0

@barteq
Dalej nie podaliście kanału z twórcami którzy nie manipulują :)

1

@barteq
Dlaczego nie ogląda xD? Bo może nie chcą ludzie ich oglądać?
Podajcie kanał z treściami lewicowymi, gdzie faktycznie te wyświetlenia robią i nie ma manipulacji?
Dla mnie przychodzi tylko Dwie Lewe Ręcę ale to dalej jest Dymek

1

@Aragorn33
Czyli standard xD jak kiedykolwiek się pyta o inne obiektywne medium bez manipulowania faktów i prowadzących to brak przykładów.

1

@Aragorn33
No to podaj medium gdzie nie ma manipulowanych faktów i podaj z 3 osoby, co są obiektywne - stoją w sprzeczności z manipulatorami stanowskim i mazurkiem.
Może pomogę:
1. Rymanowski

1

@Aragorn33
Mazurek i Stanowski mogą mieć własne poglądy i je prezentować.
Nikt z prawej się nie burzy na programy Dymka, że są lewicowe.
To problem lewicy jest, że:
1. Więcej osób ma poglądy takie właśnie jak mazurek i stanowisko
2. Lewica oprócz takich osób jak Dymek nie posiada nikogo kto by zachęcił do ich oglądania. Bo nie powiesz, że Schnepf, Lis, Giertych to są osoby, które warto oglądać.

5

@Aragorn33 przynajmniej jest medium gdzie każda ze stron może się wypowiedzieć i dać swojego materiały.
Ani republika ani tvn takiej możliwości nie daje.

0

@FCB_dimiC @Kinginiesta
dzięki działaniom takich osób właśnie jest reakcja służb


2

ale i tak bezmózgi powiedzą, że on przeszkadza, bo jako pieszy CHODZI po chodniku i denerwują go nieprawidłowo jeżdżące tam pojazdy xDD
https://x.com/sknerus_/status/1941807572228485604

2

@Messiankaramessi w jaki sposób się dowiedziałeś o zdradzie na odleglość?

0

ciekawe ile takich akcji się wydarzyło i po prostu sobie wjechali, dramat

/photo/1

15

przecież to jakaś patologia jeżeli faktycznie obce służby od tak se wjeżdżają do nas i pozostaiwają inżynierów xDDD


0

@BorzyKrzys
nie jest chory, w budowlance pełno braków jest ale wszyscy wykształcenie, zarządzanie, administracja i takie skutki

0

@maroon we włoszech mają też inżynierów z lampedusy wiesz?
ten sam przykład.
Nie wszystko co zachodnie jest dobre.

0

@maroon dokładnie, utrudniają chodzenie pieszym po chodnikach

0

@J4no haha, jest rycerzyk, kozak :D
liczę na nagranie

0

@J4no no i co byś zrobił kozaku :D jak wszyscy nagrani obsrał zbroje nie?
Najlepsi właśnie są nagrani pieniacze

3

@Transu96
no tak przyjebem bo dba o chodniki, które są rozpieprzane przez debili co po nich jeżdżą a na które składają się wszyscy

0

@J4no masz tutaj jak policja olewa i mierzy się ze starszymi i kobietami :D


0

@J4no no wstaw filmik gdzie się przyczepia bezpodstawnie xD
Pewnie sam jeździsz po trawnikach i Cię nagrał, tyle

0

@J4no bo? zapodaj filmik

1

ale ludzie z -1IQ dalej będą usprawiedliwiać, że nie ma gdzie zaparkować i trza parkować na trawie xDDD


4

nasza ministra xDDD


36

piękne :D


9

gdzie są te gwiazdy i politycy co 3-4 lata temu obrażali i wyśmiewali służby na granicy?
Zielona Granica?
Wstyd

10

czysta woda xdDD dajcie mi powód by nie zaorać na stałe tego tvp


3

Plus te wszystkie julki co płakały, że prezydentem będzie sutener :D


2

@Kapitan hawk Ciesz się, pośmiejemy się razem co z Hala dzieci i fejków nie??? :DDDDDD

4

@Pnog37
chłopie trzymaj te screeny i tej dyskusji, niech pozostanie na przyszłe wysrywy :D

5

@Kapitan hawk
Jako, że widzę masz problemy z podstawowym rozumieniem to tutaj masz na czynniki pierwsze:

Tak, post można odczytać jako ironiczne życzenie komuś kontuzji. Sformułowanie:

„Ale by się porobiło, gdyby Mastodont doznał dziś ciężkiej kontuzji, jak zerwanie więzadeł...”

Sugeruje, że spekulujesz (z pewnym rodzajem satysfakcji lub złośliwości), jakby to było sensacyjne lub korzystne (dla jego strony), gdyby dany zawodnik (pseudonim "Mastodont") doznał poważnej kontuzji.

Choć nie jest to bezpośrednie życzenie ("mam nadzieję, że..."), to forma wypowiedzi sugeruje, że nie miałbyś nic przeciwko, a wręcz mógłby być zadowolony z takiego obrotu spraw — co wiele osób mogłoby uznać za niestosowne lub niemoralne, szczególnie w kontekście zdrowia i życia sportowca.

Ale to, że próbujesz robić teraz z ludzi debili nie zmieni obrazu, że jest zgoła inaczej :D

9

@Kapitan hawk gościu ładnie Cię zaorali :D
Może dzieciak w podstawówce uwierzłby w twoje tłumaczenie, ale każdy średniomyślący wie o co ci chodziło w postach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?