5

piękny jest B2

/photo/1

22

śmiechłem xDDD


8

kiedy prezydent Warszawy zwoła kolejną Radę Bezpieczeństwa xDDD?


53

Jest decyzja!!
Sąd najwyższy zdecydował, że wybory prezydenckie zostaną powtórzone. Termin wyznaczono za 5 lat, do tego czasu obwiązki prezydenta będzie pełnił Karol Nawrocki

1

@Safrani fuj Egipt

11

Kolejny raz lecę z Chopina i kolejny raz siedzenie w samolocie ponad godzinę bo korki na niebie i nie ma slotu.
Po co CPK, Chopin wytrzyma

0

dzisiaj mam wesele, jak często spotykacie niepijącego na własnym ślubie Pana Młodego?

33

ziobro zdziwienia, bardzo dobra decyzja


16

Zieliński i Trzaskowski mają wiele wspólnego xDDDDDDDDDDD

/photo/1

3

4

oj tak, pamiętam ten beznadziejny przedmiot na studiach xDD


13

jak przy obecnej demografii można być przeciwko in-vitro xDD przecież to trzeba być skończonym .... dokończcie sobie :D


2

dla mnie zawsze znamienne będzie jak pamiętam jakość i ilość dróg na przełomie XX i XXI wieku, a to, co jest teraz :D
przecież my zmieniliśmy epokę i lepiej mi się obecnie jeździ po Polsce niż wiecznie remontowanych Niemczech.
Oczywiście, dalej nam brakuje do wzoru jakim może być Holandia, ale still, jaki progres


30

śmiechłem xDDDDDDDDDDDDDDDD


12

pomyślcie, że jej płaca grubą kasę za gadanie takich głupot xDDD
01.06.2025 A.D. Odebrano wszelkie prawa kobietom, drugi Afganistan


3

a śmiał się z bidena xDDD


2

nigdy się nie znudzi xD


11

a lewica będzie coś tam płakać, że w Polsce kobiety mają ciężko xDDD


5

Jak tam, ceny prądu spadły u was juz o 30%???
Obiecał przecie Karol

3

kurde mogliby to dowieźć, duży plus dla obecnego rządu, konfa by poparła, kit z lewicą


4

to akurat trochę zwrot sytuacji


13

5

@Toretto energii? chłopie wchodzę na twittera i pełno tam contentu m.in o 2 godzinnym prezydencie.

10

kiedy Prezydent 2-godzinny Rafał Trzaskowski zwoła kolejną Rade Bezpieczeństwa Narodowego xDDDD?


9

co to jest xDDDDDDDDDDDDDDD?


2

@VegetaPolska otwieram dyskusje o wynikach naszych pań w biegach


2

0

a wy dalej zapierdzielacie na magazynie za kilka tysięcy na miesiąc??? nawet mi was nie żal biedaki, stówka za kiczka


5

gdzie wady? Zapraszam do dyskusji


Ps. w technikum miałem klasę samych chłopów

14

kolejna rzecz, której nie dowiózł tusk xDDD nowe nie znałem, dlatego właśnie przegra kolejne wybory


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?