draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hindus xDdddddddd
4
@arasz1819 kupić ci bilet na PKS?
1
@Kondziubarca xDdddd
5
@Maximus2 głosować na Brauna a potem na tęczowego xDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
#stopthecount xDDDDDDDD
1
wracamy do normalnej la rambli
2
@Katalończyk 99 ja czekam na bol dupy :D
17
śmiesznie xDD
3
dalej pamiętamy xD
0
@Aragorn33 dokładnie
28
obrzydliwe to jest
0
@FcPortoFan1999
Niestety by inni nie wybrali za nas
3
Głosowanie z rana jak smietana, idźcie na wybory dzisiaj
47
to najbardziej boli
https://x.com/thexdeaf/status/1928910956056178692
4
dalej boli
0
@tbas
masz liste https://www.gdansk.pl/wiadomosci/Defibrylatory,a,216952
0
@tbas
Tak, m.in w Gdańsku na ulicach są specjalne AED
8
@VegetaPolska zrobili Ci fotę w sklepie
0
@Borneo
No ale wskaż takiego, która ma lepsze momenety xD
Chyba, ze dla Ciebie każdy dziennikarz to ściek to ok.
6
nie to nie może być prawda xDD tymczasem w Polsce w pełni dostępne defibrylatory AED etc xD jednak wolę tę zacofaną Polskę
0
@Borneo
HAHa dobry jesteś xD oj silniczki. Jednego dziennikarza nie potrafi wymienić.
4
ale to jest żenada xDDD
1
tutaj i tak znajdą się obrońcy "szybko i bezpiecznie" co będą pochwalać zachowanie pana z mercedesa xD przecież nikogo nie zabił
0
@Borneo
No dawaj, wymień lepszego niż rymanowski
0
@Borneo to podaj kto tam jest top 3 dziennikarzy według silnegorazem xDDD
13
piękne xDD
24
dokładnie, obecnie Rymanowski to top w Polsce
3
czy po osobę, która takie coś kupi z automatu przyjeżdża śmieciarka xD?
5
@chosenone
celnie o Dobrosz-Oracz