draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 generalnie aborcja to główny temat, który odpycha mnie od memcena. Niemniej, tylko on może odepchnąć syf popis.
W życiu aborcja nie jest dla mnie najważniejsza i jak partnerka obecna by miała urodzić dziecko z gwałtu to bym po prostu ją zabrał do kraju gdzie tę aborcję by mogła zrobić.
3
nic dzisiaj lepszego z Braunem nie zobaczycie xDDDDDDDDDDDD
0
ciekawe czy tak jak rok temu gromota i koraluk z twittera zbiją poparcie mentzena xdDD
4
@Comentateiro trochę jestem obrażony, że temat o kaszojadach, ja jako ich wróg, zwolennik hedonizmu, konsumpcjonizm, podróżowania, chillu, a nie oznaczyłeś mnie..
19
mentzen robi jajecznice w kanale zero xDDDDDDDDDDDDDDD
4
@lucas/catalan
dawaj, możemy porównać aplikacją kto robi więcej km w skali roku xD Średnio aplikacja pokazuje, 4,1k miesięcznie, rocznie robię średnio 50-60kkm.
https://zapodaj.net/plik-OnHMvpPXYJ
I nie pracuje jako zawodowy kierowca, a samochód to tylko moje narzędzie pracy + mam całkiem sportowy samochód
1
@Mario96w oczywiście, większość wypadków (70%) odbywa się w terenie zabudowanym, natomiast te poza terenem zabudowanym są o wiele bardziej śmiercionośne ponad 60% zabitych.
Oczywiście, znakomita większość wypadków na prostych drogach @ProMILs coś dla Ciebie :D
https://zapodaj.net/plik-JIEVZwYbEj
Polecam te raporty co roku publikowane przez policje, bardzo przejrzyste.
0
@LukaszFan + ilość i czytelność znaków
7
@ProMILs wiesz prawda przy jakich warunkach jest najwięcej wypadków? Podpowiadam, nie jest to deszczowa szaruwa :)
Specjalnie dla Ciebie, jako, że siedzę w BRD wycinek z raportu policji za rok 2023r.
https://zapodaj.net/plik-03v91gxD61
Ciekawe, że najwięcej wypadków właśnie przypada na miesiące letnie, czyli potencjalnie optymalne warunki pogodowe, najdłuższy dzień, największa chęć by zapier%%%%.
Tutaj jeszcze lepsze, zależność wypadków drogowych w stosunku pogoda/godzina.
https://zapodaj.net/plik-9miD5jZxWj
Ale co tam "szybko i bezpiecznie"
2
@BABKA__KIEPSKA pierw może niech bezmózgi nauczą się jeździć autostradami i drogami ekspresowymi
11
o plan kolejnych podwyżek za przekroczenie prędkości, bardzo dobry pomysł. Dodatkowo powinni popracować nad nieuchronnością kary i będzie lepiej
6
Ansu Fati - 24/25
https://x.com/Talentfati3/status/1901610884889268426
https://x.com/Talentfati3/status/1901610884889268426
1
i wybiega dzieciak zza rogu i mamy naleśnik przez patologię jeżdżącą po chodnikach :)))
29
Byłem właśnie w KFC. Oczywiście była tam grupka Ukraińców, która siedziała stolik dalej. Pierwszy zamówiłem i zjadłem przed nimi. Następnie wstałem i poszedłem dalej, nic się nie stało.
2
piękne słowa Bartosiaka w sprawie polityków i ewentualnej ewakuacji jak w 39 r.
4
@DiSBlaDE
Wprowadzam sprawiedliwe bany względem regulaminu.
2
śmiechu warte, 6 koła za pójście na 26 dni do woja xDDD
Przecież jak oni chcą kogoś zainteresować to muszą co najmniej zapłacić tyle co zarabia w normalnej pracy. Plus w normalnej pracy człowieka zwykle siedzi 5 dni w tygodniu po 8h
1
78/50 i pouczenie bo trzech słów po angielsku nie potrafią xDD
https://x.com/ferrlux666/status/1900156171870495140
2
@michal26
Głosuję na: Mentzena
Co mi się w nim nie podoba:
1. Zbyt kościelny,
2. Zbyt antylgbt, powinien być bardziej wolnościowy jeżeli chodzi o sprawy obyczajowe,
3. Kwestia aborcji, jak można blokować aborcję dla ciąży w wyniku gwałtu? wtf?
4. Wizualnie porażka, nie wygląda ani trochę jak głowa państwa, bardziej jak tiktoker, dzieciak. Nie wyobrażam sobie go na spotkaniu z Trump"em lub innymi ważnymi głowami państw.
-----
Na pewno nie zagłosuję (totalnie przeciwny biegun!) na: Trzaskowski
1. Wizualnie się prezentuje świetnie, wręcz idealnie,
2. Doskonały angielski, francuski etc. komunikacja top,
0
@FcPortoFan1999 Sława, rozpoznawalność, wpływ na opinię publiczną, biznes.
Nie mam z tym problemu, bo bardzo lubię słuchać Bartosiaka i on mnie zainteresował geopolityką i jak działa świat.
2
@FcPortoFan1999 za dużo zarabia na prywatnym biznesie, by iść robić za darmo :D
Nie oszukujmy się, wojna sprawiła, że takie osoby jak Bartosiak zarobiły i zarabiają kupę siana.
1
niezłe jest to, że Bartosiak 2 tygodnie temu mówił, że rząd powinien lecieć do Turcji spotykać się z Erdoganem i to się stało :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
bardzo dobre posunięcie tuska i rzadu, brawo
9
@Comentateiro tak serio to, komu kibicuje w Polsce Putin xDD?
Moim zdaniem celem jego polityki powinno być destabilizowanie sytuacji politycznej w Polsce i budowanie powszechnego niepokoju w społeczeństwie. Która partia to wyczerpuje jako świadomy cel?
8
kto na nich głosuje... przecież to jest absolutnie elementarna wiedza...
2
ale go gość pocisnął xDD
2
ale jazda na twitterze dzisiaj, Rubio i Musk odpowiadają na post Sikorskiego
2
@Mitch_Atleta spokojnie, zaraz Ci ktoś tutaj napisze, że nie masz prawa jazdy!! ugabuga "szybko i bezpiecznie".
2
to co rafał, może jakaś parada lgbt lub blokowanie marszu 11 listopada :D?