6

2

@Andi18 +1 xDDDD
myślę, że tutaj kwestia $$$ na koncie sprawiłaby, że stałbyś się bardziej przystojny

0

@Comentateiro opinia o nowych kaszojadach? wolisz pieski nie?


0

@Limaker
No proste, kontakt zaczął się przed białą linią, dziękuję.

1

Chiny, Korea śmieją się jak na to patrzą xD


3

radio zet zezłomowało mateuszka xDD


0

@Beztroskii liczy się gdzie był pierwszy kontakt, tak było zawsze w kontekście miejsce faulu

10

głupota, jawny karny. Pierw trafiona noga potem piłka.
Może i szukał fauli Lautaro ale to błąd Cubarsiego, że dał się sprowokować.
Mógł równie dobrze to przewidzieć i nie wkładać tam nogi to Lautaro by sie po prostu wywrócił lub stracił piłkę


5

klasyka xD lewica pieje o mieszkania a sami mają po kilka


7

oczywiście gdyby Real grał z interem to Sommer doznałby trzech wylewów i oddał piłkę benzemie xDDD
https://x.com/CR7_Gunner22__/status/1919849681712005601

0

@Tomiveb ty za to nie znasz się na obu rzeczach

1

@Irmscher10 totalnie się nie zgadzam, zdejmijcie klapki kibica.
Perfidny karny to był jeden i to był cubarsiego.

1

Nie jesteśmy Realem co z dupy przepychał mecze w LM.
My jesteśmy Barca i nas w dupe przepychają

4

Genialny mecz Marciniaka. Możecie płakać ale tak powinno wyglądać sędziowanie.
Kontrola meczu, brak kontrowersji i pisze to jako fanatyk Barcy.
Chciałbym taki poziom w laliga.

0

@mekston koniec niestety

0

czy lewy właśnie nie trafił na pustą bramkę?

3

lewandowski w końcu wejdzie na boisko????

1

lewandowskiego niech wpuści

1

yamal matko boska

0

kontakt był minimalnie przed pole, nie ma co

5

co wy się tego marciniaka sracie xD bardzo dobrze panuje nad spotkaniem, chciałbym takich sędziów w La Liga

1

@Antimadridista~ drukarz bo?

1

to akurat prawda, martinez zrobił nas w chuja


0

plują się do marciniaka a gówno grają xDDDDDDDDD

26

każdy kto wyzywa marciniaka jest niepełno sprytny xDDD 100% karny

5

ale tam jest pierdolnik xDDDD Rafał czilera teraz


0

śmiechłem xDD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@lajcior wow, potrafi wcisnąć gaz i wyprzedzić kogoś poboczem. Niech cwaniak pokaże co potrafi na głupim torze w Kielcach

0

raczej wątpię, że beton pisowski przerzuci się teraz na mentzena przez awanturę z Jerzym


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?