draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gaucho104
Tak, robię to na la bambi co napisałem powyżej, lecz tutaj moje grono to jest ile osób? Przebije 100?
Nie mam problemu by się przyznać, że stanowie w internecie osobę zniechęcającą do rodzicielstwa, ale też nie mam problemu stwierdzić, że znacznie bardziej zniechęca onet niż ja xD
1
@Comentateiro
serio porównujesz czasy po 2 wojnie światowej do obecnych warunków?
Naprawdę nie widzisz tych korelacji, że obrzydzanie/promowanie pewnych trendów w mediach wpływa podświadomie na postrzeganie pewnych kwestii przez społeczeństwo?
0
@Comentateiro
O poruszyłeś kolejny wątek. Tak tiktoki, influencerki, social media również mają wpływ na obrzydzanie rodzicielstwa.
Ponownie jednak możemy zaznaczyć, że to jest kolejna składowa, czynnik który składa się na cały obraz.
Jestem w stanie obiektywnie obliczyć, że mój wkład jest mniejszy na obrzydzanie niż Onet.
Jestem też w stanie obiektywnie obliczyć, że tiktoki robią większe zasięgi niż Onet.
Wątek tyczył się, że Onet i GW mają swój udział w obrzydzaniu rodzicielstwa, nie że są jego głównym powodem.
Tobie dalej nie przejdzie pogodzenie się z faktem, że Onet i GW swoim ściekiem przykładają się do tego obrazu MADKI, właśnie kaszojadów etc.
Onet oczywiście może być lustrem, lecz może również zmienić tok i promować rodzicielstwo. Lecz w tym momencie moja teza, że onet i GW obrzydzają rodzicielstwo by legła w gruzach - bo o to się rozchodzi wiesz?
2
@Comentateiro
I wywijasz kota ogonem czy zgodziłeś się właśnie, że onet i GW mają wpływ na obrzydzenie macierzyństwa?
Tak, nie lubię dzieci, ale OBIEKTYWNIE stwierdzam, że moja działalność ograniczająca się do mnie, partnerki, ciśnięcia beki na la bambi, ma mniejszy wpływ na dzietność i obrzydzanie macierzyństwa niż działaność onetu i GW.
Częstotliwość moich shitpostów o tym, jakie rodzicielstwo jest złe może jest taka sama jak GW i Onet, ale porównaj teraz grono odbiorców. Z całym szacunkiem ja piszę tutaj do grupki osób, głównie chłopów w wieku 15-40 lat.
Widzisz w tym aspekcie potrafię zachować obiektywizm, a Tobie nie potrafi przyjść pogodzić się z prawdą, że onet i GW szczują na rodzicielstwo.
7
@Comentateiro
Chłopie, nie źródło, a składowa.
Nie ma jednego czynnika który wpływa na dzietnnośc.
Z palca można wypisać, konsumpcjonizm, bogacenie się, brak mieszkań, aborcja, publikacje lewicowych czasopism. Wpadłem na to w 10 sekund.
Jeżeli myślisz, ze jest inaczej to dalej żyj w swoim zakrzywionym świecie.
Odnośnie mojego spranego mózgu - nie bierz wszystkiego na poważnie, to jest tylko internet i każdy tutaj może kreować się na kogo się chce przy zachowaniu poszanowania innych osób.
Ja swoje powody mam, by nie lubić dzieci, ale nie jestem zaślepiony, by nie widzieć jaki wpływ na negatywny feedback rodzicielstwa ma działalność właśnie publikacji onet i GW.
26
Budzisz co rozjechal HGW xDD
https://x.com/MBudzisz2/status/1922219717906821514
39
@Comentateiro
Ale jest w tym część racji, media jak onet i GW piorą mózgi młodym dziewczynom, obrzydzając macierzyństwo.
7
@draxidox
xDD
12
@Comentateiro jeszcze chwila
1
@MesQueUnClub_87
czekam właśnie by klimę odpalić i czekać na wysrywy że gorąco xDDD
6
@Almighty tarczyński to debil zacznijmy od tego xD
A Sikorski to polityk wielkiego formatu.
2
dokładnie, a tak mimo wszystko trza będzie na jerzego głosować w drugiej
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
28
nie do końca się zgodzę, nie ma białej koszulki
https://x.com/thexdeaf/status/1921597152184214009
2
Kurwa czyli można bronić strzały w polu rekoma xZDDDDDDDD
3
szkoda trochę bo pewnie przyjdzie Xabi i to poukłada, te Vasquezy wylecą ze składu xD
Ale śmiesznie, że mają mbappe, God Mode z kasą jak w Fifie a i tak leje ich młodzieżówka z Barcy
28
pomyślcie, że kibicujecie realowi i widzicie że was tak gwałci Barca ze składem złożonym za paczkę fajek na początku sezonu xDDDD
1
o Modric dzisiaj wyjątkowo jak zawsze tłuste włosy xDDDDD
2
Arda Guler pięknie tą grę w realu ustawia, nie ma co
5
Uwielbiam Vasqueza, ile on spierdolił goli xDDDDDDDDD taki nasz Lenglet
4
hahahaha spalony, przecież to była symulka
7
8:2 w strzałach xD oczywiście 2 przeciwka = 2 gole
0
CO TO KURWA JEST!!!!!!!!!!!!!!??????!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? SAM NA SAM ŻADNEGO OBROŃCY
3
oczywiście kurtuła musi bronić xD u nas szczęsny by już puścił 3 szmaty
0
hahah napisałem 5 minut temu, ze czekam na karny z dupy xDDDDDDDDDDD
4
biorę po 500zł od wszystkich i obstawiam karny z dupy dla realu
0
@Bocheno1 nudny to ty jesteś z twoimi kumplami, idźcie się tam brandzlować
1
@AbelKabel
no tak, bo starzy ludzie co mają dzieci nie są samotni xD chyba że mówisz o tych pół godzinie raz na jakiś czas
te wasze pierdzielnie a podaniu szklanki wody nudne jest
8
@VegetaPolska współczuje
0
@AbelKabel
służąca już tak