11

a lewica będzie coś tam płakać, że w Polsce kobiety mają ciężko xDDD


5

Jak tam, ceny prądu spadły u was juz o 30%???
Obiecał przecie Karol

3

kurde mogliby to dowieźć, duży plus dla obecnego rządu, konfa by poparła, kit z lewicą


4

to akurat trochę zwrot sytuacji


13

5

@Toretto energii? chłopie wchodzę na twittera i pełno tam contentu m.in o 2 godzinnym prezydencie.

10

kiedy Prezydent 2-godzinny Rafał Trzaskowski zwoła kolejną Rade Bezpieczeństwa Narodowego xDDDD?


9

co to jest xDDDDDDDDDDDDDDD?


2

@VegetaPolska otwieram dyskusje o wynikach naszych pań w biegach


2

0

a wy dalej zapierdzielacie na magazynie za kilka tysięcy na miesiąc??? nawet mi was nie żal biedaki, stówka za kiczka


5

gdzie wady? Zapraszam do dyskusji


Ps. w technikum miałem klasę samych chłopów

14

kolejna rzecz, której nie dowiózł tusk xDDD nowe nie znałem, dlatego właśnie przegra kolejne wybory


1

Jabulani i długo długo nic xD To jakie tam strzały wchodziły tym balonem to było coś pięknego.
Z miejsca gole van Bronckhorst, Honda, Forlan



25

15

ale to jest żenada. Pokazuje, że wszystkie osoby w polityce, które rządziły przez ostatnie kilkadziesiąt lat powinny natychmiast zniknąć.
Bierzemy prąd z państwa, które jest w wojnie. To jest absolutnie potwarz dla każdego rządu.


21

przecież on wygląda jakby stał z jakimiś dziećmi z podstawówki xDDDD


6

fajnie ta kampania zweryfikowała koraluka xD


2

ciekawostka bo sporo osób pewnie nie wie, a ja miałem dość sporo do czynienia z projektowaniem infrastruktury drogowej.
Same projekty kształtu infrastruktury, pasa drogowego, projektuje już osoba z uprawnieniami budowlanymi. Następnie opiniują i zatwierdzają właściwe organy.
Natomiast jeżeli chodzi o Projekt Organizacji Ruchu (tj. oznakowanie poziome/pionowe) nie trzeba mieć do tego żadnych papierów xD Trzeba oczywiście spełnić wszelkie specyfikacje Ministerstwa, ustawy prawo o ruchu drogowym. Potem akceptuje to jakiś inżynier miejski, opiniuje również Policja etc.
Ale może to zrobić każdy.



0

@Jakchcesz głupota xD ale rozumiem, że tam nie stoi gotowy budynek tylko to były plany inwestycyjne?

19

oni się zachowują jakby objęli rząd trzy dni temu xDDD potem ktoś ich broni


0

@VegetaPolska która by była Twoja?

/photo/1

2

naprawdę pięknie to wymyślili, godne pozazdroszczenia


3

@Beztroskii
Haha, jak sa krytyczni jak na tylko na tej stronie wszędzie bronią Tuska i jego rzadu xDDD

0

generalnie zachowanie srebnego to głupota z tym wyprzedzaniem na przejściu, ale dla mnie to jest wymuszenie. Gdybym zachował się jak nagrywający to bym już po prostu przeprosił ręką lub awaryjnymi i tyle


0

@Wojciech123
Oczywiście i chodzę na ustawki do tego

3

@RC28 skoro nie ma kasy to się nie obiecuje xDDD jeszcze bardziej ośmieszasz ten rząd.
Zaraz przyjdzie Zandberg i obieca 18 lotniskowców.

0

@jeonek a jak wytłumaczysz publikacje pro lewicy jak Dymek xD?
Jakoś w TVN nie widzę programów pro Mentzen

0

@jeonek każdy racjonalnie myślący wie, że zamykanie lasów to była głupota xD ale teraz o Tusku

2

@Wojciech123 przepraszam, wypieprzyli mnie z podstawówki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?