draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
przykra wiadomość
https://x.com/KaaliMrs/status/1920047369640444141
2
@Andi18 +1 xDDDD
myślę, że tutaj kwestia $$$ na koncie sprawiłaby, że stałbyś się bardziej przystojny
0
@Comentateiro opinia o nowych kaszojadach? wolisz pieski nie?
0
@Limaker
No proste, kontakt zaczął się przed białą linią, dziękuję.
1
Chiny, Korea śmieją się jak na to patrzą xD
3
radio zet zezłomowało mateuszka xDD
0
@Beztroskii liczy się gdzie był pierwszy kontakt, tak było zawsze w kontekście miejsce faulu
10
głupota, jawny karny. Pierw trafiona noga potem piłka.
Może i szukał fauli Lautaro ale to błąd Cubarsiego, że dał się sprowokować.
Mógł równie dobrze to przewidzieć i nie wkładać tam nogi to Lautaro by sie po prostu wywrócił lub stracił piłkę
5
klasyka xD lewica pieje o mieszkania a sami mają po kilka
7
oczywiście gdyby Real grał z interem to Sommer doznałby trzech wylewów i oddał piłkę benzemie xDDD
https://x.com/CR7_Gunner22__/status/1919849681712005601
0
@Tomiveb ty za to nie znasz się na obu rzeczach
1
@Irmscher10 totalnie się nie zgadzam, zdejmijcie klapki kibica.
Perfidny karny to był jeden i to był cubarsiego.
1
Nie jesteśmy Realem co z dupy przepychał mecze w LM.
My jesteśmy Barca i nas w dupe przepychają
4
Genialny mecz Marciniaka. Możecie płakać ale tak powinno wyglądać sędziowanie.
Kontrola meczu, brak kontrowersji i pisze to jako fanatyk Barcy.
Chciałbym taki poziom w laliga.
0
@mekston koniec niestety
0
czy lewy właśnie nie trafił na pustą bramkę?
3
lewandowski w końcu wejdzie na boisko????
1
lewandowskiego niech wpuści
1
yamal matko boska
0
kontakt był minimalnie przed pole, nie ma co
5
co wy się tego marciniaka sracie xD bardzo dobrze panuje nad spotkaniem, chciałbym takich sędziów w La Liga
1
@Antimadridista~ drukarz bo?
1
to akurat prawda, martinez zrobił nas w chuja
0
plują się do marciniaka a gówno grają xDDDDDDDDD
26
każdy kto wyzywa marciniaka jest niepełno sprytny xDDD 100% karny
5
ale tam jest pierdolnik xDDDD Rafał czilera teraz
0
śmiechłem xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@lajcior wow, potrafi wcisnąć gaz i wyprzedzić kogoś poboczem. Niech cwaniak pokaże co potrafi na głupim torze w Kielcach
0
raczej wątpię, że beton pisowski przerzuci się teraz na mentzena przez awanturę z Jerzym