0

@Hindus xDdddddddd

4

@arasz1819 kupić ci bilet na PKS?

1

@Kondziubarca xDdddd

5

@Maximus2 głosować na Brauna a potem na tęczowego xDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

#stopthecount xDDDDDDDD


1

wracamy do normalnej la rambli

2

@Katalończyk 99 ja czekam na bol dupy :D

17

śmiesznie xDD


3

dalej pamiętamy xD


0

@Aragorn33 dokładnie

28

obrzydliwe to jest


0

@FcPortoFan1999
Niestety by inni nie wybrali za nas

3

Głosowanie z rana jak smietana, idźcie na wybory dzisiaj

47

4

dalej boli


0

@tbas
Tak, m.in w Gdańsku na ulicach są specjalne AED

8

@VegetaPolska zrobili Ci fotę w sklepie


0

@Borneo
No ale wskaż takiego, która ma lepsze momenety xD

Chyba, ze dla Ciebie każdy dziennikarz to ściek to ok.

6

nie to nie może być prawda xDD tymczasem w Polsce w pełni dostępne defibrylatory AED etc xD jednak wolę tę zacofaną Polskę


0

@Borneo

HAHa dobry jesteś xD oj silniczki. Jednego dziennikarza nie potrafi wymienić.

4

ale to jest żenada xDDD


1

tutaj i tak znajdą się obrońcy "szybko i bezpiecznie" co będą pochwalać zachowanie pana z mercedesa xD przecież nikogo nie zabił


0

@Borneo
No dawaj, wymień lepszego niż rymanowski

0

@Borneo to podaj kto tam jest top 3 dziennikarzy według silnegorazem xDDD

13

piękne xDD


24

dokładnie, obecnie Rymanowski to top w Polsce


3

czy po osobę, która takie coś kupi z automatu przyjeżdża śmieciarka xD?


5

@chosenone
celnie o Dobrosz-Oracz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?