0

boshe jaka żenada, jak potem na nich poważnie głosować jak takie głupoty wygaduje przedstawiciel konfy?
coaching dla przegrywów co sobie kobity nie potrafią znaleźć, co za żenada
https://x.com/AntyKonfiarz/status/1896137110303957040

1

Maja bardzo sympatyczna :)

1

olmo dzisiaj wpieprzy lewemu

3

tak wejdźcie do tej bramki z tą piłką.....

5

gdyby nie kontuzje :/


0

mało parkingów!!! ugabuga gdzie miał zaparkować???!?! dalsze przyzwolenie na patologie parkowania


8

piękny pocisk hołowni xDDD


22

pamiętam jak wygrałem trzy Corolle, piękne to było.
I te zamknięte lasy xDDDDDDDDDd


5

masakra jak tłumoki potrafią korkować jeden pas, a następnie blokować kogoś, kto prawidłowo zjeżdża na suwak.
A jeszcze gorsi są co jadą pasem, który się kończy to, zamiast dojechać do końca to zatrzymują się w połowie xD


13

co jak co ale to było piękne xDDDDD
https://x.com/tonychin109/status/1894868634926817310

10

nie wierzę, głosować na niego w 2 turze :/


4

trza się było uczyć :D

/photo/1

6

no, to teraz będą ich odsyłać do polski xDDD


1

@Comentateiro kolejny raz apeluje byś stał się @Ojciec5tkidzieci i zrobił więcej kaszojadów


2

raphinha 2 asysty i jedna spieprzona setka Ferrana a komentator pieprzy że słaby występ xDD
co za kretyn

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

no to reset relacji, na który nie jest gotowa Polska polityka.
No to co, Nord Stream 3 :D?


1

@michal26 Powinien to rząd jak oddawał sprzęt przez 3 lata za frajera nie robiąc nic w tym kierunku, a teraz dalej podtrzymuje, że jest to strasznie słabe.

11

@skubi99 mam ambiwalentny stosunek do Ukraińców, natomiast uważam za skrajnie idiotyczne jechanie w kampanii na Ukrainę i pozowanie pod pomnikami bandery

10

ale żenada xD niech jeszcze jedzie obalać do Moskwy pomniki lenina


0

@MessiForeverTheBest hatfu na psy

0

@July_6_BcN bążur dla kogoś, kto ma centro-prawicowe poglądy jest niewybieralny. Sikorski był pięknym pomostem :|

14

cały czas nie mogę przeboleć, że to nie Pan Sikorski kandyduje :/ jedyny, na którego bym zagłosował z czystym sumieniem


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

tutaj trump akurat pięknie jedzie z babą xDDDDD


1

powinien być z miejsca wypieprzony z partii


2

Ci ludzie co wpadają pod pociągi serio muszą mieć ujemne IQ


0

powspominajmy :D


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@jacobFCB i oczywiście nadworna telewizja platformy tam jest xDD
Ciekawe czy jak prezydent Elbląga czy innej pipidówy by sobie zwołał spotkanie z wojskowymi powołując jakąś komisję to też by to transmitowali xDD
trzaskowi w dupie się pomyliło bo jest tylko prezydentem miasta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?