draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
boshe jaka żenada, jak potem na nich poważnie głosować jak takie głupoty wygaduje przedstawiciel konfy?
coaching dla przegrywów co sobie kobity nie potrafią znaleźć, co za żenada
https://x.com/AntyKonfiarz/status/1896137110303957040
1
Maja bardzo sympatyczna :)
1
olmo dzisiaj wpieprzy lewemu
3
tak wejdźcie do tej bramki z tą piłką.....
5
gdyby nie kontuzje :/
0
mało parkingów!!! ugabuga gdzie miał zaparkować???!?! dalsze przyzwolenie na patologie parkowania
8
piękny pocisk hołowni xDDD
22
pamiętam jak wygrałem trzy Corolle, piękne to było.
I te zamknięte lasy xDDDDDDDDDd
5
masakra jak tłumoki potrafią korkować jeden pas, a następnie blokować kogoś, kto prawidłowo zjeżdża na suwak.
A jeszcze gorsi są co jadą pasem, który się kończy to, zamiast dojechać do końca to zatrzymują się w połowie xD
13
co jak co ale to było piękne xDDDDD
https://x.com/tonychin109/status/1894868634926817310
10
nie wierzę, głosować na niego w 2 turze :/
4
trza się było uczyć :D
6
no, to teraz będą ich odsyłać do polski xDDD
1
@Comentateiro kolejny raz apeluje byś stał się @Ojciec5tkidzieci i zrobił więcej kaszojadów
2
raphinha 2 asysty i jedna spieprzona setka Ferrana a komentator pieprzy że słaby występ xDD
co za kretyn
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
no to reset relacji, na który nie jest gotowa Polska polityka.
No to co, Nord Stream 3 :D?
1
@michal26 Powinien to rząd jak oddawał sprzęt przez 3 lata za frajera nie robiąc nic w tym kierunku, a teraz dalej podtrzymuje, że jest to strasznie słabe.
11
@skubi99 mam ambiwalentny stosunek do Ukraińców, natomiast uważam za skrajnie idiotyczne jechanie w kampanii na Ukrainę i pozowanie pod pomnikami bandery
10
ale żenada xD niech jeszcze jedzie obalać do Moskwy pomniki lenina
0
@MessiForeverTheBest hatfu na psy
0
@July_6_BcN bążur dla kogoś, kto ma centro-prawicowe poglądy jest niewybieralny. Sikorski był pięknym pomostem :|
14
cały czas nie mogę przeboleć, że to nie Pan Sikorski kandyduje :/ jedyny, na którego bym zagłosował z czystym sumieniem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
tutaj trump akurat pięknie jedzie z babą xDDDDD
1
powinien być z miejsca wypieprzony z partii
2
Ci ludzie co wpadają pod pociągi serio muszą mieć ujemne IQ
0
powspominajmy :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@jacobFCB i oczywiście nadworna telewizja platformy tam jest xDD
Ciekawe czy jak prezydent Elbląga czy innej pipidówy by sobie zwołał spotkanie z wojskowymi powołując jakąś komisję to też by to transmitowali xDD
trzaskowi w dupie się pomyliło bo jest tylko prezydentem miasta.