draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ansu Fati - 24/25
https://x.com/Talentfati3/status/1901610884889268426
https://x.com/Talentfati3/status/1901610884889268426
1
i wybiega dzieciak zza rogu i mamy naleśnik przez patologię jeżdżącą po chodnikach :)))
29
Byłem właśnie w KFC. Oczywiście była tam grupka Ukraińców, która siedziała stolik dalej. Pierwszy zamówiłem i zjadłem przed nimi. Następnie wstałem i poszedłem dalej, nic się nie stało.
2
piękne słowa Bartosiaka w sprawie polityków i ewentualnej ewakuacji jak w 39 r.
4
@DiSBlaDE
Wprowadzam sprawiedliwe bany względem regulaminu.
2
śmiechu warte, 6 koła za pójście na 26 dni do woja xDDD
Przecież jak oni chcą kogoś zainteresować to muszą co najmniej zapłacić tyle co zarabia w normalnej pracy. Plus w normalnej pracy człowieka zwykle siedzi 5 dni w tygodniu po 8h
1
78/50 i pouczenie bo trzech słów po angielsku nie potrafią xDD
https://x.com/ferrlux666/status/1900156171870495140
2
@michal26
Głosuję na: Mentzena
Co mi się w nim nie podoba:
1. Zbyt kościelny,
2. Zbyt antylgbt, powinien być bardziej wolnościowy jeżeli chodzi o sprawy obyczajowe,
3. Kwestia aborcji, jak można blokować aborcję dla ciąży w wyniku gwałtu? wtf?
4. Wizualnie porażka, nie wygląda ani trochę jak głowa państwa, bardziej jak tiktoker, dzieciak. Nie wyobrażam sobie go na spotkaniu z Trump"em lub innymi ważnymi głowami państw.
-----
Na pewno nie zagłosuję (totalnie przeciwny biegun!) na: Trzaskowski
1. Wizualnie się prezentuje świetnie, wręcz idealnie,
2. Doskonały angielski, francuski etc. komunikacja top,
0
@FcPortoFan1999 Sława, rozpoznawalność, wpływ na opinię publiczną, biznes.
Nie mam z tym problemu, bo bardzo lubię słuchać Bartosiaka i on mnie zainteresował geopolityką i jak działa świat.
2
@FcPortoFan1999 za dużo zarabia na prywatnym biznesie, by iść robić za darmo :D
Nie oszukujmy się, wojna sprawiła, że takie osoby jak Bartosiak zarobiły i zarabiają kupę siana.
1
niezłe jest to, że Bartosiak 2 tygodnie temu mówił, że rząd powinien lecieć do Turcji spotykać się z Erdoganem i to się stało :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
bardzo dobre posunięcie tuska i rzadu, brawo
9
@Comentateiro tak serio to, komu kibicuje w Polsce Putin xDD?
Moim zdaniem celem jego polityki powinno być destabilizowanie sytuacji politycznej w Polsce i budowanie powszechnego niepokoju w społeczeństwie. Która partia to wyczerpuje jako świadomy cel?
8
kto na nich głosuje... przecież to jest absolutnie elementarna wiedza...
2
ale go gość pocisnął xDD
2
ale jazda na twitterze dzisiaj, Rubio i Musk odpowiadają na post Sikorskiego
2
@Mitch_Atleta spokojnie, zaraz Ci ktoś tutaj napisze, że nie masz prawa jazdy!! ugabuga "szybko i bezpiecznie".
2
to co rafał, może jakaś parada lgbt lub blokowanie marszu 11 listopada :D?
0
powinna tam wpadać za każdym razem drogówka i robić solidne trzepanko
0
@Kondziubarca oczywiście, że w pierwszej na memtzena, ale wątpię, że wejdzie do 2 tury.
6
@Kondziubarca ja pierd*****...... i na niego trza będzie oddać głos w 2 turze...
2
śmiechłem xDDD
7
żałosny jest
15
co za ośmiesznie platformy xDDD
2
nic bardziej prawdziwego dzisiaj nie znajdziecie xDDD zapraszam do dyskusji
https://x.com/NextWaveAmerica/status/1896556529249141209
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
iść na koncert posłuchać spotify xDD
0
@ProMILs jeżeli tak to nie wykumałem kontekstu, nie oglądałem całości.
0
@koziar
Kandydat na prezydenta jest szefem tej partii i powinien powiedzieć mu by takich idiotycznych rzeczy nie wygłaszał, bo stają się memiczne.
Kontekst jest do całej partii i jej poparcia.