6

Ansu Fati - 24/25
https://x.com/Talentfati3/status/1901610884889268426
https://x.com/Talentfati3/status/1901610884889268426

1

i wybiega dzieciak zza rogu i mamy naleśnik przez patologię jeżdżącą po chodnikach :)))



29

Byłem właśnie w KFC. Oczywiście była tam grupka Ukraińców, która siedziała stolik dalej. Pierwszy zamówiłem i zjadłem przed nimi. Następnie wstałem i poszedłem dalej, nic się nie stało.

2

piękne słowa Bartosiaka w sprawie polityków i ewentualnej ewakuacji jak w 39 r.



4

@DiSBlaDE
Wprowadzam sprawiedliwe bany względem regulaminu.

2

śmiechu warte, 6 koła za pójście na 26 dni do woja xDDD
Przecież jak oni chcą kogoś zainteresować to muszą co najmniej zapłacić tyle co zarabia w normalnej pracy. Plus w normalnej pracy człowieka zwykle siedzi 5 dni w tygodniu po 8h



1

78/50 i pouczenie bo trzech słów po angielsku nie potrafią xDD
https://x.com/ferrlux666/status/1900156171870495140

2

@michal26

Głosuję na: Mentzena

Co mi się w nim nie podoba:

1. Zbyt kościelny,
2. Zbyt antylgbt, powinien być bardziej wolnościowy jeżeli chodzi o sprawy obyczajowe,
3. Kwestia aborcji, jak można blokować aborcję dla ciąży w wyniku gwałtu? wtf?
4. Wizualnie porażka, nie wygląda ani trochę jak głowa państwa, bardziej jak tiktoker, dzieciak. Nie wyobrażam sobie go na spotkaniu z Trump"em lub innymi ważnymi głowami państw.

-----


Na pewno nie zagłosuję (totalnie przeciwny biegun!) na: Trzaskowski

1. Wizualnie się prezentuje świetnie, wręcz idealnie,
2. Doskonały angielski, francuski etc. komunikacja top,

0

@FcPortoFan1999 Sława, rozpoznawalność, wpływ na opinię publiczną, biznes.
Nie mam z tym problemu, bo bardzo lubię słuchać Bartosiaka i on mnie zainteresował geopolityką i jak działa świat.

2

@FcPortoFan1999 za dużo zarabia na prywatnym biznesie, by iść robić za darmo :D
Nie oszukujmy się, wojna sprawiła, że takie osoby jak Bartosiak zarobiły i zarabiają kupę siana.

1

niezłe jest to, że Bartosiak 2 tygodnie temu mówił, że rząd powinien lecieć do Turcji spotykać się z Erdoganem i to się stało :D


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

bardzo dobre posunięcie tuska i rzadu, brawo


9

@Comentateiro tak serio to, komu kibicuje w Polsce Putin xDD?
Moim zdaniem celem jego polityki powinno być destabilizowanie sytuacji politycznej w Polsce i budowanie powszechnego niepokoju w społeczeństwie. Która partia to wyczerpuje jako świadomy cel?

8

kto na nich głosuje... przecież to jest absolutnie elementarna wiedza...


2

ale go gość pocisnął xDD


2

ale jazda na twitterze dzisiaj, Rubio i Musk odpowiadają na post Sikorskiego


2

@Mitch_Atleta spokojnie, zaraz Ci ktoś tutaj napisze, że nie masz prawa jazdy!! ugabuga "szybko i bezpiecznie".

2

to co rafał, może jakaś parada lgbt lub blokowanie marszu 11 listopada :D?


0

powinna tam wpadać za każdym razem drogówka i robić solidne trzepanko


0

@Kondziubarca oczywiście, że w pierwszej na memtzena, ale wątpię, że wejdzie do 2 tury.

6

@Kondziubarca ja pierd*****...... i na niego trza będzie oddać głos w 2 turze...

2

śmiechłem xDDD


7

żałosny jest


15

co za ośmiesznie platformy xDDD


2

nic bardziej prawdziwego dzisiaj nie znajdziecie xDDD zapraszam do dyskusji
https://x.com/NextWaveAmerica/status/1896556529249141209

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

iść na koncert posłuchać spotify xDD


0

@ProMILs jeżeli tak to nie wykumałem kontekstu, nie oglądałem całości.

0

@koziar
Kandydat na prezydenta jest szefem tej partii i powinien powiedzieć mu by takich idiotycznych rzeczy nie wygłaszał, bo stają się memiczne.
Kontekst jest do całej partii i jej poparcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?