydenckich xDDD?


3

szkoda


2

@Eklerek o tak, też fajna składaneczka byczq +1

6

@Comentateiro to ja jako ojciec xDDDDD


3

dzisiaj zabawa do tej składanki, a jak u was???


0

@Joe_Pesci odnośnie Fatiego to zapytałbym o zdanie @arasz1819

0

jak tam, gotowi na jutrzejszą podwyżkę w tyrce???
Tylko nie przepierdzielcie na głupoty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?